NÉPSZAVAZÁST ÚJ, TISZTESSÉGES VÁLASZTÁSOKÉRT!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) NÉPSZAVAZÁST ÚJ, TISZTESSÉGES VÁLASZTÁSOKÉRT! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12014-04-07 10:17. |
|
| |
![]() Anonymous |
#22014-04-07 10:23magyar nemzettarsaim, test-vereim! osszatok, kuldjetek mindenfele mindenkinek itthon es a vilag barmaly szegleten eloknek, mert ket eselyunk van a megmaradasra, az egyik egy tisztesseges valasztas, a masik a harc. |
|
| |
|
Vendég |
#32014-04-07 10:24Nem így alakul a választás ha a sok új magyar állampolgár nem szavazhatott volna ide.Ők itt adóznak a mi bérünkből élnek?Akkor semmi közük hozzánk szerintem. |
|
| |
![]() Anonymous |
#4 Re:2014-04-07 10:29 |
|
| |
|
Vendég |
#52014-04-07 10:29Számomra a tisztességes választásnak a következők a jellemzői: - önkéntes - szabad, tehát nem megvásárolt - az induló pártok egyforma lehetőségei - csalásmentes A listám persze nem teljes, de szerintem ez a minimum. |
|
| |
|
- |
#72014-04-07 11:30Kell egy új szavazás..megfelelő felügyelet mellett! |
|
| |
|
Vendég |
#82014-04-07 11:38A fidesz csalt,folyamatosan,ugy Erdélyben is.Szebb Jövőt. |
|
| |
|
Logan |
#92014-04-07 11:38Mondjuk engem nyugodtan megpróbálhattak volna megvesztegetni. Bármit is adjanak, fizessenek, akkor is ugyanígy, az egyetlen magyar pártra szavaztam volna... |
|
| |
|
Vendég |
#10 zsolt sz2014-04-07 12:01NEM ADJUK FEL SZOROSABBRA HÚZZUK A KENGYEL SZIJJAT ! Kérem - követelem változtassunk a stratégián : autóra szerelt megafonon keresztül SZARDOBÁLÁS éjjel - nappal,orrba-szájjba őket okolni . Szembesíteni azzal a ténnyel , hogy ha van a CSALÁDBAN - BARÁTIKÖRBEN deviza hiteles , kilakoltatott , kirabolt , éhező , meghurcolt rokkant nyugdíjas , munkanélküli , csalni kényszerített vagy becsődölt vállalkozó , rezsit tologató , kölcsön kéregető - vissza adni nem tudó , mindenét eladogató , éh bérért dolgozó , közmunkán tengődő alulfoglalkoztatott SZÜLEIT ITT HAGYÓ CSALÁDJÁTÓL ELFORDULÓ !!! HÁT ŐK ADTAK RÁ SZABAD KEZET . MI NEKIK KÖSZÖNJÜK HOGY VELÜNK EZ MIND MEGTÖRTÉNIK . Bennünket NEM HAGY A KORMÁNY AZ ÚT SZÉLÉN :::::::BELETOL AZ ÁROKBA . Tisztelettel . id Szadai ZSolt . |
|
| |
|
Vendég |
#112014-04-07 12:31Elég gusztustalan emberke aki ezen akar meggazdagodni!!! |
|
| |
|
Vendég |
#12 Szavazás2014-04-07 12:37Legyen új szavazás |
|
| |
|
kzsani |
#132014-04-07 12:54Szomorú, h sokan még itt sem merik névvel felvállalni a véleményük... |
|
| |
|
Mónus Zsolt Vendég |
#142014-04-07 13:10A köcsög fidesz lefizette a szavazást!!! |
|
| |
|
Vendég |
#152014-04-07 13:35Varga Dániel |
|
| |
|
Vendég |
#162014-04-07 14:12Tisztesseges Szavazast!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#172014-04-07 14:29Szólj hozzá!... |
|
| |
|
Vendég |
#182014-04-07 15:02Erős a gyanum a választási csalásokra.Értesitést pl csak a választás után a mai napon kézbesitette a postás stb. Hány ember járt igy? Miből tudjuk hogy nem volt láncszavazás? Megvesztegetés bizonyos népcsoport megfélemlitése a Jobbiktól stb(lsd Hit gyülisek hitvallása stb.Ergo: az ország fele már Jobbikos. |
|
| |
|
Vendég |
#192014-04-07 15:08Szerintem Orban Viktor eleg lehetoseget kapot mar tollunk ebben az orszagban igert fut fat es megis csak ugy alakul az eletunk hogy lebegnunk kell a szarban miatta es a hulye ostoba es hazug atlatszo szamito igeretei miatt es ugy gondolom mindebki erdemel egy eselyt a biznyitasra de elegge felhaborito hogy ezt a lehetoseget mindig Orban kapja Akkor meg mi ertelme van a szavazasnak ha sokan ugy is beveszik a sok suletlensegeit?? Ez felhaborito es igazsagtalan hogy itt ebben az orszagban csak neki jar ki a tisztesseg es dicsoseg .. ..hol ott nem csak neki kene kijarnia ennek a megtisztelo lehetosegnek mert szerintem amig o lesz a. Miniszter addig itt valtozas es szebb jobb elet nem nagyon lesz .....!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#202014-04-07 15:09Szebb Jovot !!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#212014-04-07 15:12ORBÁN TAKARODJ! |
|
| |
|
Vendég |
#222014-04-07 15:19Nagyon helyes! |
|
| |
|
takarodj-fidesz |
#23 Csatlakozzatok!2014-04-07 15:28Csak a jobbik, le a fideszel ----> Fb-on csatlakozzatok, akik megoldást akarnak!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#242014-04-07 15:29Először az emberek gondolkodasmodjat kell megvaltoztatni, tudatositani mindenkiben, hogy a fidesz politikai strategiaja miert rossz, ezutan megrendezni egy uj szavazast |
|
| |
|
Vendég |
#252014-04-07 15:37Csak a Magyarországon élő magyarok szavazhassanak! |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.
