"Miénk a pálya"- Összefogás a debreceni extrémsport pályáért
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) "Miénk a pálya"- Összefogás a debreceni extrémsport pályáért petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12016-06-27 19:03szeretem az extrém sportokat |
|
| |
|
Vendég |
#22016-06-27 20:33Kerózni jó! |
|
| |
|
Gerg |
#32016-06-27 21:15Debrecenben kezdem a regi skateparkba jarni-tanulni az alap trukkoket kb 10 eve. Azota hajduszoboszlon lett palya. Jo lenne latni ujra egy palyat debrecenben is |
|
| |
|
Vendég |
#42016-06-27 21:20Ha Debrecenbe megépül akkor legalább két park is lesz a közelembe es igy jobban tudok tanulni jobb trükköket
|
|
| |
|
Vendég |
#52016-06-27 22:08Fontos a pálya Debrecenbe |
|
| |
|
Vendég |
#72016-06-28 01:14Remélem sikerülni fog ! Drukolok |
|
| |
|
Zsola |
#82016-06-28 01:32Biztos vagyok benne hogy lenne olyan híre mint a règi pályának volt/van/lesz!! |
|
| |
|
Vendég |
#92016-06-28 08:18Mert szeretném azt hogy valahol a közelembe tényleg legyen egy normális skatepark ha már ott nem lehet ahol élek ! |
|
| |
|
misi |
#102016-06-28 08:39A régi Skatepark ha talpra áll akkor az most is a legjobb pálya lesz az országban! |
|
| |
|
Lekka G. |
#11 Re:2016-06-28 12:44Egyet kell értsek, a régi debreceni pálya tényleg nagyon jó volt, csak sajnos nem minden sportágnak! Amit most szeretnénk elérni az az, hogy minél több sportolni vágyó fiatal szükségleteit ki tudjuk elégíteni és minél több sportágnak tudjunk versenyre alkalmas pályát adni! Menni fog! Nagyon jó alap, hogy összefog Debrecen és az ország minden sportolója és szinpatizánsa! :) |
|
| |
|
Vendég |
#122016-06-28 13:07Kedvenc sportom :) és nincsen hely a közelben ajol lehetne bicajozni.. |
|
| |
|
Tomi |
#13 asd2016-06-28 13:20Jo lenne egy skatepark debrecenbe, ugyanis nen tudunk normalis helyen gyakorolni ahol senkit sem zavarunk. |
|
| |
|
Vendég |
#142016-06-28 13:49Van pár ismerősöm, akiknek lételemük az extrém sport. Bízom benne lesz annyi aláírás,hogy a céljukat elérjék. |
|
| |
|
Vendég |
#152016-06-28 14:14A Baltazár Dezső térre néz a munkahelyem, naponta látom, milyen balesetveszélyes kényszermegoldásokkal pótolják a fiatalok az extrém sportpálya hiányát. |
|
| |
|
Vendég |
#162016-06-28 17:17Csak nehogy focipálya legyen belőle. .. |
|
| |
|
LaaLee |
#172016-06-28 17:22"kósa 10% lajos a városi tv-ben megígérte, hogy a királyi stadion kivitelezése során kialakítanak egy ilyen parkot! Lehet pont annak az ára volt az ő 10%-a! |
|
| |
Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)
2016-06-28 17:26- Date of removal: 2016-06-28
- Eltávolítás oka:
|
bicikli |
#19 bicikli gyakorlasa fitalal emberek szamara2016-06-28 17:30Miert ne? Hat a fitalsag hagy tanuljanak megy egyes dolgokat normalisan csibalni |
|
| |
|
Vendég |
#202016-06-28 19:50Hajrá fiúk |
|
| |
|
Vendég |
#212016-06-28 22:14Miért írta alá ezt a petíciót? mert |
|
| |
|
Vendég |
#222016-06-29 05:00Azért hogy legyen egy olyan hely ahol lehet normálisan extrém sportot űzni. És ne kelljen kilómétereket utazni egy pálya miatt. Ha már kis városokban van miért ne legyen Debrecenben is. |
|
| |
|
stunt rider |
#23 motor2016-06-29 07:39A stunt riding motorsportot se felejtsük el, többen is vannak Debrecenben akik ezt űzik komoly szinten és nincs rendes gyakorló helyük! |
|
| |
|
Vendég |
#242016-06-29 08:01Nem csak a sportolóknak, hanem a közterületnek is jót tenne ha újra kinyitna a pálya. Mindenképp drukkolok, nagy dolog lenne ez! |
|
| |
|
Vendég |
#252016-06-29 09:49Vissza kell hozni azt az érzést ami miatt pár évvel ezelőtt 4x annyian bicóztak! A skateparkokat azért kell fel újítani , mert akkor garantált fejlődés várható bárkinél! :) Remélem egyre több helyen lesz skatepark :) |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.