Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

/ #536

2013-03-31 17:41

Én csak azt nem értem,hogy miért lázadtok amikor úgyis levizsgáztok!!!!!jó pár éve már abba hagytam az őrködést,de néha még figyelem az eseményeket.sajnálattal tapasztalom,hogy évek óta nem változik-változott semmi!!!Azonnali munkakezdéssel keresnek őröket-felhívod és kiderül,hogy 35-40 éves korig és 350-450 forintos órabér!!!!!!!levizsgáztok.....na és attól többet fogtok keresni?be lesztek jelentve????lesz szabadság,betegállomány?már elnézést,de ugyanúgy tesznek rátok!!!nekik meglegyen a bevétel,luxus kocsi....szinte minden bukott rendvédelmi vagyonőr céget alapít,mert számukra nagy bevétel!!!!az ilyen marhák nem tudják,hogy mit is takar az őrködés?amikor ünnepnapon,hétvégén nem a családdal vagy,hanem nekik hozod a pénzt a konyhára!!!!!kivagy téve az utcára egy koszos,fűtetlen bódéba,járőrözés,csekkolás óránként!!!míg ők a meleg szobában a családjukkal töltik a karácsonyt!!!!!jövőre is ugyanennyi idős volt rendvédelmis őr lesz,mert nekik nem kell vizsgázni!!!!nem értem amikor megszavazták,hogyan engedhették át,amikor tele van diszkriminációval és több szabálytalansággal!!!!!biztos vagyok benne,hogy a civil biztonságiak hamar levizsgáznak és átmennek,mert ez ugye presztízs pintérnek akié a cég.ők nem is gondoltak arra mennyi ember tartja el a családját vagyonvédelemből?hogyan fizessék ki a vizsga díjat?valószínű tudják,hogy jövőre leváltják őket és még egy utolsót rúgnak belétek kis emberekbe!!!!!és nekik még évekig meglesz a pénzük!!!!remélem valaki majdcsak feleszmél és összefogja az őröket és tüntetni mentek?lehet sok más szakmából mellétek állnak szolidaritásból,ugyanis elképzelhető,hogy őket is kötelezni fogják valamikor újravizsgázni!!!!sok sikert kívánok hozzá.Tóth Attila Újpest.........