Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#376

2013-05-11 15:55

Aki ilyent meg mer tenni egy gyerekkel,az nem ember!!!

Vendég

#377

2013-05-11 15:59

Egyszerűen felháborít amit a beteg emberekkel ,gyerekekkel művelnek ebben az országban !!!

Vendég

#378

2013-05-11 15:59

Május 8-án voltunk pulmonológián, ahol a doktornő közölte, hogy nem tudja aláírni a szükséges papírokat, hogy tovább kapjuk a támogatást. Így a 6 éves asztmás kisfiamtól is megvontak mindent. Ezt tudja a magyar kormány! Beteg gyerekektől elvenni....

Mivel én is asztmás voltam, és hetente vitt el a mentő, tudom milyen az amikor valaki fullad és nincs levegő.


Vendég

#379 Re:

2013-05-11 16:05

#1: -

somogyi marietta vagy és a kisfiamat mütötték mandulával és éjjszaka folyamán asztma rohamot kapot igy nem lenne jo ha elvennék a támogatást


Vendég

#380

2013-05-11 16:10

Sajnos küszködök az asztmával.Tudom mi az amikor szorít a mellkasom,nincs levegőm,pánik szerű félelme van az embernek. Ezt egy felnőtt hosszú évek alatt tudja kezelni,de egy gyerek?? Miért kell a lehetőséget elvenni,hogy az ő életük se legyen más,mint egészséges társaiké??!!Megvonni az élet minőségéhez szükséges feltételeket?? Igenis nagyon sok pénzre van szüksége egy asztmás betegnek,ahhoz,hogy könnyebben tudjon élni!!

Vendég

#381

2013-05-11 16:13

Sajnos itt már a cél szentesítette az eszközt.Pedig ez egyenesen vezet egy könyörtelen diktatúrába.Orbán egy despota.

Vendég

#382

2013-05-11 16:19

Osztani fogom, nekem egy 9 éves asztmás unokám van, nagy baj lenne, ha megszűnnének a támogatások!

Vendég

#383

2013-05-11 16:30

miért a gyerekeken kell sporolni?

Vendég

#384

2013-05-11 16:35

Ne vegyék el a támogatást, nagy szüksége van erre a támogatásra minden olyan családnak ahol ilyen beteg gyerek van. Nem ezért fog Magyarország csődbe menni!!!!

Vendég

#385

2013-05-11 16:43

Nekem 2 aszmás gyermekem van az egyik a kisfiam ezen felül epilepsziás és növekedésben is elmaradot az epilepsziájára nem kapjuk meg az emelt családi potlékot mert az a feltétele hogy havi egy rohamja kel hogy legyen és hála Istenek 5 honapja nem volt rohamja, a növekedésére nem kap támogatást mert nen az a katagiria , ez melet hiperaktiv ez sem az a katagoria kérdem én ha igy sem elég a közgyogy keretünk mi lesz ha még el is vaszik????? A lányom aszmás , alergiás és Laktoz érzékeny és töle is el akarják venni az emelt családit igy is minden a duplájába kerül neki hogy ne legyen benne tej. Ez felháboritó ami ebben az országban megy mit akarnak hogy az életmentő gyogyszereket ne tudjuk megveni???? Mert ha kiszámolom kb 40ft venének el a havi ellátásunkbol és még mellé a közgyogyot igy havi kb 35ft bol kérdem én hogy tartsak el két ilyen beteg gyereket és mindezt egyedül??????.
És miböl vegyem ki a gyogyszereket és a kislányom laktozmentes diétáját?????

Vendég

#386

2013-05-11 16:45

Egyedül nevelem két gyerekemet köztük a kisebbik asztmás-allergiás.Naponta használja az orr spray-t
a pipát napi kétszer és a rohamoldót is gyakran,ez mellett az allergia gyógyszert is naponta.Saját pénzből ezt nem leszek képes kiváltani és ha elveszik az emelt csp-t az nagy kiesés egy beteg gyermek mellett és nem szólva az utazási támogatásról.Én munkanélküli vagyok,mikor 3 éves volt akkor azért nem vettek vissza a munkahelyemre mert a gyerek mindig beteg volt.Ha nem fogom tudni kiváltani a gyógyszereit akkor állandóan kórházba leszünk mert fuldoklik kapkod a levegőért ha rohama van?Az mennyivel olcsóbb a kormánynak ha tele lesznek az osztályok gyermekekkel???És ha hazaengedik gyógyszer hiánytól fulladjon meg???Vegyék el attól aki nem váltja ki a gyógyszereket de ne azoktól akik tényleg betegek!!!!

Vendég

#387

2013-05-11 17:07

Remélem sikerül vele valamit elérni mert én is ebben a cipőben járok!Itt Békésen és a megyében is rengetegen vagyunk!Remélem a köz média is értesül róla mert ez felháborító!Így is elég nehéz a helyzetünk és most még rajtunk húzzák meg a nadrágszíjat is!Köszönöm a lehetőséget az aláírásra!

Vendég

#388

2013-05-11 17:15

Igazából csak annyit szeretnék,hogy Én is egy ilyen beteg gyereket nevelek és sajnos munkám nincs. Ha ezt is elveszik akkor úgymond az utcára is kerülhetek a gyerekkel.Legalább munka lehetőség lenne,ha már ilyen felelőtlenül döntenek a beteg gyerekek napi szinten való ellátásról. ( Én egyedül nevelem kis fiamat) Így is nehéz a mindennapi életvitelünk.

Vendég

#389

2013-05-11 17:17

Én személy szerint felháborítónak tartom ,hogy itt gyermekek életével játszadoznak,mert ahol nagy a szegénység ,ott bizony nem fog jutni drága gyógyszerekre,pedig arra szükség van!!Porlasztás,pipa,sószoba ,ezért ugye elég borsos árat kell fizetni de néha muszáj elvinni !!Orrspry,allergia elleni szerek,nem beszélve arról,hogy nem vesznek fel dolgozni sehova,mert minden hónapba beteg ,a 6 éves fiam legalább egyszer de inkább kétszer!!!és az 10 nap.Elég azt a szenvedést nézni ,és átélni neki,kívánom annak aki mindezt kitalálta,mert ha volna családjába ilyen beteg gyerek,biztos meggondolná!!Szégyen ez az Ország!!!Meg az is aki Vezeti!!!

Vendég

#390

2013-05-11 17:18

Sajnos el vették tőlűnk is pedig 2féle sprayt 2 féle gyogyszertés még is elutasitodtak

Vendég

#391

2013-05-11 17:31

szégyelheti magát aki ilyet kitalál, kívánom neki ,hogy legyen neki is ilyen gyereke, vagy ő maga ez már az aljasság teteje!!!!!!!!!

Vendég

#392

2013-05-11 17:34

Szégyellheti magát az állam ez miatt.
Dinkáné

#393

2013-05-11 17:51

Sziasztok!Én azt az infot kaptam még jó pár hónapja a dokinktól, hogy a súlyosabb asztmásoknak továbbra is megmarad az emelt családi pótlék, valamint a többi vele járó dolog.
De kérdem én, hogy az hogy reggel este fújni kell a gyereknek, plusz a gyógyszert napjába bevenni, persze mindezt megelőzés miatt, hogy ne fulladjon be, ez hova tartozhat?
Persze, tudom vannak súlyosabb állapotok, de miért is kell most ezek között különbséget tenni?

Vendég

#394

2013-05-11 17:52

Nekem is van a csaladomban 2 asztmas unoka!!!
Éva

#395

2013-05-11 17:55

Én egyedül nevelek két gyermeket és a kicsi aszmás! Nekem májusban már nem adták meg mert azt mondták hogy a jogszabájnak nem felel meg a gyermek betegsége!

Vendég

#396

2013-05-11 18:12

Csak annyit tudok hozzà szólni hogy sajnos nekem is 2 beteg asztmàs gyermekem van akik szintén nagyon sokat betegek és nem is tudom mi lesz ha tényleg elveszik tőlünk ezeket a tàmogatàsokat.

Vendég

#397

2013-05-11 18:32

Szégyenteljes dolog, már ezt is?

Vendég

#398

2013-05-11 18:32

Sajnos az ÉN kisfiam is aszmás és tölünk is megvontak mindent.

Vendég

#399

2013-05-11 18:35

Remélem,hogy az aláírásommal én is segítek az asztmás gyermekek jogaiért való küzdelemben ...Szégyellje magát ez a moslék kormány ,mélyebbre már nem is tudnak süllyedni..legalábbis azt hiszem!!Szakadjon rájuk a parlament plafonja!!!

Vendég

#400

2013-05-11 18:36

A politikusok magukon spóroljanak ne a beteg gyermekeken !!