Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

/ #686 Re:

2013-05-16 14:16

Nikolett Lászlókné Papp Megdöbbentem amikor közölte az orvosunk hogy elveszik a gyermekeim támogatását! Nem azért kapom a támogatást mert egészségesek hanem mert sajnos betegek! Egy asztmás gyermek hirtelen befullad minden percben küzd a levegő vétellel kellenek nekik a gyógyszerek de ahhoz támogatás is kell hogy kilegyen váltva! Mi 13éve küzdünk vele sűrün kórházba kerültünk! a lányom szintén ő 5 éves! kik ezek az emberek hogy a gyerekeink sorsa felett döntenek!!!!!!!!!!!!!! elveszik a gyest a magasabb cspt. utazásit közgyógyot stb! GYermekekről beszélünk emberek! De ez a fentieknek nemszámít! szégyeljék magukat bár nemfogják mert ők ezt nemélik át! ez okoz nekik örömet vegyétek el így mégtöbb éhező beteg gyermek lesz!!!! mert vagy etetem vagy gyógyszerezem! Én nemfogom tudni kiváltani nekik a gyógyszerüket rádásul 2 gyermek! A megélhetésüket és az egészségüket is veszélybe sodorták!!!!!!!!!!!! nagyon szépen köszönöm mindazoknak akik aláírták ezt a törvényjavaslatot!!!!!!!!!!!!!!!!! isten nemver bottal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! üzenem azoknak akik ebben a helyzetben vannak hogy fogjunk össze a beteg gyermekeinkért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulálok Magyarország!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! így tovább tedd tönkre mégjobban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#1: -