Bocsánat kérés Izraeltől.

Beregi Anett

/ #561

2013-05-10 07:10

Üdvözlök mindenkit. Van akit tisztelettel, és van akit csak úgy... A magam és minden Magyar ember nevében tiszta szívből bocsánatot kérek, minden zsidó és nem zsidó embertől, akit faji vagy vallási hovatartozása miatt bármiféle sérelem ért. Nem értem, és fel nem foghatom, hogy bizonyos embereknek miért fáj ezt a gesztust megtenni. Lehet itt mocskolódni, egymást szidni... ez szegénységi bizonyítvány mindenkiről aki ebben részt vesz. Én valamennyire értem a petíció indítóját, hogy mit szeretett volna elérni. Szerintem nem így kellett volna. Ebben az országban nem. Sajnos Magyar honfitársaim egy része (szerencsére csak a kiesebb része) tele van idegen gyűlölettel és felsőbbségrendűség érzettel. Ilyen közegben nyilvános bocsánatkérést várni... irreális. Szégyen és gyalázat, és a gyávaság jele ahogyan itt a fórumon név nélkül, álnévvel vagy egymás nevét használva kakaskodik itt a sok "Igaz" Magyar férfi. Női szemmel nézve finoman szólva szánalmas. Persze erre is lehet majd mocskolódni, vagy törölni.