A GEO-nak Székesfehérváron a helye!

Pap István, a.: Hokedli

/ #40 A kibic

2013-08-18 22:01

Szerintem ne is törődjetek a négyessel! Biztos vagyok benne,hogy azóta nem lépett be.
Szerintem az fájhat neki, hogy nem tudta befejezni a GEO-t,kénytelen volt hazakullogni diploma nélkül. És az a legrosszabb, ha valakiben a butaság rosszindulattal párosul. Ismerek ilyeneket!
Egyet viszont elért, hogy nem a petícióval foglalkoztunk és kezdtünk lesüllyedni az ő szintjére!
Jómagam 81-ben végeztem.Volt olyan szerencsém, hogy a mechanikus gépekről már lekéstem. Csak Sopronban volt egy R 10 számítógép,de én azt nem is láttam. Akkor jöttek be a HP 25C és Texas-Insruments TI59 kisgépek.A WildT2, Zeiss Theo010A, DI10, EOK2000 volt a csúcs. Amikor kikerültem a BGTV-hez, az öreg szakik azt mondták fogalmam sincs mi a földmérés, és elővették a Triumphatort meg a függvénytáblázatot. Ma már saját GPS-em van, ITR-ben szerkesztek,DAT-ba konvertálok. Harminc éve még maga Kádár Pista Tanár Úr sem álmodott volna ilyen bátran! Szóval még képes vagyok fejlődni, így 53 évesen is!Lehet, hogy túlértékelem "tanult szakmámat"?
Viszont azóta van egy szaküzemmérnökim, két nyelvvizsgám és egy teljesen szakmaidegen újabb diplomám is.
A GEO-nak a Pirosalma utcában kell maradnia, ez nem kérdés!
Ja, és született antialkoholista vagyok, nem ittam soha, nem dohányoztam soha!
Savanyú a szőlő négyeske?