Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#826

2013-05-30 10:27

CSAK A GYREKEK KEDVÉÉRT, SEGITSEN MINDENKI, HISZ KIZÁROLAG MEGINT PÉNZ ELVONÁSROL VAN SZO!

Vendég

#827

2013-05-30 12:53

Sajnos én is aszthmás vagyok tudom mibe kerül havonta és még mellette nagyon sok betegségem van, amit a TB nem támogat azok is több ezer forintba kerülnek!!!!!!!A kutya sem törödik már lassan a betegekkel sajnos ha igy megy tovább halálra vagyunk itélve!Ha nekem is lenne ilyen beteg gyermekem ugyanezt tenném harcolnák tovább az igazamért, az a legnagyobb baj hogy a kormány célja az emberek és a gyermekeket kilátástalan helyzetbe hozza szégyen hogy ide jutottunk!!!!!Ameddig birom én sem adom fel mindenkinek joga van a támogatottságot megkapja ami jár, nem elvenni, hanem inkább emelni kellene az összeget!!

Vendég

#828

2013-05-30 13:12

7éves kislányom szintén asztmás 2 db inhaláló pipája van és egy allergia gyógyszere,amit minden nap használni kell neki.Ha a kormány úgy dönt ,hogy elveszik a kiemelt családi pótlékot és a velejáró támogatást, ide tartozik a gyógyszer támogatás: közgyógy ,és az utazási támogatás, akkor is ki kell váltani ezeket a gyógyszereket és nem csak az én kislányomnak ,hanem a vele egy sorsú társainak is,mivel ezek a gyógyszerek nélkülözhetetlen és létfontosságú szerepet tölt be az asztmás gyerekeknek a minden napjaiba.Ami az én esetemben 12000 ft os többlet kiadást okoz !És hangsúlyozom,hogy nem egyedüli vagyok ebben a dologban!De hát a k*rva anyukat nekik ,és a levegőt korlátoznám mind azon embereknek akik támogatják a kedvezmények megvonását,hiszen ők is a levegőt korlátozzák a beteg gyerekeknek!Arra kérek minden olyan szülőt aki érintett vagy nem érintett a dologban ,hogy ha teheti támogassa aláírásával ezt a petíciót az asztmás ,beteg gyerekek érdekében!Adjunk szabad levegőt nekik!

Vendég

#829

2013-05-30 13:32

Nagyon szomorú vagyok, hogy pont a gyerekeken akarnak spórolni,

Vendég

#830

2013-05-30 15:15

Csak azoktol vegyék el a támogatásokat akik nem jogosultak rá.
Sokan felveszik a családi potlékot és a gyereknek nem váltnak gyogyszert.
Ha valojában beteg lenne a gyerek kiváltanák, nem pedig csak a pénzt vennék fel.

Vendég

#831

2013-05-30 18:19

Nem tudok mást mondani, meg vagyok döbbenve. Először a rokkantak, most pedig a gyerekek. Mit mernek még megtenni!!!!! Ezek nem emberek!

Vendég

#832

2013-05-30 19:32

Minden érintettet és minden jóérzésű embert sértenk az ilyen átgondolatlan döntések.Ez is a rezsicsökkentés következménye. Az egyik kezükkel adnak a másikkal visszaveszik.

Vendég

#833

2013-05-31 06:13

A hirdető fog meggazdagodni.

Vendég

#834

2013-05-31 06:14

szeretném ha sikerülne,mert az én 10 éves fiam 8,5 éve beteg,

Vendég

#835

2013-05-31 10:31

Felháboritó,hogy mindent el vesznek a beteg gyerekektől!

Vendég

#836

2013-05-31 11:09

Ha nem érintené a családomat, akkor is aláírnám, mert úgy tűnik, mintha minden betegről le akarnának mondani.

Vendég

#837

2013-05-31 12:20

A lányom is és én is aszthmásak vagyunk, de csak ő kap támogatást. Viszont nagyon nehéz lenne az életünk a támogatás nélkül. Mivel egyedül nevelem és munkanélküli vagyok, a megélhetésünk is veszélybe kerülne, hisz a gyógyszerei a támogatás nélkül nagyon drágák. Azok megvonásával, viszont az élete kerülhetne veszélybe egy-egy roham esetén. Ezt nem szeretném. Ezért kérem, aki ezen a támogatást megvonó döntésen gondolkozik, ne tegye! Ne sodorja sok-sok gyerek életét, megélhetését veszélybe! Annyi mindent megvonnak már legalább a gyerekeket védjék,amíg lehet, hisz ők a jövőnk! Ha sorra megvonják a különböző támogatásokat vagy nehezítik az azokhoz való hozzájutást, akkor a leendő anyák nem mernek majd szülni, mert mi van ha ....,

Vendég

#838

2013-05-31 14:31

Nem csodálom,hogy aki tud az menekül ebből a káoszországból többek között az ilyen és hasonló döntések miatt.

Vendég

#839

2013-06-01 10:44

Nekem is tartósan beteg a gyermekem tőlünk is megvonták a pótlékokat. Pedig nem gyógyult meg és továbbra is hordani kell gyógypedagógushoz, logopédushoz, stb.

Vendég

#840

2013-06-01 10:57

Kell a pénz a költségvetésből,amit az asztmás gyerekek szülei is keményen megtámogatnak ( állitólag augusztus 6.-ig csak oda termelünk) STADIONOKRA,KÖZGÉP PÁLYÁZATOKRA....MAGYARUL A FIDESZNEK....

Vendég

#841

2013-06-01 11:14

Miért a gyerekektől és pláne beteg gyerekektől veszik el a segítséget!Pláne A szülőktől akiknek pont elég megküzdeni a gyerek fulladozásával gyógyításával az őrületes ilyedség megküzdésével mikor néha asztsem tudjuk mit tegyünk a fulladásos kimerült beteg köhögős gyerekkel!Majd másnap mennyünk dolgozni mert elküldenek a munkahelyről!De ha nincs nagymama mert még szegény a nyugdíjért dolgozik:akkor vigyem a gyereket iskolába:ahonnan1óramulva felhívnak hogy a gyerekem gyenge és a padon elalszik.Mit tegyek ilyenkor .Kérem írja meg.Igen aki ezen nem megy keresztűl az mitsem tud erről a betegségről.Nemkívánom hogy tudja meg mert én nem vagyok rossz ember!De kérem gondolkozzanak már el az illetékesek :POnt a beteg gyerekekszüleit kell büntetni!!!!!!!!!!!!!!!!Tényleg nincs megoldás!!!!!!!!!!!!!Gondolkozzanak egy kicsit!!!!!!!!!!!!Köszönöm!!!!

Vendég

#842

2013-06-01 11:55

SZOMORÚ HOGY MÁR A BETEG GYEREKEKETSEM VESZIK SEMMIBE SEM.

Vendég

#843

2013-06-01 14:54

Kérjük vissza a tartósan beteg gyerekek után járó támogatást!!!!
málna

#844

2013-06-01 14:57

Kérjük vissza a tartósan beteg gyerekek után járó támogatásokat!!!

Vendég

#845

2013-06-01 15:34

Ha már a beteg gyerekek támogatását is meg akarják vonni,akkor tényleg embertelen a vezetőségünk.Így is nehéz a megélhetés sokunk számára,örülünk ha ételre jut,a gyógyszerek megsokszorozzák kiadásainkat.Elkeserítő!!

Vendég

#846

2013-06-01 15:53

Ahogy egy embert, úgy egy országot is jellemez az, hogyan bánik a gyerekekkel,idősekkel,betegekkel,azokkal, akik segítségre szorulnak. Sajnos ez a rendelkezés szomorú szegénységi bizonyítvány azok részéről, akik hozták. Valóban fel kell nyitni az emberek szemét, és összefogni már végre. Nem lehetünk annyira birkák, hogy ezt is szó nélkül tűrjük!
Válassz egy nicknevet

#847 Cím

2013-06-02 05:38

Szólj hozzá...Bezzeg a"fekete sereget" mindennel támogatják.Szülik a sok gyereket. Na tőlük kellene megvonni a segélyeket. A magyar embereket meg hülyének nézik! Gusztustalan, hogy a beteg gyerekektől vonnak meg mindent.

Vendég

#848

2013-06-02 08:19

Nekem is volt asztmás gyermekem hálistennek kinőtte már akkor se volt olcsó a gyógyszer és igen is megterhelő egy családnak anyagilag miért tőlül veszik el?

Vendég

#849 5000 Szolnok, Városmajor út 30/F/8

2013-06-02 11:27

Helytelennek tartom a támogatást megvonását.

Vendég

#850

2013-06-02 13:25

Sajnos en magam is asztmas vagyok, ugyhogy tudom hogy mivel jar ez a kisgyerekeknel!!! Remelem minel tobben alairjak. Hiszen ez a megvonas kegyetlenseg a beteg gyerekekkel szemben!!!!