Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

/ #672

2013-05-15 18:52

Nekem is asztmás a leányom, megpróbálunk minél többet megtenni azért, hogy meggyógyuljon. Ha elveszik a támogatást, nem tudom hogyan tudom megvenni neki a gyógyszereket. Munkahely nincs, pedig e mellett a gyes mellett dolgozhatnék is. Sajnos vidékiek vagyunk, és esélyünk sincs elhelyezkedni. Mióta itthon vagyok a leányommal, lényegesen kevesebbet volt beteg, mivel időben el tudtam kapni a betegségeket. Ha messze kellene járnom dolgozni, szinte alig látnám. Ez egy ördögi kör. Szeretnék dolgozni, de szükségünk van a támogatásokra is, mert másként nem tudjuk megvenni a gyógyszereket. Helyben pedig egy kis faluban semmi lehetőség sincs, főleg úgy, hogy a polgármester úrnak semmi érdeke a munkahelyteremtésre. Már többen jöttek volna nagyobb vállalkozók, de szóba sem állnak velük. Itt csak a közmunkások dolgozhatnak éhbérért. Így megmarad a hátrányos helyzete a falunak. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ha nem teremtenek munkahelyeket, miből éljenek meg az emberek. Még azt a kis gyest is elveszik. Felháborító.