Peticiok.com

M0 folytatása és az Északi elkerülő út megépítése. Kérjük, írja alá petíciónkat, hogy levegőt vehessünk!

M0 folytatása és az Északi elkerülő út megépítése. Kérjük, írja alá petíciónkat, hogy levegőt vehessünk! / Közlemények / Már a tervezés megkezdése előtt elbukott az M0 folytatása / Hozzászólások


Vendég

#1

2023-07-19 21:17

Pedig ez a szakasz érinti egyszer a Budakalász -Üröm-10-es út útvonalat, másfelől a Budakalász/Szentendre -Pomáz-Csobánka-Pilisvörösvár útvonalat. Tehát úgy 30-40 ezer embert. 😡

Vendég

#2

2023-07-20 08:20

Csatlakozom!!!!! Óriási bűne a korábbi vezetéseknek, hogy "bedőltek" az állam hazudozó ígéreteinek, és ma is SZÍVJUK ennek "eredményét". HáJá

Vendég

#3

2023-07-20 11:42

Egyetértek!