Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#1276

2013-09-24 08:58

Ha elveszik a gyermekem tartósan beteg státuszát akkor a család anyagi helyzete oly módon veszélybe kerül, hogy enni sem tudok nekik adni, hiszen a gyereket akkor is kísérni kell a speciális iskolába, gyógyszert kell neki adni, felügyeletet kell biztosítani. E mellett akkor sem fogok tudni 8 órát vállalni, mert kockáztatom a gyermek testi épségét pszichológiai betegsége miatt.
Rácz Andrea

Vendég

#1277

2013-09-24 18:39

Lányom a kis unokámmal éppen a mai napon volt szakorvosnál, nem kapta meg az igazolást aminek köszönhetően kb. 40 ezer Ft-al kevesebből kell megélnie kisfiával, ami eddig sem volt könnyű. Felháborító hogy már a beteg gyermekektől is megvonnak minden támogatást.Minek akkor a több gyerek, ha beteg akkor már nem érdemel szociális támogatást? Az asztma gyógyszerek nagyon drágák a kisgyerek anélkül nem is tud létezni.Szégyen amit ez a kormány csinál a betegekkel, a gyerekekkel és az idősekkel.

Vendég

#1278

2013-09-28 13:38

Szégyen hogy elveszik mást meg támogatnak ...

Vendég

#1279

2013-10-04 12:03

Nekem 3 lisztérzékeny gyermekem van. 0,4 kg spec. nem búzából készült kenyér 600 Ft, ugye nem is kell tovább ragozni, érti mindenki.

Vendég

#1280

2013-10-06 15:14

Akinek beteg gyermeke van az sürgősen írja alá!
Ne legyünk már birkák hogy állandóan rólunk nyúzzák le a bőrt!

Vendég

#1281

2013-10-06 20:09

Tőlünk az idén vették el sajnos.:( 17 éves és sajnos én is és a nagy fiam is asztmások vagyunk. Mindketten küzdünk az asztmával. Legalább neki lenne a gyógyszere olcsóbb...sajnos sokat betegeskedik.
Remélem sikerül visszaharcolni! Mi már tuti nem kapjuk meg, de az aláírásommal és támogatásommal kívánok sok szerencsét és jobbulást minden beteg gyermeknek!

Vendég

#1282

2013-10-07 16:30

GYEREKEK ELLÁTÁSA A LEGFONTOSABBBB MAGYARORSZÁG--EGÉSZSÉG ??????BÁR MINDENKI AZ LENNE,,LESZARNÁNK BENNETEKET,,,

Vendég

#1283

2013-10-08 07:41

Hála Istennek, az én gyermekem nem küzd ezzel a betegséggel, de nagyon jól tudom, látom, mit jelenthet egy család életében a támogatás elvétele.
Nem érem fel épp ésszel, hogyan juthatnak idáig a döntéshozók. Erősen hiszem, hogy lehet ennek a helyzetnek valamilyen megoldása, ami nem károsítja a rászorulók érdekeit és jogait.
Ne adjátok fel!!!

Vendég

#1284

2013-10-09 07:28

Nagyon örülök, hogy elindult ez a petíció! Az én lányom 8 éves és ő is aszthmás (én is, 35 éve), tőlünk most szept.17.-én vették el! Mondanom sem kell egyedül nevelem a kislányom, apuka nem támogat, hitelek-hitelek hátán, családban munkanélküli, nyugdijas szülő!!
Remélem lesz eredmény! Sok sikert!

Vendég

#1285

2013-10-09 08:43

Embertelen, nagyképű, kegyetlen, amit művel a kormány a gyerekekkel, a kiszolgáltatott emberekkel! Egyik kormányon lévő párt sem volt emberközeli, de a mostani a jéghegy csúcsa! Ők csak a saját zsebük érdekli sem ember sem Isten nem számít nekik!

Vendég

#1286

2013-10-09 18:04

felháboritó

Vendég

#1287

2013-10-09 18:23

2 gyermekem asztmás fiam 12 éves lányom 10

Vendég

#1288

2013-10-10 01:28

Szólj hozzá!...nekem is van aszmas es alergias gyerekeim.es felhaborito amit az allam kitalalt!!

Vendég

#1289

2013-10-10 04:56

A háromból két gyermekem táplálékallergiás. Igaz a nagyobb már hüsz éves de még tanul. Tőlünk is természetesen megvontak mindent. Szívesen csatlakozom a csoporthoz hátha...

Vendég

#1290

2013-10-10 07:32

Nálunk három asztmás beteg van, a párom, a nagylányom,és az öt éves kisfiam. Orvoshoz 5o km.-re kell utaznunk ehez jön mindenkinek a gyógyszere,kisfiamnak négyféle gyógyszert kell szednie,az oviba minden nap visszük a ventolint.
Nem kis anyagi teher és disznóság,hogy a gyerekeket veszélyeztetik egy felelőtlen döntéssel!Nem tudom a döntéshozónak nincs, vagy nemvolt beteg gyermeke ?!

Vendég

#1291

2013-10-10 08:04

Feltétlenül támogatni kell az ilyen családokat, hiszen sokkal többe kerül egy ilyen gyermek felnevelése, mint egy egészségesé! Mi is nevelünk egy laktóz érzékeny gyermeket, és tapasztalatból tudom mivel járnak egy tartósan beteg gyermek nevelési költségei!

Vendég

#1292

2013-10-10 18:36

Ami azt illeti, én, a kormány oldalt támogatom, de vannak dolgok, amivel nem értek egyet. Ilyen ez is és nem csak azért, mert az fiam is asztmás.

Vendég

#1293

2013-10-10 18:49

Sajnos nekem is a 12 éves fiam 1,5éves kora óta szenved ebben a betegségben plusz még az alergia napi 3 féle gyógyszer és a befújó,ez kell neki ahoz hogy kontrolált legyen a betegsége ami így főleg nyirkos időben nem mindig sikerül.Munkát találni lehetetlen mert bármikor befullad és vinni kell amit sehol nem néznek jó szemmel,gyógyszer viszont kell ebből a kevés pénzből is ami jut mert Odafent tudják hogy a gyermekéért mindent megtesz az ember és úgyis megveszi a gyógyszert akárhogy is,hát miért ne tolnának ki mégjobban a szegény emberrel!!Mert aki megteheti az egy kicsit ad a dokinak és már ki is van állítva a papír!ÉS CSODÁLKOZNAK HOGY KEVÉS A GYEREK!!!!GRATULÁLOK MAGYARORSZÁG!!!

Vendég

#1294

2013-10-10 19:01

40 éves a fogyatékos lányom,tehát 40 éve közdök napról-naptra.Segitségre lenne szüksége a beteg gyerekeket nevelő családoknak,nem azt a kicsit is elvenni!SZÉGYEN!!!!


Vendég

#1295

2013-10-10 19:33

Sajnos nekem is van egy asztmás kis fiam mi is ebbe a csapdába kerülünk

Vendég

#1296

2013-10-10 22:36

Sziasztok!
Nekem a gyremekem egy félre kezeléstől lett asztmás! Ekkor volt hat hónapos! Másfél évesen derült ki hogy el lett kezelve!Azt mondta az orvos, hogy ki fogja nőni!Teltek multak az évek és nem történt semmi! KB.10.-éves korára ugy látszott hogy kinőte! Nem is volt vele semmi baj felnőt koráig.KB.20.-évesen olyan sunyi moódon ujra elő jöt!Kérdezem én hogy mi a garancia arra hogy netántán egyszer elfogja hahyni?????????? Szerintem sose!De ez csak az én véleményem!
Többek közöt körübelül nyolc évig járta a szanatóriumot:Mátraházán volt ingajáratban! Nem hiszem hogy ezek után lenne kérdés? Vagy igen????????

Üdv: Marianna

Vendég

#1297

2013-10-11 00:22

Kedves Magyar emberek én is aláírtam úgyan szerencsére az én lányom kinőtte de én PL.nem.
Teljes mértékben meg értem önöket de mi kell még ahoz,hogy végre felébredjen a Magyar és azt mondja elég volt?????????????????? Tenni kellene végre valamit harcolni hallatni a hangunkat ki az utcára váltsuk már le ezt a tetves bandát,azt hiszitek a 2014-es választás majd mást hoz,nem fog vagy megbundázott lesz a választás vagy Viktorka annyira bebetonozza magát hogy haláláig nyomorgatni fog bennünket.

Vendég

#1298

2013-10-11 09:07


Poresz

#1299

2013-10-11 14:23

Ez szégyen.Stadionokra,meg a haldokló focira milliárdokat költenek,gyermekeinket meg veszélyeztetik ilyen döntésekkel.Szívtelen,aki inkább a betegektől vesz el,minthogy adna az egészségügynek több pénzt.Hisz' gyermekeinkben van a mi, s Magyarország jövője.El kellene ezen gondolkodni "kedves"képviselő urak!!!
kis mari
Vendég

#1300

2013-10-11 19:37

Tény,hogy egy pozitív eredmény után ezt a pénzt valahol megspórolják. De én tudom mit jelent ez,hiszen én is ebben éltem,élek. Sok az anyagi teher,és mentálisan is edzettnek kell lenni,és nem hozhat az ember hibás döntéseket. Pillanatok alatt kell dönteni a szülőnek,és okosan ellátni amig orvosi segítség nem érkezik.Én nem részesültem semmilyen segítségben ,de mivel tisztában vagyok azzal,hogy ez mivel jár,maximálisan támogatom!!!!