Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni! / Közlemények / Fontos! / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-07-15 14:29

Az AB 2013.07.16. napirendje. "a személy- és vagyonvédelmi, valamint a magánnyomozói tevékenység szabályairól szóló 2005. évi CXXXIII. törvény 6. § (3) bekezdésének b) pontja, valamint 6. § (4) bekezdésének b) pontja alkotmányellenességének (alaptörvény-ellenességének) megállapítására és megsemmisítésére irányuló bírói kezdeményezés vizsgálata (III/1178/2012.)" Reménykedjünk:)
laosz

#2 AB 2013. 07. 16. Napiredje

2013-07-15 14:31

a személy- és vagyonvédelmi, valamint a magánnyomozói tevékenység szabályairól szóló 2005. évi CXXXIII. törvény 6. § (3) bekezdésének b) pontja, valamint 6. § (4) bekezdésének b) pontja alkotmányellenességének (alaptörvény-ellenességének) megállapítására és megsemmisítésére irányuló bírói kezdeményezés vizsgálata (III/1178/2012.) Reménykedjünk:)

Vendég

#3

2013-12-05 00:01

Mindenből újra kell vizsgázni, közben nem lehet megélni a fizetésből. Anyám beteg, nyugdíjas, nejem kisemmizett a válság miatti válással, fizetem a kölcsönt tovább az autóra, és a harmincszoros kamatot, fizetem a rokontartásdíjat, éppen ma kérdezte volt nejem, mikor akarom adni? Nyár óta tartozom, ment a kocsim műszakira, leszámoltam a G4S-től, mert reggeltől estig dolgoztam, vezettem 14 16 órákat, aztán minimálbérért, nem lehetett belőle megélni, ott is mindenki fizet, vonnak erre arra, sietni kell, mindenki gyorshajtásra is fizet, van akinek több van. Leszámoltam nem kaptam fizetést, szabálytalanul egész fizum levonták, még én tartozom. Kértem kölcsön rokontól pénzt több ónapot áthidalni, amire itt kapok fizetést, ahol most vagyok, 380Ft/óra, erre le kell itt saját pénzemen vizsgázni abból, amit kölcsön kértem kamatokra, kölcsönre,bejárásra 20km-ről. Marha jó. Előző cégnél se tudta senki kifizetni az újra vizsga díjat, mint aki pótvizsgára megy. Cég fizette volna tavasszal, mert akkor nem lesz dolgozó. Ez ám a rablás, szemétség ami ebben az országban megy. Munka, aztán semmi nem marad. Sok dologból újra vizsga. Újra kellett targoncából, hátfal vizsga miatt, mert elveszne akkor, újra kell TIR-ből, most járt le, stb. Ki bírja ezt?

Vendég

#4

2016-02-26 17:55

Én megnézném,mi ez a baromság,hogy megint kötellezővé akarják tenni a kamarai tagságot !
Megint pénzlenyulás,mert erről szól minden !!