A forgalombénító budakalászi csomópont megoldásáért!

A forgalombénító budakalászi csomópont megoldásáért! / Közlemények / kérés / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-11-11 18:18

Szia! Itt mellettem a Táncsics utcában van egy forgalmas bolt,megkérdezem tőlük.
Üdv: Andrea

Vendég

#2

2013-11-11 22:57

Szerintem csúcsidőkben az álldogáló autósok között lehetne a legtöbb aláírást gyűjteni... olyankor egy óra alatt több száz összejönne. Egy csapat a hegyről (Üröm) lejövőket, egy csapat a Békásról jövőket, kettő a Pomázról érkezőket( a két sávban külön-külön), egy pedig a Metro felől érkezőket agitálhatná... Csoportonként minimum 5 ember kellene, mert kb 2 autót lehet egy piros alatt fejenként elintézni (hogy minden adat ellenőrizhetően meglegyen az íveken).
Van ennyi ember, aki segítene? Vagy hol tart a dolog?
Üdvözlettel:
B.J.

Vendég

#3

2013-11-12 07:29

Mi nem bolt vagyunk, de sokan járnak hozzánk, egy 20-30 ívet ha odaadsz Enikőnek, itt a műhelyben párat biztos alá tudok íratni.

Vendég

#4

2013-11-12 18:39

Kedves Lilla!

A BonBon teret enged. :) Hozzátok az íveket... Cím: Csokibolt. Pomáz. Huszár u. - Tas u. sarok. A SPAR-tól 1 perce a Paradiso házban.

Szilárdnak köszönettel:

Csokibolt. :)


Vendég

#5

2013-11-17 12:08

Nem élek Pomázon, de szívesen segítek, ha kell...többször járok az adott csomóponton keresztül....tisztelettel: Acsádyné Barkóczi Magdolna
syncopi

#6 Az elbaltázott kereszteződés

2013-11-27 22:53

Sziasztok!
Én már tavaly elterveztem, hogy személyesen kimegyek az általam csak "Elátkozott kereszteződés"-nek hívott helyre, és kérdőív alapján ('minek a vázlata elkészült)közvélemény kutatást tartok az autósok között. Az összegyűlt válaszokat eljuttatnám az illetékes elvtársnak. Még olyan emberrel nem találkoztam, akinek pozitív véleménye lenne a csomópontról. Olyannal sem, aki közönyös lenne... Üdv mindenkinek! G.I. - > galbacsistvan@gmail.com

Vendég

#7

2014-03-19 07:40

Pomázon a Dani pressoban lehet lerakni aláiroiveket Vörösmarty út 7.