A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!!

A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!! / Közlemények / !!!!FIGYELEM!!!!!! / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-01-23 18:35

Isten áldjon téged és segítse a magyarokat

Vendég

#2

2014-01-23 18:56

Terád is Áldás és köszönjük, hogy helyettünk is megtetted!

Vendég

#3

2014-01-23 19:50

Sok sikert minden Magyarnak!
Köszönet azért, hogy elindítottad az aláírásgyüjtést.

Vendég

#4

2014-01-23 20:59

Kedves Roland,

röviden, egyetértek!
Üdv:
Péter Zsolt

Vendég

#5

2014-01-23 21:03

Áldás Rád és a kezdeményezésedre,igen kell az az ember aki az első akit bátran lehet követni,akit tudja mit miért és hogyan!Kell az "első fecske"!

Vendég

#6

2014-01-23 21:07

csak így tovább

Vendég

#7

2014-01-23 21:09

(Y)

Vendég

#8

2014-01-23 21:17

Mindennel egyet értek.Most az egyedüli igazság terjeszto népnek-a magyarnak az is a problémája,hogy elozetessen szét verték mindenfélekék az országunkat,beárasztoták a foldeinket más nemzetekel és így is legyengítettek,tehát nem minden mellkasban ATILLA SZÍV dobog.Külömben már régen mindenki talpra ált volna.Ěn így is hiszek Magyarország feltámadásában a boldogságos szüzmária és Jézus Krisztus sehédségével.Ma aszt lehet mondani,hogy már valami nagy el is kezdödöt.Czeh Országban ahol sajnosén élek majdnem mindent roszul értenek a lényegröl fogalmuk sem nincs . . .

Vendég

#9

2014-01-23 22:06

Adjon Isten, Roland!
Ne foglalkozzon kend senkivel. Tegye a dolgat. Aldas rea s Onre is.
A MAGharok Istenenek aldasa!

Vendég

#10

2014-01-23 22:15

Üdvözlöm a bátorságod!
Melléd állok,s lám nem csak ketten vagyunk.
Lehet, hogy a határok visszaállítása már nem lehetséges, de az elvi igazságtétel mindenképpen kijár nekünk!

Povisel József

Vendég

#11

2014-01-23 23:05

Kedves Roland!
Nagyon köszönöm én személy szerint, hogy felvállaltad ezt a Magyaroknak nagyon fontos ügyét.
Ha bármiben tudnék segíteni, kérlek keressél nyugodtan.
Tiszteletem Neked és mindazoknak akik elkezdték, és vigig viszik ezt az ügyet.
Szeretettel gondolok Rátok. Áldás! Béke! Egészség!
Margó

Vendég

#12

2014-01-23 23:59

Kedves Roland!

Nem bántani akarlak, de a helyesírási hibák amiket vétesz, komolytalanná, hiteltelenné teszik ezt a kezdeményezést.
Én támogatlak, aláírtam a petíciót, megosztottam az ismerőseimmel is, hogy minél többen legyünk.
Kérlek, ezentúl mielőtt közzéteszel valamit, lektoráltasd egy olyan emberrel, akinek a helyesírása megkérdőjelezhetetlen!
Hidd el, hogy sokan vagyunk akiknek ez szemet szúrt!
További sok erőt és kitartást kívánok ehhez a harchoz.

Tisztelettel: Bódai József.
Ági

#13 Bátorság, erő és összefogás

2014-01-24 05:17

Ha "maroknyi székely" volt olyan bátor és miért ne lehetett volna, az igazság az Ö oldalukon van, akkor nekünk kutya kötelességünk kérelmezni, hogy felülvizsgálják az egyoldalúan ránk kényszerített
Trianoni "békeszerződést".

Vendég

#14

2014-01-24 05:57

Szólj hozzá!Kedves Barátom Roland! Aki szereti a hazáját, az csak egyet érthet a kezdeményezéssel. Az ellenvéleményekre ne figyelj oda. NE ADD FEL!

Vendég

#15

2014-01-24 06:12

Roland, tökéletesen igazad. Akinek nem tetszik a történelmi múlt és ezzel együtt a történelmi alkotmány visszaállítása, az ne írja alá, de legyen emberség menne és ne is írjon ellenséges kommentet. Különben nekem az a véleményem, ha nem lett volna Trianon, akkor ma Magyarország Európa legerősebb, legfejlettebb állama lenne.

LakLaMi       Lakatos László Miklós


Vendég

#16

2014-01-24 06:51

Kedves Roland! Igy kellene gondolkodni minden hazafinak, ileteve honfitársnak!!! Nagyon sok támadás érheti az embert abban a pillnatban, amikor az igazság érdekében kezd el szervezkedni. Jól beszél, és ne adja föl, mert előbb-utóbb a félelemben élők is fel fognak/kell ébredni! (Lásd kijevi helyzet) ÁLDÁS!

Vendég

#17

2014-01-24 07:31

Minden nép számára a nemzeti lét alapkérdése ugyanaz. Saját maga akar-e maradni és megtartja ősi örökségét, nemzeti azonosságát, vagy elfogadja inkább az alávetettséget és feladja önmagát? (Atilla)
Nos, ezért írtam alá. Áldás!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-01-24 07:58


Gyemant Oroszlán

#20

2014-01-24 08:09

Tisztellek Barátom!

Azért amit teszel, az Isten áldjon meg!
Azokkal a hazaárulókkal, akik a munkádért támadnak, ne foglalkozz! Te dicsőbb és sokkal erősebb vagy tőlük!!!
Ha segíthetek valamiben, csak kérj! Ha tudok, segíteni, számíthatsz rám!

Jankó László -> gyemantoroszlan@gmail.com

Vendég

#21

2014-01-24 08:10

Schmidt Roland úr!
Tényleg nem vagy szent, /ki az?/ nem is leszel. De bele vágtál egy dologba amibe eddig még senki! Ez is egy régen elrendelt folyamat része! Ha látszólag egyedül is maradnál ne hidd el. Nagyon sokan vagyunk akik a Szent Koronánkat és annak jól bevált törvényeit támogatjuk. Sokan támadnak /nyíltan/, még többen alattomban! Akinek magyar igazolványa van az egyáltalán nem biztos, hogy magyar! /mint tudjuk / A tőlem elvárható módon segítem a munkáda.

Gyémánt Oroszlán

#22 Re: Határok

2014-01-24 08:15

#10: -

A határok visszaállítását a "kedvezményezettek" fogják kérni! Az ok nagyon egyszerű: a Szentkorona Alkotmánya!


Vendég

#23

2014-01-24 09:28

sok sikert neked és nekünk

Vendég

#24

2014-01-24 12:30

Támogatom

Vendég

#25

2014-01-24 15:04

Nagyon nemes kezdeményezés, főleg azok ellenkeznek majd akik azt hangoztatják, hogy szavazz otthon mert nem itt fizetsz adót. Eléggé felháborító felfogás. Mint azt tudjuk pártok nem alkotmányozhatnak, főleg úgy, hogy az nekik kedvezzen ha nem egészen jó, vagyis a kis embereknek is hasznára lenne akkor módosítani kell. A Szent Korona Alkotmány Isteni eredetű és minden időben amikor ezt érvényesítették, MAGyarország fejlődött. Most tolvajok, kufárok hazája lettünk. Ami elengedhetetlen az a Szent Istváni vallás visszavezetése a mindennapi vallási életbe, mert amíg az emberek egymás sárba taposása révén jutnak előbbre és gyűlölet van ebben a hazában addig nem ér véget a turáni átok ! A Szent Korona Alkotmány érvénybeléptetésével ki lehetne takarítani a hazaárulókat, parazitákat,kufárokat Stb.