Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

/ #1190

2013-08-15 11:34

nekem is v an két asztmás gyerekem a kissebbik még ráadásul tejérzékeny is.hát nagyon sajnálatos hogy ezt müveli a kormány.azt nem veszi figyelembe hogy hiába nem sulyos asztmás a gyerek de ha nincs kiemelt családi akkor nem jár alanyi jogon a közgyogy.és szerintem inkább azon van a hangsuj a közgyogyon meg az utazási támogatás.mert én pestre hordom a gyerekeket és az 60km és nem egy olcso dolog.mivel helyben nem megfelelő az ellátás sajnos ezért utazok inkább 60km-t.meg szerintem sok szülö van ugy hogyha nincs közgyogy akkor nincs gyogyszer a gyereknek és ha nincs gyogyszer akkor romlik az állapota.legalább a közgyogyot hagyták volna meg alanyi jogon meg az utazásit aki messze utazik a szakorvoshoz.meglátszik hogy oda fent a minisztériumban élnek mint hal a vizben,bárcsak lenne a gyerekük meg az unokáik betegek és rájönnének arra amit mi érzünk.mindig a szegényektől vesznek el mindent ők meg élnek vigan,megvan mindenük nem szenvednek hiányt semmibe.bezzeg az én gyerekeim az igen.egy honapban kapnak egyszer édességet vagy valami nasit gyümölcs is ritkán van ha van is akkor egy egy szem.a kirándulásrol meg a nyaralásrol ne is beszéljünk ha nem járnának oviba meg suliba akkor nem jutnának el sehova.ennyit a kormányrol meg a megszoritásairol.őket ki szoritsa meg?