Vissza Szilvi oldalát!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Vissza Szilvi oldalát! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1 Csodálatos század

2014-02-11 17:39

Kérjük vissza az oldalt, nekünk Magyaroknak nagy segítsék hogy tudjuk miről szól a film. Személy szerint én a törökökkel tartok. És azt nézem. Kérjük vissza ha lehetséges. Köszönjük :)

Vendég

#2

2014-02-11 17:44

Kérjük vissza a Csodálatos század oldalt, nem csak Szilvinek hiányzik, hanem sok ezer embernek !!!!!!!!!!!!

Vendég

#3

2014-02-11 17:51

Szeretnénk visszakapni az oldalt.Senkinek nem ártott,több ember sok éves munkája tűnt el,több ezer oldal és film rajongó hiányolja.

Vendég

#4

2014-02-11 18:28

HAJRÁ!!!!!!!

Vendég

#5 Piros

2014-02-11 18:31

Egyszerüen nem értem miért és ki jelentette az oldalt csodálatos volt semmi tiltani való dolog nem volt az oldalba,csak egy irigy ember tehet ilyet.És azt főleg nem értem,hogy megvizsgálás nélkül miért törölték sokkal durvább dolgokkal találkoztam a facebookon na azokat kéne törölni nem ezt a szuper oldalt.Nagyon sok ember több éven keresztül dolgozott rajta,hogy mi élvezhessük a csodálatos híreket, fordításokat, képeket.NEM és NEM értem mi volt az oldalba tiltani való!!!!!!!Ezúton megkérem azt az EMBERT aki szándékosan, vagy véletlenül jelentette az oldalt jelezze a hibáját és vonja vissza!!!! Egy lelkes rajongó


Vendég

#6

2014-02-11 19:00

Követeljük vissza A Csodálatos Század - Muhtesem Yüzyl oldalt, amelyet Daróczi Szilvia adminisztrált, a legnagyobb szeretettel, önzetlenséggel, rengeteg munkával. Szilvi és lelkes csapata igazi közösséggé kovácsolta az oldal kedvelőit. Hála illeti őket, nem letiltás! Kérjük vissza Szilvi oldalát!

Vendég

#7

2014-02-11 19:39

Kedves Lány, aki töröltette Szilvi oldalát!
Nem ismerem sem Szilvit, sem Téged, csak azt tudom, hogy az általam nagyon kedvelt oldal, ahová naponta többször ellátogattam, megszűnt. Nem ismerem az okokat és a miérteket, de szerintem ezt nem ilyen drasztikusan kellett volna megoldani. Csak ülj le picit és gondolkodj el rajta: valóban így kellett tenned? Nem gondolod, hogy esetleg egy lavinát indítasz el és Te is áldozata leszel valami hasonló történésnek?
Nem biztos, hogy minden rajongó-aki keresi Szilvi oldalát - megtalálja ezt a petíciót(én is csak úgy tévedtem rá, keresve a hasonló oldalakat információért, hogy mi történhetett), de abban biztos vagyok, hogy nem csak 6000 rajongó írná alá, hiszen én sem lájkoltam az oldalt!!!
Viszont mélyen felháborodtam és ezt tudatnom is kell.
Bízom józan ítélőképességedben!
Üdv, Andrea

Vendég

#8

2014-02-11 19:41

Kérjük vissza! Több ezer embernek nyujtott az oldal és többek között Szilvi segitséget!Ha ő nincsen akkor ezt az egész sorozatot nem érteném! VISSZA AZ OLDALT!!!!!!!!!!!
Henni

#9 Információ

2014-02-11 19:50

Sziasztok!
Annyit szeretnék mondani, hogy a lány, aki ezt tette, nem magyar. Így sajnos hiába írjátok a teljesen jogos véleményeket, az illetőhöz nem juthat el..
Ettől függetlenül írjatok nyugodtan, csak tudjátok, hogy a célszemély ezeket nem látja..

Szép estét mindenkinek!
Viki

#10 Re:

2014-02-11 20:06

#7: -

Van egy kis gond: nem magyar tette. De azért köszönjük szavaid, és hogy mellénk álltál!

Andrea

#11 Re: Re:

2014-02-11 21:12

#10: Viki - Re: Ez természetes, hiszen nagy csodálótok vagyok (még ha nem is tudjátok :) ! Annyi időt és energiát áldoztok másoknak csupán szeretetből...ezt nem lehet eléggé megköszönni! Azt viszont nem értem, hogy elég egy bejelentés és vége az oldalnak?! Ez így működik?

mezuska

#12

2014-02-12 00:10

Viki, lehet tudni,hogy miért törölték, de mindegy is, egyszerűen felháborító!!!!!nem hiába , mondják hogy sokan kiléptek a facbookról!!!
blogot kell írni lányok!!!!!!!

Vendég

#13

2014-02-12 04:39

Nagyon Remélem sikerrel jár ez az ügy!!! Ez valóban egy csodálatos oldal volt!!!Velejéig gonosz ember volt aki ezt tette vele!!

Vendég

#14

2014-02-12 20:58

Kérjük vissza!
Pappino
Vendég

#15

2014-02-12 22:05

Szeretnénk visszakapni az oldalt.Senkinek nem ártott,több ember sok éves munkája tűnt el,több ezer oldal és film rajongó hiányolja.


Anonymous

#16 Re: Re:

2014-02-13 07:02

#10: Viki - Re:

Azért ez nem így működik! Előtte küld üzenetet a FB, hogy mi a problémája, lehet, hogy akkor elég lett volna megváltoztatni az oldal nevét, mondjuk kiegészíteni a rajongói klub kifejezéssel.

pislogo

#17

2014-02-13 07:22

Miért nem csináltok egy másik oldalt, más nevén, vagy egy blogot. Lehet hamarabb is lenne, és a blognál még az ilyen jóakarókkal sem lenne gondotok. Innen visszahozni az oldalt...hát...kicsit kétséges szerintem. De azért az aláírás ment, és hajrá!!!
Henni

#18 Re:

2014-02-13 14:15

#12: mezuska -

honnan tudod mi volt az ok?

Ki ja za Szilvi?...

#19 Ki ja za Szilvi?...

2014-02-21 09:28

Ki ja za Szilvi?...