Támogatjuk az egyetemfoglaló diákokat
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Támogatjuk az egyetemfoglaló diákokat petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12013-02-20 03:01Koszonjuk a batorsagotokat !! |
|
| |
|
Vendég |
#22013-02-20 03:14ÜGYEFOGYOTT BIBSI PALÁNTÁK,INKÁBB TANULJATOK!!! |
|
| |
|
Vendég |
#42013-02-20 08:50A diákok, hallgatók és oktatóik elhatárolódtak a pártoktól, hogy ne vádolhassák Őket meg. A kormányzat és parlamenti kétharmaTa pedig elhatárolódott Tőlük. Mert egy csalatkozhatatlan rablónak klónok és zombik kellenek minta-alávalóként, nem pedig gondolkodásra képes nemzet.... |
|
| |
|
Vendég |
#5 Re:2013-02-20 09:39Palánták? Ez egy oktatók által írt és aláírt nyilatkozat. Szövegértés? Tanulni kellene, tényleg. |
|
| |
![]() Anonymous |
#6 Re: Re:2013-02-20 09:54#5: - Re: Igen, oktatók írták, de a hallgatókról szól. Ezt a tanulásra intő bibsiző nem fogta föl. Egyébként tanulunk, tanítunk, mindenki teszi a dolgát. És tiltakozunk, mert az is kötelességünk. Erkölcsi kötelesség ... mert magyarok vagyunk.
|
|
| |
|
Vendég |
#82013-02-21 21:13Inkább védjétek meg a rögöket-nem kis kihívás a mai rabló, gyarmatosító világban. |
|
| |
|
Vendég |
#92013-02-21 22:48A tanárok egy része is védi-vagy szervezi?- a "békés" egyetemfoglalást. Meg persze a státuszukat is féltik, ez emberileg érthető. Állítsunk elő még több munkanélküli diplomást közpénzből! Aki pedig esetleg használható diplomát kap, menjen rögtön a gyarmatosítók országába dolgozni? |
|
| |
|
Vendég |
#10 Re:2013-03-21 10:56Nézz statisztikákat és rájössz, hogy a "még több munkanélküli diplomás közpénzből" jelszava mekkora marhaság. A diplomásoknak a legjobb a munkaerőpiaci helyzete, ők lesznek aztán legnagyobb számban biztos munkával rendelkező jó adófizetők. Óvatosan kérdezem meg: vajon az asztalosmestereket mennyiért tanítottuk ki közpénzen, hogy aztán a gyarmatosítók országában végezzék? Jól be.....tok a maszlagot, amit az egyetemisták "kormányzati bullshit"-ként emlegetnek, az asztalos barátommal együtt, aki azért a biztonság kedvéért elmondta, hogy nagyon helyes, az itt tanult orvosok ne menjenek Norvégiába, ahol épp ezért nincs is orvosi egyetem. Van. Nem cikizlek benneteket, csak mesélem. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
