Peticiok.com

M0 folytatása és az Északi elkerülő út megépítése. Kérjük, írja alá petíciónkat, hogy levegőt vehessünk!

M0 folytatása és az Északi elkerülő út megépítése. Kérjük, írja alá petíciónkat, hogy levegőt vehessünk! / Közlemények / Az M0 10-es útig tartó folytatása és a Budakalászt északról elkerülő út megépítése / Hozzászólások


Vendég

#1

2023-04-19 12:34

Kardos Csaba

Vendég

#2

2023-07-19 19:36

Ez borzasztó hír!. Üröm keskeny, kacskaringós főútján is száguldoz nak az MO-tól jövő autók, mert ez a legrövidebb út a Bécsi úthoz! Zaj, kosz, balesetveszély! Szégyen, hogy erre nincs pénz!