Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

/ #661

2013-05-15 10:59

Sziasztok én egy 52 éves nagy mama vagyok aki az unokáját neveli az én unokám hat és félhonnapra született tüdő aszája van 3 fajta pipát és 2 féle gyógyszert szed éjszakákat be fullad sajnos megvetendő a kormány rendelet így mi lesz a gyerekeinkkel nem tudjuk a megfelelő gyógyszereket nekik adni akkor nem meg gyógyulnak hanem még jobban meg betegszenek vagy ezt is akarja a kormány el cseszték a miliárdokat zsebre rakták most meg a beteg gyerekek látják kárát vagy éppen azt is lehet mondani nép irtásban fogtak igy akarják meg ritkittani az országot szomórú hogy erre a sorsra kerülünk eddig a szocot vették el most meg a beteg gyerekekből is hasznot húznak mivé fog még fajulni mi jön még?én csak annyit szeretnék hozzá fűzni hogy a sors hamarosan utol éri azt aki ezt a törvényt hozta mert lehet hogy mi szegények vagyunk és van olyan hogy a napi betevőnk se igen van meg de rohadjanak el azt nem veszik észre hogy még így is belőlünk élnek mert ha mi nem volnánk nem volna mit írányitani és nem kerülne milliok havonta a zsebükben mi amiből élünk az havonta nekik kávé pénz.hát még tudnám sorolni de felesleges csak annyit hogy az ö családjuk is tapasztalja meg ezt a betegséget és a szegénységet