Védjuk meg a grepolisos Mundér becsületét

Válassz egy nicknevet!

/ #61 Re: Re: Elegem van!

2013-07-03 22:27

#51: simonadorjan - Re: Elegem van!

OFFTOPIC

Szia Adorján!

Sajnos te is csak a saját oldaladat látod, nem vagy tisztában az előzményekkel, a körülményekkel és így ítélkezel. A Bárányok egyik vezetőjeként kérdezném, mielőtt a te szegény szövetségedet támadták, az nem e volt probléma, hogy egyszerre, az általad felsoroltaknál jórészt nagyobb haderővel, létszámmal és összességében jóval erősebb szövetségek kíséretében (Leviathan-Crows-Ninja-Spárta + a ti top támadóitok) egyszerre ütöttetek minket hónapokon keresztül 3 oldalról, egy összefüggő frontvonalon? Top védővé téve minket szinte a játék végéig? Vajon az egészet megint ugye a szemét, ádáz bárányok kezdték és csalóztak titeket? Akiket miután nem sikerült beütni és megunván az állandó piszkálódásaitokat, szépen elkezdtük kitakarítani 56ról, mert szerettünk volna az egybefüggő területünket, ami konkrétan egy teljes tenger volt, magunkénak tudni? Teszek én arra hogy mennyien voltatok, mi is egy jól működő aktív társaság voltunk, ugy nem haragszol hogy a már említett Harci Stratégiai Játék lévén támadni mertünk azzal amink van? Soha senkire nem írtam rá, hogy körbefoglal és ezt véleményezzem, de nyeltük 180an mikor támadtatok, de azután hadd ne kérjek már elnézést, hogy támadni merészeltünk.

Csak hogy rajtam is csámcsogjatok, én meg személyesen azt tartom unfair-nek, hogy a csodák kezdete előtt egy 5 nappal a 3 konfőben lévő legnagyobb ellenlábasunk majd legtöbb pontszámmal rendelkező 200 tagja összeáll, hogy besöpörje a koronát. Mindezzel tönkretéve azt a munkát, amit mi elvégeztünk hónapok során. Igen savanyú a szőlő, de kinek nem lenne ezek után...

Joccakát mindenkinek!

ONTOPIC