Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#1101

2013-07-20 10:24

mire várhato az idő pont egyeztetés azt irta emmi hogy a tuntetők monták neki hogy a héten kap választ tőluk ,mert érdekel ,mert szuletésuk ott asztmásak a gyermekeim ,jo lenne már a kormány meg mozgatná magukat

Vendég

#1102

2013-07-20 11:57

Gyerekeink hordozzák a jövőnket.A jövőről nem csak beszélni kell, hanem tenni is kell érte! Nem majd és valahol, hanem itt és most! Minden tiszteletem azoké az embereké akik elindulnak egy úton ami vezethet valahová.

Vendég

#1103

2013-07-20 12:28

Az én kislányom is asztmás, és tavasszal kiderült, hogy 50%-os főhörgő szűkülete is van. Januárig még érvényes a tartósan beteg igazolásunk, de hogy utána mi lesz, még nem tudjuk. 3 állandó gyógyszere van, és ezek mellett már nem beteg olyan sokszor. Van, hogy 2-3 hét is eltelik anélkül, hogy beteg lenne, fulladna. Ez már nagy szó, mert 1,5 éve még hetente többször előfordult ez. Kórházi kezelést mostanában nem igényel, mert megtanultuk itthon kezelni, vagy a háziorvos ír fel neki újabb fajta gyógyszereket. Volt, hogy egyszerre 10 fajta kellett ahhoz, hogy a 2 éves gyerekem ne fulladjon meg. Nem kapott rendesen levegőt, és még kilélegezni sem tudott. Mindez egyszerre jelentkezett nála.
De a T. Törvényhozók szerint nem tartós beteg! A gyermekeiknek nem kívánok semmi rosszat, de azt igen, hogy egyszer Ők maguk éljék át milyen érzés a levegőért való küzdelem!!! Talán belegondolnának abba, hogy egy kisgyerek ilyenkor mit él át.

Vendég

#1104

2013-07-21 06:27

Nagyon igazságtalannak tartom hogy mindent el vesznek kiemelt családi pótlék közgyógy stb-i.Sajnos sokan vagyunk ebben a ciböben hogy nem tugyuk az álandó gyógyszert ki fizetni a gyermekünknek .És akkor mit teszünk?Ha már ez a kis segitséget is elveszik.Nekem is van egy 17 -éves lányom és sajnos refluxos és ehez gyogyszer kell és peersze a napi diéta.De mind ezt miböl?A jó istenhez tudok imádkozni mindennap valamenyire teljes legyen minden napja.

Vendég

#1105

2013-07-21 08:40

(

Vendég

#1106

2013-07-21 08:42

felháborírónak tartom hogy beteg gyerekektől veszik el a támogatást,mivel a vezetőink,nem tudnak jó dolgukban mit kezdeni.nekik nincs anyagi gondjuk.kis gyerekekről van szó.nevetséges amit tesznek!!!!!

Vendég

#1107

2013-07-21 15:53

ugyanebben a helyzetben vagyok

Vendég

#1108

2013-07-21 20:33

Felháborító!!!!
SOS

#1109 §-ok

2013-07-21 20:59

Egyetértek,a hozzászólókkal de kilehetne egésziteni nem csak a gyermekek-de a felnőtek-az az a betegembereket sértő, az élethez való jogaik elvételével.Hiszen a betegségeket kapjuk,senki nem tud ellene tenni semmit,de a börtönökben alig várják a bejutást eggyesek mert nekik ott adatik meg a jólét!Ezért pedig teteikért Ők a felelősek!nem pedig az állampolgárok ,Ők mondhatni nyaralni járnak oda-azért csinálnak meg bármit, nekik vannak jogaik!!!De kötelességuk egy száll se!
Hát ez a legnagyobb ocsmányság ingyen élni,az államnak kötelessége van hogy eltartja Őket!De a beteggeknel nincs meg ez a fajta kötelesség az jogaik által!
A bumeráng vissza vág!!!!!!Az élet a tét!Ja! Olyan nem létezik!Köszönöm.

katus

#1110

2013-07-22 05:26

Közvetlen környezetemben nincs asztmás gyermek, csak segíteni szeretnék.

Vendég

#1111

2013-07-22 05:37

sajnos az én 12-éves unokámtól is elvették pedig születése óta aszmás és alergiás beteg !!!

Vendég

#1112

2013-07-22 22:20

Tudja meg az akinek eszébe jutott ez a fölháborító ötlet és azoknak akik mellé álltak, hogy milyenek azok az éjszakák és nappalok, amelyeken szinte tehetetlenül nézzük, hogy gyermekünk fuldoklik!!! Lenne az államnak honnan elvenni a pénzt! Pl.:A sok családi pótlékért szaporodó egyedektől! vagy Az irreálisan magas fizetést kapóktól! Persze ezeknek nincsenek anyagi jellegű problémáik, pedig nem erőltetik meg magukat a munkahelyükön, persze, ha van!
Anya

#1113

2013-07-22 22:52

Én a munkahelyemet veszítettem el gyermekeim betegsége miatt! Szívesen megnézném hogyan tartanák el négy fős családjukat egy normál! fizetésből azok a "jó szándékú és magukat műveltnek tartó" emberek, akik ezt a megszorítást kitalálták. (Egyáltalán ember az ilyen? Nincs érzése és nem tud gondolkodni!)

Vendég

#1114

2013-07-22 23:02

UTOLSÓ SZEMÉT BANDA, AKIK ELVESZIK A BETEG GYERMEKEKTŐL AZ EGÉSZSÉGES ÉLETHEZ VALÓ JOGUKAT!

Vendég

#1115

2013-07-23 12:04

SZIA ASZT SZERETNÉM KÉRDEZNI MIVEL AZ ÉN 2 GYERMEKEIM IS ASZTMÁSAK. AKI NYITOTTA EZT A LAPOT ŐTŐLE SZERTNÉM MEG KÉRDEZNI HOGY MIKOR ,KEZDIK ELL LE ULTETTNI AZT AKKIT ELVETTE A ASZTMÁS GYERMEKEKTŐL MINDENT , MERT OLVASTAM HOGY MUTHÉTEN KAP AZ EMMI VÁLASZT HOGY MIKOR UL LE ASZTALHOZ A BETEG GYERMEKEK ÉDESANYUKAL , MIVEL NEM CSAKÉN VAGYOK EGYEDUL HA NEM TŐBB GYERMEK ÉS ÉDESANYA VAN EBBE A HELYZETBEN KŐSSZŐNŐM

Vendég

#1116

2013-07-23 18:34

Felháborító, hogy a beteg gyerekeket is tönkreteszik, mint a családokat, életeket. Embertelen, lelki szegény az, aki ezt a törvényt megfogalmazta, és elfogadta. Erre semmi magyarázat, kifogás nem lehet.
felháborodott állampolgár

#1117

2013-07-23 18:39


Felháborít, hogy ilyen lelketlen, lelki szegények a gyerekektől veszik el a lehetőségeket, leváltanám, aki ezt a törvényt írta, hozta, aláírta, elfogadta. Ezek már nem nevezhetik magukat embernek, mert nem azok. Megbocsáthatatlan, megmagyarázhatatlan borzadáj, amit műveltek. A gyerekek jövője? Élete? Ezeknek már semmi nem számít, csak a saját zsebük!

Vendég

#1118

2013-07-23 20:09

Ne vegyék el a beteg gyerekek támogatásait így is nagyon kevés amit kapnak a beteg gyerekek!

Vendég

#1119

2013-07-24 12:55

sziasztok most nem értek semmit amikor július 15 én demokrácia volt ,azt monták egyhét mulva kap ugyab idő pontot az az emmi de még sajnos nincs semmi

Vendég

#1120

2013-07-24 19:11

Mi is kruppos gyereket nevelünk,ez tehát őt is érinti.Felháborítónak,sőt,aljas dolognak tartom,hogy beteg gyerekeken akarnak spórolni!!És nem csak az aszthmásokon,hanem a fogyatékkal élőkön is!!Mivel a kislány speciális nevelési igényű gyermek,és már nekik se jár a támogatás,de még az autistáknak se!!De azért szüljön mindenki gyereket,igaz?De,hogy hol neveled fel és miből,az már legyen a mi gondunk.Mi albérletben élünk,nem kevés pénzt fizetünk ki havonta,plusz az óvoda(ami nem állami,mert ott nem fogadják a beteg gyerekeket).Lakásra semmi kilátásunk nincs,pályázaton csak a csókosok kapnak lakást.persze ezzel a legtöbb szülő szembesül.De attól még nem lesz könnyebb.

Vendég

#1121

2013-07-24 19:24

Megosztott hazában élünk,mindent eltűrünk és elviselünk,de az emberi méltóság akár egészséges,akár beteg emberről legyen szó,sőt gyerekekről akkor azt hiszem bármire képes lennék a tisztességes hétköznapokért amit megél az ember minden másodpercében az életnek.Méltóság és béke menet,a kisebbségek jogai,de hol vannak az elesettek,a rászorulók,a betegek jogai és a szülök jogai a mindennapok harcaiban?

Vendég

#1122

2013-07-24 19:25

Mindenre van pénz. Ami fontos lenne beteg gyerekek ellátásra sajnos nincs.Tőlük kellene el venni amit a szegényektől el vesznek és jutna beteg ellátásra.Hülyeségre van pénz és az emberek egészségére sajnos nincs minden támogatást el vesznek.

Vendég

#1123

2013-07-24 19:26

Vendég.

Vendég

#1124

2013-07-24 20:12

Biztosan kellett a pénz a levelezésre,meg a stadionokra,a képviselői díjak emelésére,stb

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-07-24 20:24