Béremelést a Szociális szférában dolgozóknak.

Meddig

/ #11 ÉN

2013-05-18 14:05

A szociális szféra úgy érzem, és látom is, tapasztalom is a legutolsó a sorba....minden téren!!! az önkormányzatoknál is a legutolsó hely, a legutolsó intézmény, amit sok helyen még a község-falu pl. kábeltévéjében sem szerepltetnek. MOSTOHA gyerek, ahonnét lehet leépíteni, ahonnét összegeket lehet elvonni. MEDDIG ???
a mi munkánkat nem értékeli senki, mi nem csinálunk látszatos tevékenységet, MERT FALA KÖZT végezzük. Az/ azok értékelik és minősítik, akikkel kapcsolatban vagyunk, esetleg hozzátartozók, akik válláról levesszük a terhet. 10 éve csinálom, nagyon szeretem/ szerettem !!!!, mert leépülőben van !!!! NINCS MEGBECSÜLÉS ! Több esetben közvetlen életveszélyt háritottunk el,volt már combnyaktöréses beteg, sajnos daganatos beteg utolsó fázisban történő ápolása. ÉS TETTÜK/ TESSZÜK csendben a dolgunkat! Nem várunk érte köszönetet, pótol az a mosoly, az a lányom/fiam megszólítás, ami az idős néni vagy bácsi ajkát elhagyja. DE nekünk is van családunk, vannak kiadásaink, nemcsak a napi 8 órát dolgozzuk le, és MOSTOHAGYERMEKEK VAGYUN, ha bérről van szó!!! MIÉRT ??????????