A forgalombénító budakalászi csomópont megoldásáért!

A forgalombénító budakalászi csomópont megoldásáért! / Közlemények / Petíció / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-09-27 20:15

Szia!

Kérlek,ha kihelyezed az aláíró íveket írd meg hol vannak.Az én családom összes tagja aláírná,mert minket is zavar ez a kereszteződés.Ráadásul mi a főút mellett is lakunk.

Előre is köszönöm!
Sz.Nóra

Vendég

#2

2013-09-28 16:47

Kedves Lilla!
Én ügyvéd vagyok, azt azonban nem tudom, hogy a levelezésen kívül mit lehet tenni. Az aláírások esetleg népszavazáshoz vezethetnének ha elég összejönne. Az is (fél)megoldás lenne, ha a TELJESEN FELESLEGES közlekedési lámpát megszüntetnék a fénysorompónál,de az igazi megoldás a körforgalom volna, vagy olyan lámpa, ami percenként és nem ötpercenként vált.

Vendég

#3

2013-09-28 17:45

Csak Így tovább, HAJRÁÁÁÁÁÁÁ!

Vendég

#4

2013-09-29 08:18

Szia Lilla,
Én is megköszönöm, ha kaphatok egy ívet. Össze tudok gyájteni jópár aláírást. Talána fészbúk oldalra is fel kéen teni letölthető pdf-ben és a pdf aljára ráírni a te címedet, telefonszámodat vagy emiledet, hogy az aláírt kérdőíveket hova juttassuk vissza. Így az üres ívek szabadon fénymásolhatók és akármennyi betelik, mindenki újra tud nyomtatni egy üreset, amelyen új aláírások gyűjthető. Javaslok még egy nagyjábóli dátumot ráírni a papírra, hogy kb meddig várod vissza az íveket.
üdv
A.Kata

Vendég

#5

2013-11-11 17:41

Erika bolt Deák Móricz sarok.Sokat hozzatok4

Vendég

#6

2013-11-17 16:50

Én biztos, hogy aláírom, csak majd mondjátok meg, hogy hol? Üdv. ági