Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!

Melinda84

/ #1159

2013-08-02 06:27

Inkább szüntessék be a sok ingyenélők segélyeit amit csak úgy kidobnak az ablakon!!!!Nem hiszem el hogy sok ember nem tud elmenni dolgozni aki egészséges,nincs gyereke ők csak felveszik a kis segélyt és élnek mint hal a vízben mi meg 3-4 műszakban dögöljünk meg dolgozzunk 1-2-3 gyerek mellett mi oldjuk meg pláne akinek tényleg semmi segítsége nincs!!!Nekem is asztmás a fiam és akinek nincs ilyen beteg gyereke illetve a kedves kormányfőnek, felse tudja fogni mi pénz elmegy rá amikor fullad szaladni kell vele a kórházba,vinni kell orvoshoz,utazgatni,illetve át sem tudja érezni mit jelent ez amikor 5000ft 4 szem életmentő kúp és sajnos sokan nem bírják megvenni!!!Foglalkozzanak a nyugdíjasokkal ők kapnak 50-60-80 ezer nyugdíjacskát mellette vígan dolgoznak havi 80.000 ft-ért így elvéve az olyan emberektől a munkát akiknek nagy szükségük lenne rá egyedül álló nők,szegény emberek akik miattuk nem kapnak munkát!!!Ők kaphatnak mindenféle gyógyszertámogatást,közgyógyot csak a sok kis gyerek nem akik előtt ott van élet de ha mindezt megvonják ki tudja mi lesz velük mindenki ossza ezt a posztot amit már én is aláírtam és megosztottam hátha megkönyörül az állambácsi a beteg gyerekeken akik semmiről nem tehetnek!!!!!