Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / köszönet és kérés / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-02-18 11:29

Rendben !

Vendég

#2

2014-02-18 11:51

Csak lenne már valami előrelépés !!!

Vendég

#3

2014-02-18 12:21

Csatlakoztam, aláírtam és arra szeretném kérni a Kartát és Dr. Monostory urat, hogy a japán yen hitelesek érdekében is tegyen lépéseket.

Köszönettel

Tné Detti
koljak

#4

2014-02-18 12:24

Mikor lesz már belőle valami?

Vendég

#5

2014-02-18 13:22

Nekem euró hitelem van még négy évig, az euró hitelesek érdekében is lesz valamilyen lépés.

Köszönöm

Z. Erzsébet

Vendég

#6

2014-02-18 17:24

Ez az Eu. valami degenerálisszimusz képződmény? Az ivóvízre is az az állítás, hogy nem oltja a szomjat! Hol vagyunk, mibe csöppentünk? Mit várhatunk ilyen környezetből? pláne eun. vezető környezettől, azt hogy az ő fejőstehenüket a bankokat helyreteszik néhány millió hiteles érdekében?

Vendég

#7

2014-02-18 19:41

Nagyon hálás lennék ha végre történne már valami ezzel a devizahitelekkel mert egyszerűen agyrém ami itt történik. A bankok nem hajlandóak kiadni a teljes kimutatást arról,hogy miből tevődnek össze ezek a borzasztóan hatalmas összegek, vagyis bátran kimondhatjuk,hogy uzsorakamatok.Álmatlan éjszakák sokasága, stressz már kikészíti az ember idegeit. Ha bemegyek a bankba nagyon kedvesen széttárt kezekkel közlik sajnos ez a devizaárfolyam miatt van.Mi van a devizaárfolyam miatt??? Az,hogy 2001.-től fizetek 2.000.000.-millió forintot és a jelenlegi hiteltartozásom a mai nappal 2.000.000.-millió forint. Akkor szeretném már végre tudni,hogy 13 évig mit fizettem??????Hozzáteszem állandóan növekvő havi törlesztő részletekkel.Emberek családok mennek tönkre ez miatt.Visszaélnek azzal is,hogy ügyvédhez legtöbbünk nem tud menni mert sajnos már odáig jutottunk,hogy örülünk ha esetleg a rezsit befizetjük és éhezni is megtanultunk.6o éves vagyok de ha így haladunk és nem történik semmi 2024-ben is még ugyan ennyi lesz a hiteltartozásom. Nem véletlenül mondják,hogy ezeknek a devizás hiteleknek soha nem lesz vége.

Vendég

#8

2014-02-18 20:08

Köszönöm!

Áldjon meg minket és mindenkit az Isten, aki tesz a magyar ember nyomorának megszüntetéséért!! Úgy legyen!!

Vendég

#9

2014-02-19 14:09

Támogatjuk a felhívást.Egységben az erő! Ébredj ember mély álmodból...Elek Erzsébet
ugyfel

#10 Tenyek

2014-02-19 22:15

Meddig folytatodik meg ez a szabadrablas Magyar Orszagon ? Hires jogaszok es mar mi ugyfelek is latjuk , ertjuk a kialakult helyzetetet .Az altalunk valasztott kormany miert nem tud hatassal lenni a bankokra amikor ok is latjak hogy milyen nagy atveres tortent . A kialakult helyzetert felelosek a kulfoldi ill.belfoldi penzintezetek. felelos a kormany , a kozjegyzok es a banki alkalmazottak is . Elszamolast akarunk , majd / elszamoltatast. Az oroszok 1 X mar lesoportek a padlasokat , most a bankok teszik foldonfutova az embereket . Ugyvedi kepviseletre nincs penzunk . Hivatalbol kotelezze a kormany a bankokat , hogy minden szerzodest vizsgaljon at es a paragrafusnak megfeleloen modositsa a szerzodeseket .A bankok hibaztak,    ne sajnaltassak magukat hogy csodbe mennek !! EZ HAZUGSAG !Elo kell venni a lopott zsozsot es ELSZAMOLNI IGAZSAGOSAN az ugyfelekkel . A kornyezo orszagokban mar megtortent az igazsagszolgaltatas !! Magyar orszagon ugyan ugy extra frofitra tettek szert a bankok . Csanyi ur nyilatkozatat olvastam ,  dicsekedve nyilatkozta hogy a leg gazdasagosabban mukodo penzintezet az OTP . mibol lett azza ???? A leg tobb embert csapta be  . fosztotta ki  ITT NEM VOLT DEVIZA KIHELYEZES!!!!!!!!! Igy ez csalasnak minosulo buncselekmeny ! BUNTETENDO !!!    Szegyen gyalazat ! Hol van az igazsagszolgaltatas ????? ELSZAMOLAST ES ELSZAMLTATAST AKARUNK !!!!!!!!!!

N.L.

#11 Tüntetés az Alkotmányos jogaink visszaállításáért.

2014-02-20 06:10

Szeretnénk lehetőséget biztosítani a felszólalásra azoknak a civil csoportoknak akiket azért ért valamilyen hátrány mert a kormány(ok) megsértették az alkotmányos jogaikat, és nem biztosították számukra például a jogbiztonságot. Itt most utalok a közjegyzőkre akik a bankok érdeket nézték csak és az adósoktól csak a pénzüket vették el, de nem hívták fel a figyelmüket a számukra előnytelen szerződésekben elrejtett csapdákra, és nem figyelmeztették őket arra, hogyha aláírják akkor mekkora veszélynek lesznek kitéve. Feliratkozás itt:
https://www.facebook.com/events/368293376644040/?ref_newsfeed_story_type=regular
hitelmentes

#12

2014-03-04 08:06

Szerencsére nem érintett, hanem szolidáris vagyok a -szerintem átvert - kölcsönigénylőkkel, akik tudatlanságát, a "hivatalos" tájékoztatásban vakon bízó naivitását kihasználták soha nem látott/ nem-felvett valutában uzsorakamaton elszámolva! Vallom Ft-hitelezés történt megtévesztő módon--annak feltételeit kell helyreállítani!!- kitartást, kellő erőt kívánok hozzá!!!
nyöögdíjas

#13 63 éves nyugdíjas

2014-03-18 08:34

Már több, mint 7 éve fizetem az autóhitelem, (33000.- ft/hó+ a cascó 6000.-) Még mindig kér a bank 3000000.-ft-ot ( Suzukira). CHF alapu, forinthitel. Közben nyugdíjas vagyok( "ratkós nyugdíj) ami nagyon csekélyke.Eddig fizettem pontosan, de most gondolkodom, mert vagy gyógyszer, vagy csekk.Jó lenne már végleg lezárni, vagy legalább csökkenteni. ELEGEM VAN!( A FUTAMIDŐT KITOLTÁK MÉG 62 HÓNAPRA! ezt már nem bírom.Kereskedő írta alá, nem szerepel a szerződésen, mennyi is a CHF? nem értek semmit. Ügyvédre, perre nincs pénzem.