neuromodulációt elérhető áron a fülzúgásban szenvedőknek


Vendég

#1

2012-07-20 23:36

FELHÁBORÍTÓNAK TARTOM,HOGY OLY SOK EMBER ÉLETÉT MEGKESERÍTŐ BETEGSÉG A FÜLZÚGÁS A MAI NAPIG NEHEZEN KEZELHETŐ.AMIKOR VÉGRE VAN EGY KIS FÉNYSUGÁS,HOGY ESETLEG SEGÍTENE AZ ÁTLAG EMBER SZÁMÁRA ELÉRHETETLEN,MEGFIZETHETETLEN.HA EZZEL AZ ALÁÍRÁSSAL TUDOK SEGÍTENI,A LEGKEVESEBB,HOGY ALÁÍROM,REMÉLVE,HOGY LESZ FOGANATJA.

Vendég

#2

2013-02-22 13:14

Örülök neki. Segíteni kellene mert nagyon sok ember szenved és nem tudják gyógyítani. 1996-óta szenvedek fülzúgásban. Mind két oldalt és a fejemben is érzem. 14 éve szedek emiatt antidepresszánst.

Vendég

#3 szalabo

2013-03-28 22:34

Nem tudom , hogy a háborgók miért nem csináltatnak maguknak egy készüléket.Egy megfelelő állitható, -szabályozható hanggenerátort bármelyik átlagos elektromüszerész , -technikus...max néhány tizezer forintért elkészit és akkor már csak egy jó fejhallgató kell a kezeléshez....
Sok sikert sz'..
Pattogatott lóhere

#4 Re: szalabo

2014-04-15 18:04

#3: - szalabo

Gondolom te olyan ügyeskedő fazon vagy, hát rajta, gyerünk, készítsél ilyen készüléket! Félmilliót, hisz annyi magyar embernek van fülzúgása.

Christyn

#5

2014-06-16 21:11

Szintén felháborítónak tartom hogy aki egy ilyen betegségben szenved annak visszaélnek az állapotával!!Kizárt dolog,hogy ezt csak milliomosoknak találták ki.Nem vagyok rosszindulatú Isten lássa lelkem de aki ezt az összeget kitalálta annak szívesen átadnám a zúgást pár hétre garantálom megváltozna a véleménye,sok mindenen keresztül mentem már de ez mindent visz.Segítséget és emberséget kérünk!!!Minél többen írják alá aki csak teheti hátha elérünk valamit,meglátjuk mennyi emberség maradt még.
dugugu

#6

2014-07-05 13:05

Javaslom, aki megteheti, vegye meg, nekem nagyon bevált.
dugugu

#7 Re:

2014-07-05 13:12

#5: Christyn -

Mint már írtam, a készülék fantasztikus, és annak ellenére, hogy nekem nem jelentett gondot egy ekkora összeg kiadása (az ember betegség esetén amúgy sem sajnálja a pénzt), természetesen aláírom, hiszen azoknak is járna ez a segítség, akik nem tudják megvenni teljes áron. Nem egy kellemes dolog ez a fülzúgás, én közel 30 éve szedtem össze egy metal koncerten, és az utóbbi időben egyre kellemetlenebbé vált. Elmondhatom, számomra ez egy csodaszerré lett.

Ötös

#8 Re: Re:

2014-09-07 08:26

#7: dugugu - Re:  

 Tisztelt dugugu! Tudna valamilyen elérhetőséget adni? Kérdeznék párat a terápiáról.


Vendég

#9

2015-01-21 19:08

Ha az üzenetre kattintok miért az Elittárs jelentkezik - nem fér össze a témával.

Vendég

#10 Ez vicc?

2015-03-26 14:45

"Keller Boglárka, Téglás Roland Attila, Várkondi László"

Mi van kedves Petíció író (direkt nem mondom, hogy melyikőjük az), a hátuk mögött köpködöd az orvosokat, de ha ingyen van valami akkor mindjárt más, mi?? 90%-uk a pénzre hajt, de azért INGYEN és bérmentve rajtad segítsenek? Mintha ők tehetnének arról, hogy nincs TB támogatás.

Nem csak durván ostoba vagy, hanem még rosszindulatú is, a legrosszabb párosítás. 

tuti

#11

2015-09-02 13:00

Ez vicc!

Az én meg a többi beteg levont pénzéből fizetik őket? Jó lenne ha az orvos gyógyítana is , nem a pénzre hajtana!

tatami

#12

2015-09-02 13:09

Tisztelt ez vicc!

 

800.000.-Ft !!!!!!!!!!!!!!! Sok esetben ez éves nettó kereset!!!!!!!!!!!!!!!!!!és ezzel borzalmas együtt élni, nem lehet aludni, csak altatóval, teljesen kimeríti az emberi szervezetet!

Csak 1 napig érezd, meg tudod milyen!

 


Vendég

#13 Segítőkész orvosok!

2015-12-08 19:02

Én rögtön a tünet érzékelése után másnap orvoshoz fordultam, gondolván, hogy csak a hangos meccs miatt van amin voltam nem aggódtam. Gondoltam biztosan kiderül valami. 4 napon belül, 3 fül-orr-gégész szakorvosnál jártam, küldtek jobbról balra, hallásvizsgálatra egyik "kedvesebb" volt mint a másik, az elsőnél például összesen 1 percet voltam a vizsgálóban (természetesen nem magánrendelésen jártam). Gyógyszert kaptam, nem is egy félét, amitől szívdobogásom van, információt semmit nem kaptam, majd elmúlik, vagy nem. Most két hete tart egyre rosszabb, természetesen utána olvastam mindenfélének az interneten, ami információkat az orvosoktól nem kaptam.. Én persze nem mondom, hogy minden orvos ilyen, de nagyon rosszak a tapasztalataim, pedig ritkán járok orvoshoz, egy évben kb egyszer. Most pedig itt vagyok, hogy két hete nem alszom, dolgoznom, koncentrálnom kellene, de nem tudok. Szóval köszönöm doktor urak. Igen a petíciót aláírom.

Balu

#14

2016-02-18 14:42

Furcsának találom, hogy kb egy mp3 lejátszó és talán egy spéci fülhallgató 1 millióba kerül. Vajon a hanganyagot mennyiért csinálnák meg a többit beszerzem én(nem vagyok hülye soha nem készítenék el csak azt magába). Szép dolog a beteg, elkeresedett embereken nyerészkedni.


Vendég

#15

2016-06-21 02:40

Én is szenvedek a fülzúgástól...

Vendég

#16

2016-07-20 10:20

Sajnos, én is Tinnitus-ban szenvedek!

Vendég

#17

2016-08-28 12:04

A remènyvesztettsèg,tehetetlensèg ès szenvedès miatt.
Pffff

#18

2017-01-02 15:58

"Az én meg a többi beteg levont pénzéből fizetik őket? Jó lenne ha az orvos gyógyítana is , nem a pénzre hajtana!"

Nem a pénzre hajt te szerencsétlen, ennyibe berül a készülék, állami támogatás meg nincs rá - többek közt ez a célja ennek a petíciónak is (aminek eredménye egyébként úgysem lesz).

"800.000.-Ft !!!!!!!!!!!!!!! Sok esetben ez éves nettó kereset!!"

Akkor elmondom lassan, utoljára: ez a készülék külföldi (tudomásom szerint német) fejlesztés eredménye, más országokban is ennyibe kerül, nem az orvosok húznak le. 
 
 
Ha már mindenráron szidni akartok valamit, akkor az ANM Adaptive Neuromodulation GmbH-nál reklamáljatok, mert ők gyárjták.