Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / KARTA közleménye / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-03-04 07:13

Először is köszönöm a lehetőséget, hogy mégis csak van valaki, aki érdemben foglalkozik az ügyünkkel. Mivel nem értek hozzá, csak egy kérdésem lenne, ha minden igaz , augusztusban letelik a kölcsönünk,és érdekelne hogy amit addíg beszedtek tőlünk "törvénytelenül", lesz-e lehetőség a visszaszerzésére? Ha egy mód van rá, kérem válaszoljanak. Előre is köszönöm, tisztelettel Nagy Károly.

Vendég

#2

2014-03-04 08:50

Köszönöm CSATLAKOZÁST

Vendég

#3

2014-03-04 09:39

Köszönöm ezt az értesítést!
Korábban, tavaly már elindítottuk a pertársasági akciónkat, így itt ezzel a lehetőséggel nem tudok élni, de elviekben támogatom.
Köszönöm a megértésüket!

Vendég

#4

2014-03-05 09:30

Eltőrölni a deviza hiteles szerződéseket,mert ezzel
több százezer családot tettek és tenni akarnak a bankok az utcára,jogot a törvényt semmibe véve.
Vissza az eredeti alapszerződésben lévő árfolyamhoz és ahhoz elszámolni a befizetéseket,szerintem már sok mindenkinek nincs tartozása,sőt visszajáró pénze van,de azt is kamattal kérjük.

Ki kell kényszeríteni a bankokból,mert a kormány ehhez nyuszi,mert megfenyegették a bankok !

Vendég

#5

2014-03-06 07:39

Kedves Karta! Eddig két okból nem indítottam pert a bankom ellen: 1. nincs rá pénzem (főleg akkor ha pervesztes lennék) 2. a szerződésemnek van egy olyan kikötése, amellyel ha élnek akkor szerződésszegést fogok elkövetni mégpedig: ha a hitelfedezetül szolgáló ingatlan hitelbiztosítéki értéke nem fedezi a fennálló tartozás összegét, akkor a banknak joga van pótfedezetet kérni az adóstól. Az ingatlanom értéke kb. 4 millió Ft, a hitelem pedig 8 millió felett van. Tehát minden joga meg lenne a banknak erre a lépésre, amint persze nem tudok teljesíteni.
Ha esetleg van valamilyen megoldás ezekre a problémákra akkor nyitott vagyok a perre.

Vendég

#6

2014-03-25 06:04

Köszönjük a devizahitelesek nevében is és mint jómagam.
Minden elismerésem a KARTA-nak szól !

Üdv.: Tóth Gyöngyi Pécs

Vendég

#7

2014-10-02 18:30

Köszönöm a KARTA-nak az értesitését, segitséget szeretnék kérni .van egy lakásra 2 deviza hitelünk amit már nem tudunk fizetni szeretném ha valaki felvenné velünk a kapcsolatot köszönettel Kissné