Szent László-szobrot a váradi Szent László térre
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Szent László-szobrot a váradi Szent László térre petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12015-03-03 13:37Sok sok sikert nekünk Nagyváradiaknak !! |
|
| |
|
Vendég |
#2 Re:2015-03-03 14:12Arra kérek minden kedves nagyváradi lakost, hogy csak egy helyen támogassa aláírásával közös ügyünket, tehát vagy az online felületen, vagy pedig a papíríveken fejezze ki szimpátiáját és akaratát szobor-ügyben! Jelenlegi korrupt világunkban, még véletlenul se essünk a kettős aláírások hibájába! Köszönettel, az egyik Szervező. |
|
| |
|
Vendég |
#32015-03-03 14:21 Nagyvarad alapitoja Szent Laszlo kiraly megerdemli,hogy egy hozza melto szobra alljon a varos foteren! |
|
| |
|
Vendég |
#42015-03-03 15:12"S hosszu nyolcszáz év után is a magyar,Ha nagy és jó és dicső királyt akar:Nem kiván más fejedelmet trónusán,Csak minő volt László király hajdanán."Garay János "Szent László" |
|
| |
|
Vendég |
#52015-03-03 15:46Milyen jó lenne román neveket is látni! |
|
| |
|
Vendég |
#62015-03-03 15:57Arrol volt szo hogy az eredeti szobrot tegyek vissza!Az a szobor oda volt csinalva es ott a helye. |
|
| |
|
Vendég |
#72015-03-03 16:41Minden nagyváradi magyar ember régi állma valósulna meg . |
|
| |
|
Vendég |
#82015-03-03 17:35Első perctöl támogattam !!! |
|
| |
|
Vendég |
#102015-03-03 17:41Azon a véleményen vagyok:minden településnek vagy városnak esetleg országnak joga van "AZ ALAPITÓJA"emékére egy szobor vagy egy emékmüre!
|
|
| |
|
Vendég |
#11 Re:2015-03-03 18:45NAGYON JO LENNE NAGYVÁRADI NEVEKET LÁTNI MINNÉL TÖBBET , HISZ A MI VÁROSUNK.... |
|
| |
|
Vendég |
#12 Re:2015-03-03 18:47Melyik az az eredeti szobor?A Szent Laszlo terre 3 Szt.Laszlo szobor lett tervezve,abbol 2 megvalosult,s mindketto allt a teren,1892-ig a barokk koszobor,utanna pedig a Horvath Istvan fele bronzszobor,sajnos a 3.,a szinten Horvath Istvan fele lovasszobor az elso vilaghaboru kirobbanasa miatt nem keszult el,csak makett szintig,igy az meg nem allhatott azon a teren,ahova megalmodtak,szamomra nem kerdeses,melyik szobornak jott el a pillanata.... |
|
| |
|
Vendég |
#132015-03-03 20:09Azon a véleményen vagyok:minden településnek vagy városnak esetleg országnak joga van "AZ ALAPITÓJA"emékére egy szobor vagy egy emékmüre! |
|
| |
|
Vendég |
#142015-03-03 20:33Imadkozzunk egyutt, hogy sikeruljon! |
|
| |
|
Vendég |
#152015-03-03 21:11remeljuk elegen leszunk...!!! |
|
| |
|
Vendég |
#162015-03-04 01:41Örülök hogy részt vehettem benne |
|
| |
|
Vendég |
#172015-03-04 10:04mindent a maga helyére, ami nem odavaló tünjön el !!! |
|
| |
|
Vendég |
#182015-03-04 11:11Szorot a Szent László térre,Várad mégiscsak az Ő városa!! |
|
| |
|
Vendég |
#192015-03-04 15:38Tulajdonképpen a régi bronz szobor lett volna a legelőnyösebb a téren, mivel vannak olyan tennivalók, amikre szintén nagyon kellene a pénz (járdák, házak a belvárosban!!). De hátha így összejön, s akkor majd akad pénz egyebekre is. Sok sikert a mozgalom elindítóinak! |
|
| |
|
Vendég |
#202015-03-04 15:49Szent Laszlo varosaban helye van ennek a szobornak. A tortenelem a varose, nem egy bizonyos nepe. Minden nepnek aki abban a varosban el, ismernie kell a varos tortenetet. Ez a varosnak egy dicsoseg, nem pedig szegyen. Millio varos van a vilagon ahol bekeben megfer egymas mellett tobb nep aki mindegyik beszeli sajat nyelvet es unnepli sajat unnepeit nyilvanosan. Ez nagyon is jellemzo Amerikara, ahol mindnyajan egyutt unnepeljuk a kinai, a del amerikai, a zsido, a kereszteny, az ir es az indian unnepeket is. Mindenki orul, hogy van mit unnepelni es tanulni olyan kulturakrol amelyek nem feltetlenul a mienk. |
|
| |
|
Vendég |
#212015-03-04 17:18SZENT LÁSZLÓ-SZOBROT A VÁRADI SZENT LÁSZLÓ TÉRRE!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#222015-03-04 17:40Győznie kell !!! ennek a dicséretes kezdeményezésnek győznie kell !!! |
|
| |
|
Vendég |
#232015-03-04 19:13Mindent bele magyarok, - már így is kisemmiztek minket egész HAZÁNKBÓL !!! ... |
|
| |
|
Vendég |
#242015-03-04 19:18Nagyon helyénvaló! |
|
| |
|
Panni |
#252015-03-04 19:37Sok sikert a gyozelemhez,Szent Laszlo szobrot a varadi Szent Laszlo terre ! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.