Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

/ #734

2013-05-22 17:27

Az a dühítő hogy nem is lehetett hallani róla és most is sumákolnak. Nekem április 25-én járt le a tartós betegség által járó GYES. Április elején a MÁK kiküldte a nyomtatványokat, hogy melyeket töltessek ki és küldjek vissza, holott a kódszám alapján láthatták hogy nem leszünk rá jogosultak. A gyermekem március 30-án még tartósan betegnek minősült, állapota nem javult, de április 1-től ugyanaz a gyerek nem beteg. A másik oldala hogy így elvesztettem a munkahelyem, mert nincs pályázható állás ott ahol eddig dolgoztam, GYES mellett megbízási szerződéssel dolgoztam itthonról, de mivel megszünt a GYES-em így ezt a munkám is elvesztettem. Ez után mi lesz? Dolgozni hogy megyek el amikor egy hetet óvodában van a gyerek, két hetet itthon. Három napot megint megy óvodába, egy hetet megint itthon van. Milyen munkahelyen fogják ezt tolerálni? Olyan kitételek vannak az új jogszabályban hogy legaláb évi hatszori kórházi kezelés. Mi eddig hál istennek megúsztuk a kórházat, de nagyon sok álmatlan fulladós éjszakánk volt, van és sajnos lesz is.