Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#476

2013-05-12 12:59

Az én gyermekem is asztma allergiás,tartós beteg.Közgyógyról leveszik a gyógyszereket,zsebből fizetjük.Kénytelen vagyok magánúton orvoshoz hordani mert dolgozom,hogy szabadságom ne fogyjon mert munkáltató rossz néven veszi.Nagyon rossz húzás a kormányunktól.Az ő juttatásaikat csőkkentsék drasztikusan!Így akarnak gyermek vállalásra buzdítani!?Minősíthetetlen döntés,gondolkozzanak el rajta!

Vendég

#477

2013-05-12 13:08

Nekem 1éves a fiam aki aszmás,mi már nem is igényelhettünk semmit,pedig állandó gyógyszerei vannak amiket minden nap kell szednie és kb. 2hetente beteg!

Vendég

#478

2013-05-12 13:36

Az én kislányom is asztmás,alig jár oviba mert folyamatosan beteg,a munkám 12 órás műszak éjjel,nappal,a páromé szintén.Ha nem lehetek vele gyesen akkor mit csinálok,nem tudok műszakba járni.Nem beszélve a gyógyszer árakról.

Vendég

#479

2013-05-12 13:54

Ne a gyerekeken spóroljunk!!!!!!! Az ország vezetésének, van miből adni!!!!!!! Adjanak Ők is!!!!!!! Nagyon szomorú, h beteg gyermekeken próbálnak spórolni!!!!!! Kíváncsi lennék, arra az esetre, ha őket érintené ez a betegség!!!! Nagyon undorítónak találom!!!!!!!! Minden körülmények között vállalom, amit most leírtam!!!!!!
Salbutamol

#480

2013-05-12 14:14

Sajnos ez azért történik meg szerintem mert rájöttek arra,hogy milyen sokan csalnak ezzel a lehetöséggel.
Lepapirozzák,hogy aszthmás a gyerek,papiron befektetik a kellö idöre korházba,a doktor kiállitja a megfelelö pairokat aztán kapják az emelt családi pótlékot,a Gyes-t ,utazási kedvezményt,közgyogyot stb.
Ez természetesen felháboritó mert ők sem költenek többet és mégis plusz jövedelemre tesznek szert,aki meg becsületes és nem csal az nem kap semmit.
Itt sajnos a ténylegesen beteg gyerekekkel és szüleikkel csesznek ki,de ki kell lökni a rendszerből a csaló szülőket és a csaló orvosokat.

Vendég

#481

2013-05-12 14:16

Az Én Unokám Boglárka is asztmás sokat visszük orvoshoz és az ilyen kisgyerek nagyon gondos kezelést odafigyelést igényel az anyagiakról nem is beszélve. Tőle is megvonták az emeltszintű családi pótlékot természetesen sutyiba ezt nem mondta a médea szégyelje magát a kormány.

Vendég

#482

2013-05-12 14:16

ÉN IS CSATLAKOZOM HOGY NE VEGYÉK EL A KEDVEZMÉNYT MI LESZ A BETEG GYEREKEKKEL kik amugy is a létminimum alatt élnek szűleikkel

Vendég

#483

2013-05-12 14:27

Lehet hogy aki ezt a rendeletet hozta annak nincsen beteg gyermeke.

Vendég

#484 Re:

2013-05-12 14:31

#13: -

saját zebukbe


Vendég

#485 Re:

2013-05-12 14:32


Vendég

#486

2013-05-12 14:51

Sajnos az Egészségügynek nem a betegeken kéne be hozni az elmaradást.Ezeknek a felnőtteknek,és gyermekeknek,a nagyszülei,szüleik,míg aktív dolgozok voltak fizettek sztk.Hol vannak azok a pénzek.SZÉGYELJE MAGÁT A MAGYAR EGÉSZSÉGÜGY,ÉS A KORMÁNY!!!!!!ILYET MEG TENNI A GYERMEKEKKEL.

Vendég

#487

2013-05-12 15:03

Az én 8 éves lányom is 2 éve asztmás. Állandó pipa és egy gyógyszer is kell minden nap. Emellett egy allergia gyógyszer. Ez havonta komoly összeg, pláne úgy hogy e mellett még gyakran beteg is.
Nem is szólva arról hogy az öccse is allergiás!

Vendég

#488

2013-05-12 15:04

488


Vendég

#489

2013-05-12 15:11

Minden aláírás számít, nekem is van asztmás gyermekem , aki 6 éves és most készül iskolába.

Vendég

#490

2013-05-12 15:13

nagyon durva dolog, aki látott már asztmás gyermeket fuldokolni, levegőért kapkodni, és tehetelenül nézi csak.... ez a kegyetlen érzés...mert a segítség a pipa, ami életmentő, és nem olcsó....

Vendég

#491

2013-05-12 15:13

Reméljük hogy ez nem következik be,mert ez embertelen lenne.Nekünk is asztmás a gyermekünk,mindennap gyógyszert szed,ha elveszik a támogatást nem tudjuk megvenni a gyógyszereit.

Vendég

#492

2013-05-12 15:14

Sajnálom hogy olyan emberek döntenek a beteg emberek,gyermekek sorsáról akinek fogalma sincs egy átlag család életéről,szomorú.. sajnos.

Vendég

#493 Egy 18.ker Anyuka!!!!!!!

2013-05-12 15:16

Egy olyan szülö aki tudja aszt ,hogy a gyermeke tartos beteg,aszmás ,kruppos,tej érzékeny,vagy alergiás semmi nem mindegy ,mert minden anyukának és a családnak a legnehezebb aszt látni hogy gyermekéért mindent meg tesz.. bár inkább jó mangunkkal történjen ez és nem gyermekünkkel..nagyon néhéz ez a rendszer igy is a minden napokban érezzük aszt hogy már vérig szenvedünk az országunka.. eszt is nehezen nyeljük le... De mikor a gyermekünktöl akarják meg vonni aszt a támogatást ami a létét erösiti.. akkor az országházat robantani ugy mindenkivel együtt akik benne ülnek!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#494

2013-05-12 15:38

Nagyon igazságtalan lenne, ha tényleg elvennék ezt a keveset is, ami eddig járt az aztmás gyermekek után! Így is alig győzzk anyagilag, a rengeteg kiadást, orvostól orvosig, a sok gyógyszer, mert még a közgyógy mellett, is rengeteg a kiadás, sajnos a gyógyszereket is korlátozták, egyre többe kerül minden ami a betegséggel kapcsolatos.

Vendég

#495

2013-05-12 15:38

Felháborító!!!

Vendég

#496

2013-05-12 15:40

Igen sajnos a kormány nincs tisztában azzal a szomorú ténnyel,hogy egy asztmás gyereknek mennyivel nehezebb az élete és persze a szüleinek,mint egy átlagos gyereknek,nekem sajnos már krónikus asztmás a kisfiam és nagyon sok lemondással jár ez a betegség,és persze még több gyógyszer még több kiadás amit nem biztos,hogy tudnánk finanszírozni ha nem lenne az emelt családi pótlék,a közgyógyigazolvány,az utazási kártya.Sajnos biztosan vannak olyanok aki visszaélnek mindezekkel de azért vannak a szakorvosok,hogy kiszűrjék a jogosulatlanokat.Azoktól vegyék el a támogatást ne a valódi betegektől!

Vendég

#497

2013-05-12 15:44

Nekem két asztmás kislányom van. Mind a kettőnek van mellette más betegsége is amit már nem támogat az állam. Nem egyszerű karban tartani az állapotukat de eddig elég jól sikerült. Ha elveszik a támogatásokat már nem fogom tudni megvenni a gyógyszereket a postás fizetésemből. Eddig a kormány mellett álltam ma már nem vagyok biztos benne, hogy jó volt a választásom. Egy kormány elveheti a felnőttektől a támogatást, ha nagy a baj az országban ,de a gyerekektől nincs joga szerintem, hisz Ők lesznek a jövő.

Vendég

#498

2013-05-12 15:58

Nekem három fiam van a két kicsi 8 éves 4 éves mindketten asztmásak nem mindegy mi lesz a vége.remélem sikerrel járunk Betty

Vendég

#499

2013-05-12 16:01

Anyukájától vegyék el a gürbeboto, mikor a Wc-re megy,,,

Vendég

#500

2013-05-12 16:03

4 gyermekünk van a legkisebb kislányunk egészséges
Bence fiúnk 11 éves 7 hónapos kora óta asztmás(tartósan beteg)
Réka 8 éves -21 dioptriás a bal szeme a jobb -8
Robika az iker párból 3 éves 4 hónaposan daganat miatt elkellett távolítani a bal veséjét(tartósan beteg)
Dorka az iker pár másik tagja Ő egészsgéges

És örüljek hogy ennyi családit kapok,több is lehetne........
Más aki ha kell ha nem egymás után tojja a világra a gyerekeket az aztán mindent meg kap akik meg bajban vannak mit mi is és más Csalások is azok meg kuncsorognak minden felé....

nesze neked kormány