Tiltakozás az állatok erotikus kínzásai ellen!!!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Tiltakozás az állatok erotikus kínzásai ellen!!! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
kk |
#12015-11-23 10:31Az erotika,nem éppen a megfelelő szó! |
|
| |
|
Vendég |
#22015-11-23 12:15Elitelem undorito dolog! Ez allat kinzas!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#32015-11-23 12:53Ezek elme beteg emberek.Magukkal azt csinálnak amit akarnak,az állatokat hagyják ki a beteges életükből. Börtönbe velük,vagy az állatok közé ereszteni őket egy erdőben. |
|
| |
|
Vendég |
#42015-11-23 13:02Miért? Kell ezt magyarázni? Elég a képre nézni! Ezeknek az embereknek a kínzásait saját magam hajtanám végre örömmel! Felháborító! |
|
| |
|
Vendég |
#52015-11-23 13:43Mert mélyen elítélem az állatok kínzását bármilyen formában! |
|
| |
|
A megdöbbent fickó |
#62015-11-23 16:05Az állatkínzás mindenképpen elítélendő - de hogy valaki ilyen perverz is legyen, az már komolyan orvosi kutatásra méltó dolog! |
|
| |
|
Vendég |
#72015-11-23 19:12Azért,mert felháborított és undorítónak tartom. |
|
| |
|
Vendég |
#82015-11-23 19:16Az emberiség megérett a pusztulásra!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#92015-11-23 19:52Mert nem bírom ha állatokat megaláznak megkínoznak.Gyűlölöm az ilyen férgeket. |
|
| |
|
Vendég |
#102015-11-23 20:29Felháborítónak tartom ! Az internet rendőrség nyomozhatna azokon az oldalakon is ahol erre a célra keresnek és ajánlanak állatokat ! |
|
| |
|
Vendég |
#112015-11-23 20:47Nagyon hasznosnak találom a kezdeményezést! |
|
| |
|
Vendég |
#122015-11-23 21:03Az összes aberrált állatkínzót és szexulis zavaros beteg barmot összedném ,egy lakatlan szigetre kidobnám őket, azután otthagynám a jókívánságomat!!!!!!!!!!!!
|
|
| |
|
Vendég |
#132015-11-23 21:14Hogy miért? Mert nagyon elítélem, és az ilyen embereket borzasztóan sok éves büntetésre ítélném. |
|
| |
|
Vendég |
#142015-11-23 21:19Ehhez hozzá szólni.,szerintem mindenki tudja? Én mindig is utáltam,és gyűlöltem gyerek korom óta aki az állatokat bántotta!Rohadt állatkínzók,mert ez már az? Én is meg szerintem sokan mások,,nagyon szívesen kisérleteznénk az ilyen büdös patkány szarrágó tetű Állatkínzókon?Börtönt nekik életfogytiglant adnék az ilyeneknek!!! |
|
| |
|
Tailor |
#152015-11-23 21:24Erre már van törvényünk, nálunk tilos. Az állat kímélete, az állatkínzás tilalma 8/B. §27 Állatot a nemi vágy kielégítésére irányuló cselekmény során felhasználni tilos. |
|
| |
|
Vendég |
#162015-11-23 22:05Es ist BITE UNMENSCHLICH! Bitte, so geht es nicht weiter! |
|
| |
|
Vendég |
#172015-11-23 23:14Milyen borzasztó ez a világ! |
|
| |
|
Vendég |
#182015-11-23 23:31Az állatok védelmében! :) |
|
| |
|
Vendég |
#192015-11-24 01:26Tiltakozom az állatkínzásokért! |
|
| |
|
Vendég |
#202015-11-24 01:47undorító férgek, akik ilyenre képesek, nem hagyhatjuk!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#212015-11-24 02:50mert egy elitélendő mocsokság |
|
| |
|
Vendég |
#222015-11-24 06:09Allatvedelmi egyesulet taga vagyok!!! |
|
| |
|
Vendég |
#232015-11-24 06:17Mert gusztustalan amit ezek a férgek beteg emberek müvelnek szerencsétlen állatokkal!!! |
|
| |
|
Vendég |
#242015-11-24 07:22Mert gyermekkorom óta imádom az állatokat és az utolsó csepp véremmel fogok harcolni az Állatok kínzása ellen!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#252015-11-24 07:38Felháborító! Szörnyű, hogy a kétlábú embernek nevezett úndormányok a kiszolgáltatott állatokon élik ki az aberrált kívánságukat.Miért nem éli ki a másik emberen aki hasonló kívánalommal él. Halálbüntetés, úgy megkínozva őket, mint ahogy ők kínozzák szegény állatokat. Sajnos addig, ameddig, a világon az állatvédelmi törvény nem lesz komolyan véve. Összefogásra van szükség az ártatlan állatok védelmében. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.