Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!

Egy Édesanya

/ #117

2013-05-10 09:24

Sziasztok!Sajnos nekem is van egy beteg gyermekem 8 éves kislány.Egyedül nevelem.Sokszor fullad sajnos éjszakánként.Sajnos munkát nem igazán tudok találni ,mert mikor kiderül ,hogy a gyermekem beteg elküldenek.Elveszik így is ezt a kevés támogatást!!!Mi lesz velünk így szülőkkel??!!!Közép súlyú asztmája van a gyerekemnek.Elveszik a közgyógyott és a többi támogatást.Nem fogom tudni kiváltani a gyerek gyógyszereit.Komolyan arra gondoltam már magammal fogok valamit csinálni:(Legalább ha velem történik valami kap a gyermekem árva ellátást és ebből meg tudják venni majd a gyógyszereit!!Ha ezt is el nem veszi az Állam a gyermekektől!:(Mert én nem fogom tudni meg venni sajnos e hónap végén jár le az igazolásom:(Tüntetni kellene!!!Ezt mért nem adják le a Tv,ben rádiókban ,hogy a beteg gyermekektől vesz el Viktor!??????!!!!!!!!!!!Bezzeg azt tudja leadni rezsi csökkentés meg több rendőr?!Könyörgöm ne a beteg gyerekektől vegyen el!!!!!Vegyen el az ő fizetéseikből!!!!Tiszta szívemből kívánom neki amit elvesz a beteg gyerekektől költse gyógyszerre magának és a családjára!!!Remélem kevés lesz neki rá!!!!!!!!!!Egy beteg gyermek Édesanyja!!!!