Kérvény a UPC-nek a 29-es körzet felújításával kapcsolatban


Vendég

#51 Kilépni!

2013-12-26 13:43

Gyálon van T-home és mar Digi is nagyobb net fele annyiért kikel a upc-től lépni ennyi

Vendég

#52

2013-12-28 15:03

Egyetértek a petícióban foglaltakkal. Remélem lesz eredménye.

Vendég

#53

2013-12-28 15:05

Remélem lesz eredménye.

Vendég

#54

2014-01-04 12:09

Az upc egy tetves szolgáltató más országban már akkora birságot kapott volna hogy bezárhatta volna a boltot.Nekünk sajna más nincs így tűrnünk kell a szemétségüket .

Vendég

#55

2014-01-09 07:09

Katasztrofa az itteni net, a technika folyamatosan fejlodik mi meg csak egy helyben allunk, raadasul ugyanzt az osszeget fizetem mar vagy 7 eve, mikor a Digi el ezert mar fullos TV+NET csomagot kapok 20/20-as sebesseggel ...
Petra

#56 Re:

2014-01-09 14:58

#1: Adrienn -

Ez nem reális elvárás, ugye te is tudod? Szimplán legyenek meg ugyanazok a lehetőségek itt is, mint máshol.


Vendég

#57

2014-01-23 18:19

nagyon jó!
Koxy

#58 asd

2014-01-23 18:20

Nagyon jó
logodi

#59 UPC

2014-01-24 09:29

Nekünk is a UPC volt a szolgáltatónk a 29-es körzetben. A TV-ben láttunk egy akciós hirdetést, és szerettük volna azt kérni. Telefonos érdeklődésemre nagyon segítőkészek voltak mindaddig, amíg ki nem derült, hogy a 29-es körzetből telefonálok. Akkor közölték, hogy kérem oda ez az akció nem vonatkozik. Kiderült, hogy ide semmilyen akció sem vonatkozik. Írásban kértem, hogy árulják el, miért ilyen mostoha gyerek a 29-es körzet. A válasz lehangoló volt. Nincs pénzük fejlesztésre, és előreláthatólag még évekig nem is lesz.
A mi olvasatunkban ez azt jelentette, hogy sok ember fizet a drága és rossz netért, akkor minek költsenek rá egyetlen fillért is?! Így a válasz e-mail megérkezésétől számítva 24 órán belül szolgáltatót váltottunk, és 4 nap múlva lemondtuk a UPC-t, ahol kezdetektől fogva előfizetők voltunk, nemcsak netre, hanem TV-re és telefonra is.
Véleményem szerint, ha az előfizetők legalább 40%-a lemondaná az előfizetést, az hathatós érv lenne a fejlesztés mellett.

Vendég

#60

2014-05-12 09:46

Valóban rá férne a fejlesztés a 29 körzetre!
Lehetnénk inkább az 51 körzet ;)

Vendég

#61

2014-05-14 10:31

A multi természete,hogy csak a minél nagyobb profitot tudja zsebre tenni,a beruházás neki kiadás lenne ami nem hoz nyereséget.

Vendég

#62

2014-05-14 18:44

Mår valoban aktuålis lenne, mert pesten mår evek ota fele annyiba kerul a net meg bårmi, es sokkal gyorsabban es täbbet kapnak ugyan annyi penzert, ugyan annål a szolgåltatonål, elegge bosszanto, ezen våltoztatniuk kell surgösef, mert igy sok emberröl lehuznak egy csomo penzt feleslegesen:-/:-(
Anita

#63 ?

2014-05-19 06:25

Mi lett a petíció sorsa? be lett már nyújtva?Van valami fejlemény?Bnetről valakinek valami infója?
koviubi

#64 UPC POCSÉK

2014-05-26 07:27

Én hetente-kéthetente kihívom őket. A telefon hívás alkalmával kifejezem örömemet, hogy hangrögzítésre kerül a beszélgetés és jelzem, hogy ez már a pofátlanság teteje, hogy kétszer annyit fizetek, mint Budapesten és fele olyan minősége sincs a szolgáltatásnak. Kiküldik a kollégát, aki babrál 10 percet, közli, hogy most jó, majd távozik. Megerősíti, hogy eszük ágában sincs itt a környékben fejleszteni, ez csak egy teher nekik, és meg akarnak szabadulni ettől a körzettől. Egyébként ezt a telefonos ügyintézők is hasonlóan fejezik ki. Két nap múlva ugyan olyan pocsék a szolgáltatás, ezért újra kihívom őket. De én ráérek, ezért újra és újra kihívom, újra és újra elmondom a véleményem a szolgáltatás minőségéről és áráról, hátha... Lehet, ha karbantartás költsége már sokkal magasabb lesz (tehát kellően sokan kihívjuk őket mindenféle apró hülyeségért), akkor elgondolkoznak a befektetésen is.

Vendég

#65

2014-08-18 22:33

Bizony ideje lenne a 29-és körzet műszaki állapotát Europaivá tenni

Évtizedes élöfizetö
Vendég

#66

2014-08-18 22:45

Nem válasz,hogy a 29-és körzet nem alkalmas technikailag a Fiber Power

Elérésére. Tegyék alkalmassá, hiszen az Önöké


Vendég

#67

2014-09-16 18:46

Sziasztok!
Arra hivatkoznak azért drága mert ebből fejlesztenek.Ez nem igaz!!!Akkor fejlesztenének ha a szolgáltatás minőségének megfelelő díjat fizetnénk.Most a rosszért a dupláját fizetjük.Ha fejleszt pénzbe kerül és olcsóbban kell adnia.Nem érdeke!!!
Így nem fektet be és nagyot kaszál.
Ha törvény lenne arról,hogy a szolgáltatás minősége szerint kell díjat fizetnünk,akkor kénytelen lenne fejleszteni.
GRAY

#68 Alsónémediből

2014-11-07 23:56

Sziasztok, egy 26 éves rendszergazda vagyok.
Mivel alsónémedin lakom, itt nincs se digi, se t-home. Mivel a digitális sávszélességet átersztő kábelezés nincs fent a faoszlopokon. Kis kölyök voltam mikor a telefonvonalat felszerelték az utcánkban.
Akkor be is kötöttük a telefont és a TV-t, a MTT (Monori telefon társaság) ajánlásával.
Ezek, majd rá egy évre, miközben egy kiérdemelt nyaralásunkat töltöttünk, egy 90 000 HUF-os számlát küldtek ki, mint telefonszámlát. Jogtalanul, mivel nem tartózkodtunk még a megyében sem, nemhogy a telefonunk mellett. És ez a Társaság formálódott át UPC-vé, mikor is betört nyugatról...
Szánalmas, hogy a UPC arra hivatkozik, hogy nincs rá pénz, mikor is az idén jeletette be, hogy Magyarország legutolsó szegletébe is fibert akar kiépíteni... Még egy szuper kis reklámot is összedobtak rá.
Most komolyan, a sok év alatt amíg az ADSL kiforrt és felváltotta a Fiber... Ebben a körzetben nem volt egy intézkedés sem???
Kinézek az ablakon a faoszlopra amiről a telefonvonal volt bekötve hozzánk, és még mindig a galabok végterméke ékesíti, akárcsak gyerekkoromban... De már unom a retrót!!!
Egyébként nagyon jó kezdeményezés és szurkolok, hogy legyen végre modern net!


Vendég

#69

2014-11-16 12:22

Két éve panaszkodom nekik a rossz nett miatt,de szerintük az tökéletes. Nincs vele teendő szerintük.
12Egon

#70 Petició

2014-12-03 21:07

Hsználják fel az árkülönbözetet a fejlesztésre! De nem teszik, mert a 29-es körzet ad extra profitot és nem hülyék, hogy levágják az aranytojást tojó tyúkot!


Vendég

#71

2015-01-08 18:40

2015 ben 8Mbit/sec 6500 huf gyalázatos
HalfLife22
Vendég

#72

2015-04-25 18:18

Igazán nagyon jó lenne ha itt is elérhető lenne egy 30-60Mbites kábelnet, vagy FiberPower.
Ha a kbtv digitálisan tud jönni a kábelen internetet is simán meg lehet oldani, legalábbis bízom benne!
ADSL is jó csak nagyon lassú és drága ár/érték aránya nagyon rossz.
Manapság már alap a 30mbites internetcsomag kedvező áron. Ilyen nincsen is a legtöbb szolgáltatónál már, hogy 1-2-5-8mbit, alap a 20/10

Elvileg képzeljétek valami kábeleket kezdtek kiépíteni az oszlopokra. :))

Annyi infó van (remélem igaz is) hogy valami nagyon új karbonszálés kábel új internet !!! :DD Királyság, éppen ideje!

Én is angyon szeretem a PC-ket hálózatot, nincsen olyan hiba amit ne tudnék rájönni mi okozza, de mindezt az elmúl közel 15 év saját tapsztalat alapján magamtól tanultam.

Röhely hogy haverom Telefon + kbtv + 100mbites UPC-s netért fizet 6000ft-ot míg én csak a mindösze 8Mbites ADSL Silver csomagért közel 6000-t.

Lavina88

#73

2015-05-12 16:41

Mert ez az állapot tűrhetetlen már. Drága is és sz@r is! A vidéken élők teljes kizsigerelése...

UPCKURVAANYÁD

#74 UPC DÖGÖLJETEK MEG

2015-06-08 19:40

DÖGÖLJÖNJ MEG A ROHADT GECI FASSZOPÓ UPC MEG A BÜDÖS KURVA KÖRZET IGAZGATÓJA AZ A MOCSKOS FASSZOPÓ!


Vendég

#75 Re:

2015-11-01 06:09

#2: -  

 De nem jön te broki