ÚJRA ESZENYIT!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) ÚJRA ESZENYIT! petíció automatikusan generált fórumtémája

kritikus

#126

2013-10-03 04:39

Még egy szöget bever a kormány a kultúra koporsóján, ha nem Eszenyi művésznő lesz a Víg igazgatója.
lendberg

#127

2013-10-05 04:08

A kedvenc színházam lett az Eszenyi Enikő igazgatta Vígszínház. Bízom benne, hogy ő marad az igazgató. Hajrá Enci!
Szomorú

#128 Re:

2013-10-07 11:19

#127: lendberg -  

 Kedves LENDBERG, azt hiszem, hiába reménykedünk mindketten és még sokan mások. Hiába van minden évadban bérletem a Víg-be, azt hiszem 42 év után a következő évad lesz az első, amikor ez a folyamat megáll. Eszenyi Enikő csodás színházat csinál, de ezt a hatalom nem veszi figyelembe. Nekik az a szempont, hogy egy-egy csatlóst kielégítsenek, kedvezzenek neki. az, hogy a kultúrának adnak egy erőteljes rúgást, kit érdekel? Őket nem, hiszen lehet, hogy életükben nem jártak belül a Víg-ben. Nem is odavalók. Szomorú, hogy ez az ország ide jutott. Boldog lennék, ha nem lenne igazam.

Kovács Margit - Debrecen

#129 Re: Re:

2013-10-08 11:37

#128: Szomorú - Re:  

 Kedves Szomorú!

A művészeket ne büntesd azzal, hogy nem veszel bérletet többé kedvenc színházadba. A művészek az egészről nem tehetnek. Szoríts inkább Eszenyi művésznőnek!


Vendég

#130

2013-10-09 17:17

Eszenyi nélkül nincs értelme a Víg-nek. Ezek mindent tönkrevágnak!

Vendég

#131 Vendég Re:

2013-10-13 10:04

#130: -

Kedves Vendég! Volt van és lesz értelme!

Nincs pótolhatatlan ember. Szerinted?

Nagy Leó

#132

2013-10-14 13:36

Eszenyit újra követelik azok, akik szeretik, mint színészt de fogalmuk sincs milyen vezető !
Nem Ő egyedül csinálja a Víget, dolgozik ott még néhány száz ember.
Jobb lenne, ha többen pályáznának, olyanok akik szintén megérdemelnék, de be sem adják Balázs biztos győzelme miatt. Balázs 70 éves elmúlt, törődjön az unokáival. Amit eddig nem valósított meg művészi elképzeléseiből, azt már nem is érdemes !

Kovács Margit - Debrecen

#133 Re:

2013-10-14 14:28

 

Az én véleményem is az, hogy rendes pályázatot kell kiírni, nem pedig egy újabb csókossal mutyizni, akinek elre oda lett igérve a direktori szék.

Az ellen semmi kifogásom nincs nekem sem, ha 5 érvényes pályázatból kiválasztják a legjobbat. Ez a módszer nem tetszik, amit itt is csináltak (mint az Új színháznál vagy a Nemzetinél). Nem az egyetlen megfelelő az Eszenyi Enikő, de ő már bizonyított.

Nem Laikus, Nem Debrecenből

#134 Re: Re:

2013-10-14 17:21

#133: Kovács Margit - Debrecen - Re:

Balázs is bizonyított! Nagyon jó a szolnoki színház, azt is hetven évesen csinálta.

Miért tetszik gondolni, hogy  csak a ballibárálisok seggnyalói tudnak színházat csinálni?

Kovács Margit - Debrecen

#135 Re: Re: Re:

2013-10-14 20:28

#134: Nem Laikus, Nem Debrecenből - Re: Re:  

 Én sem vagyok laikus, bár Debrecenben élek. Önnek bizonyított Balázs, nekem is, csak nekem mást. Eszenyi sosem nyalta a balliberálisok seggét, mindig politikafü ggetlen volt ellentétben Balázzsal, aki 20 centis nyelvvel gyakorol évek óta Orbán ánuszában. Pár kabarédarabban nem volt rossz, az első Popfesztiválban jó volt a Víg-ben, de abban mindenki jó volt, amúgy számomra kiemelkedőt sosem produkált. Ja, mintegy 20 évvel ezelőtt a fiával csináltak valamelyik kereskedelmi csatornán egy főzőműsor-sorozatot, ott bebizonyította, hogy tud főzni és azt is tudja, hogy milyen ételhez milyen bor illik.

Ennyi pozitívumot felsoroltam róla, azt hiszem, ez elég is lesz a Vígszinház igazgatásához, hiszen már úgyis neki igérték. Vagy tévedek?

Nem Laikus, Nem Debrecenből

#136 Re: Re: Re: Re:

2013-10-15 05:08

#135: Kovács Margit - Debrecen - Re: Re: Re:

Kedves Margitka!

Ha végignézi a Vígszinház elmúlt évadi bemutatóinak listáját, akkor beláthatja, hogy a lista önmagáért beszél.

Elmeséli azt , hogy hány centis nyelvvel, ki nyalja, és kinek az ánuszát! Tetszik tudni a tények makacs dolgok.

A sértegetései érzelmi lózungok, azok pedig elszállnak, mint a pipafüst .

Kovács Margit - Debrecen

#137 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-15 14:20

#136: Nem Laikus, Nem Debrecenből - Re: Re: Re: Re:  

 Kedves Nemlaikus máshonnan!

Én senkit nem sértegettem, mindössze elismerem, hogy a tények makacs dolgok és én tényeket állapítottam meg. 

Hajrá Eszenyi!

Nem Laikus, Nem Debrecenből

#138 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-10-17 07:11

#137: Kovács Margit - Debrecen - Re: Re: Re: Re: Re:

Kedves Margitka!

 

Mi magyar anyanyelvűek az Ön bejegyzéseit úgy értelmezzük, hogy azok Balázs Pétert nyilvánosan sértegetik.

Ha hajlandó lenne őszintén belegondolni, belátná, hogy ez így van.

( Ezt a megjegyzésemet  abban reményben jegyeztem le, hogy hátha mégis az enyém lehet az utolsó szó!)

Kezeit csókolom