PETÍCIÓ A SZEGÉNYEKET SÚLYOSAN ELHANYAGOLÓ SZOCIÁLPOLITIKA ELLEN

Anna

/ #36 ezt mOst kaptam Dettitől

2013-03-15 15:48

Szegénység olyan mértkő amit igen nehéz elviselni, én 42-kilóra fogytam le és betegetem meg az étel hiány miatt, de nem csak hogy lefogytam hanem még enni sem tudtam azaz szó szerint leszoktam az étekről, mert anNyira kevés volt ,hogy inkábB két kislányomnak hagytam meg, ez valós és az is hogy tavaly ,2012-ben kórházakban infuziokat kaptam, mikor volt kis ételünk, sirva ettem, mert nem tudtam enni, nem volt étvágyam. Lelkileg is megviselt nyugtatókra jutottam. Szegénység tönkere tudja tenni az embert, engem ebből a helyzetből csak az ur Jézus mentett meg és Isten kegyelme volt az hogy ma írhatok és élek! De most sincsen munkánk iskolámat ott kellett hagynom mivel nem tudom kifizetni, férjem jelentkezett dolgozn,i ahol azt mondták majd hívják sajnos mái napig senki sem hívta. Sokszor tapasztalom romaságunk kirekesztését saját magunkon. Egy szobába élünk, lakáshitelünket rég nem tudjuk fizetni, villanyunkkal el vagyunk maradva, még az jó, hogy védett fogyasztók vagyunk, és hogy az önkormányzat fizeti a havi dijunkat. A Megélhetésünk most is nehéz a hónap két hetébe csoda hogy kenyerünk van és ez tényleg csoda. Jó lenne ha már valaki tenne ez ellen és nem azért nincsen ételünk mert lusták vagyunk, hanem mert nincsen munka! Imádkozom és hiszem hogy Magyarországon lesznek olyan emeberek, akik felállnak és nem csak beszélnek hanem tesznek is a szegénység, éhezés ellen! Köszönöm hogy írhattam:

Nagy Bernadett