Mentsük meg a Madarász utcai Gyermekkórházat


Vendég

#126

2013-04-01 07:44

A gyerekeinktől, unokáinktól már ezt a gyógyulási lehetőséget is elveszi ez a kormány? Itt mindent lehet? Nem. az érdekeiket kéne nézni és gyógyitani,gyógyitani és gyógyitani kellene a pénz imádása helyett kedves miniszter és pereputtya!!!!

Vendég

#127

2013-04-02 19:44

Nemes és teljesen jogos az igény a Madarász Kórház megóvására! Aki már járt a Heim Pál Kórházban a gyermekével, és volt szerencséje a Madarászban is megfordulni, pontosan tudja, hogy a Madarász hangulata kellemesebb egy gyermeknek és a vele lévő szülőnek is. Én ott dolgoztam 4 éven keresztül,egészen a Heim Pállal való összevonásig. Mégis azt kell mondanom, hogy hiábavaló minden igyekezetünk. Amit a jelenlegi dilettáns döntéshozók elhatároznak, az úgy is lesz, akármit is mondunk! Kívánom, hogy ne legyen igazam!

Vendég

#128 Re: vendég

2013-04-04 13:11

#53: vendég - vendég

Miből gondold??? Ne csak magadra gondolj!!!

 


Vendég

#129

2013-04-05 20:05

Nagyon remélem nem zárják be a Madarászt,mert mind két gyerekemmel oda járok,és minden tiszteletem az orvosoknak mert kitűnő szakemberek,Székely doktornő a kedvencünk nagyon profi és kiváló tapasztalattal,szakmai ismerettel rendelkezik.
Annalilcsi

#130 Re: Kommunikációs jelszó

2014-02-02 12:04

#51: 6 - Kommunikációs jelszó

Nem szabad ,megengedni! Nekem volt szerencsém a Heim Pálhoz is, botrányos! Mi már lassan 5 éve a Madarászba járunk Dr. Székely Emőkéhez! Nagyszerű orvos! A korházban dolgozók is lelkiismeretesek, családias az egész! Kár lenne érte nagyon!