Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / KIEMELT KÖZLEMÉNY / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-03-06 08:27

Kedves KARTA!
Évek óta gyűlésekre járunk, és nem vagyunk sokkal előbbre mint voltunk. Nincs már időnk gyűlésezgetni. Koczka Kata

Vendég

#2

2014-03-06 08:31

Szép napot kívánok! Szeretnénk minél előbb értesítést kapni a gyűlés helyszínéről és időpontjáról. Köszönettel K.A.

Vendég

#3

2014-03-06 09:22

Számíthattok rám.

Vendég

#4

2014-03-07 03:15

Szeretnék résztvenni!


Vendég

#5

2014-03-07 07:45

Eltőrölni a deviza hiteles szerződéseket,mert ezzel
több százezer családot tettek és tenni akarnak a bankok az utcára,jogot a törvényt semmibe véve.
Vissza az eredeti alapszerződésben lévő árfolyamhoz és ahhoz elszámolni a befizetéseket,szerintem már sok mindenkinek nincs tartozása,sőt visszajáró pénze van,de azt is kamattal kérjük.

Ki kell kényszeríteni a bankokból,mert a kormány ehhez nyuszi,mert megfenyegették a bankok !

Vendég

#6

2014-03-10 10:31

Tisztelt Dr. Monostory Attila Elnök Úr!
Örömmel veszem ennek a Kartának a létrehozását, amelyhez csatlakoztam is. Sok sikert és kitartást kívánok munkájához. Sajnos én is az egyik károsult vagyok, akinek a bank (Erste) már felmondta a hitelszerződését, április 30. után azt gondolom, hogy jön a végrehajtás,kilakoltatás. Beszéltem egy pár ügyvéddel, de mindenkinek pénzt kell fizetnem, az meg nekem már nincs, mert mindent elvisz a rezsi és a tartozás. A párkapcsolatom megromlott, egyedül maradtam, csak a remény éltet még. Ha tud nekem segíteni kérem értesítsen, kilátástalan a helyzetem, mindjárt nyugdíjas leszek (2014.május 12-től) és már úgy érzem nincs semmi reményem, talán Önöknek még sikerülhet.......... Fordultam én már a Rogán úrhoz is, miután nála dolgoztam 16 évet az V. kerületi Önkormányzatnál, 3. éve az V. kerületi Kormányhivatalban, de segítség nem jött, ennyit a Fideszről........
Tisztelettel: Surányi Zsuzsa

Vendég

#7

2014-03-10 17:46

Üdvözlök mindenkit.Nekem is CHF hiteleim vannak.A K&H először elvette 2 hónapig a nyugdíjamat a lányom 38.000-Ft-okat kap fizetést,mert a bank a félfizetését letiltja 2 hónapig abból tengödtünk ketten.Ezután még meg is zsaroltak,hogy csak akkor kapom meg a nyugdíjam egy részét /14.000-/a 49.000-ezerből,ha aláírom a NET programot.Mármint éljek a saját házamban albérlőként?Na nem azért dolgoztam,és nem azért fizettem ki az örökösöket,hogy ismét albérletről-albérletre vándoroljunk ebből elég volt,és nem akarok a saját házamban albérlőkén lakni.Milyen jogon adja ki a bank 3. személynek az adatainkat?Elég a bankok gazdagításából,a behajtók zaklatásaiból,és a végrehajtókból.

Vendég

#8

2014-03-18 04:09

Sajnos én már több alkalommal kerestem meg a Bankot, hogy a havi törlesztési összegben állapodjunk meg, mert sajnos mint nyugdíjas nem tudok többet fizetni. Egy éve már de sajnos nem jutottunk előbbre csak az állandó fenyegetéssel reagálnak kérelmemre! Köszönettel