Adják ki DVD-n a Nemzeti Színház előadásait!

Vferi

#1 Magánvélemény..

2013-07-30 18:22

Szerintem óriási érdeklődés lenne, és nagy példányszámban kelnének el ezek a kiadványok.Minél előbb, annál jobb. Még nagyon frissek az Alföldi korszak emlékei mindnyájunkban. Befektető kéne a DVD-k kiadásához. Üdvözlettel : Vferi

Vendég

#2

2013-07-31 07:35

Talán a petíció szövegezésében ne a "követeljük" kifejezést kellene használni, az túl erőszakos stílusu, ami e közösséghez és közönséghez méltatlan. Járjunk élen a kúltúráltsággal is, ha kérhetem
Javaslom, : azt szeretnénk kérni, a magyar nemzeti kúltura megőrzése érdekében és azon színházat szerető nézők részére, akik szeretik a MAGYAR NEMZETI SZÍNHÁZ azon előadásait, melyek Alföldi Róbert irányítása, rendezése és közreműködésével készültek.( vagy valami hasonló stílusban kellene megszövegezni.)
Köszönettel: S. Farkas Éva

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2013-07-31 07:48



Vendég

#4

2013-07-31 08:19

Továbbiakban sok sikert és jó egészséget kivánok.üdvüzlettel:Zsóka

Vendég

#5 FB profil

2013-07-31 13:19

Eltűnt a petícióhoz tartozó FB profil. :( Nem tudom, hogy ennek mi lehet az oka, mindenesetre javaslom, hogy egy újabb FB felület létrehozása esetén ne profil, hanem oldal (FB page) legyen a befutó :)
Nemzeti Színház Petíció
A petíció szerzője

#6 Re: FB profil

2013-07-31 13:40

#5: - FB profil

Új facebook oldalt hoztunk létre! A facebookon Adják ki DVD-n a Nemzeti Színház előadásait néven találtok meg minket ezentúl. Csatlakozzatok!


Vendég

#7

2013-08-12 14:00

A legjobb irodalmi alkotások feldolgozásai akkor sikeresek, ha az adott kornak megfelelően vannak értelmezve. Ha az adott kor embereinek tart tükröt. Ha az általános emberi érzéseket az adott korban a kortársaknak mutatja meg. A Nemzeti elmúlt öt évének előadásai ilyenek voltak. Ezért (is) kell őket megőrizni. Másrészt utódainknak lehetőséget teremteni azzal, hogy a társulat tehetséges színészeinek alakításait megnézhessék.