Mondj nemet az LPG (autógáz) jövedéki adójának emelésére!

JohnDoe

#26 Re: matelcsy

2012-07-13 13:01

#1: -

Az E85 ot is jol szettamogattak, azzal hogy tonkretettek...ma mar Debrecenben 5 kut helyett 1 ha uzemel...koszi fasztolcsy

JohnDoe

#27 Re: 2018

2012-07-13 13:03

#6: -

IGen en is igy tudtam h 2018 ig megmarad az ar...ezert batorkodtam atalakitani 2 honapja az automat...bar ne tettem volna...

 

Udv

 

Cs

JohnDoe

#28 Re:

2012-07-13 13:03

#7: Bárdy -

ugyanigy jartam en is...2 honapja alakitattam at a kocsimat...en is biztam...kar volt.

érintett

#29 Tanácstalanság???

2012-07-13 13:16

Sok gondolatom van még de senkit nem szeretnék untatni.
Utoljára ezen törvényjavaslat hatására, de kicsit elvonatkoztatva tőle a következő problémám van:
Az elmúlt időkben mint állampolgár soha nem meggyőződésből szavaztam országunk leendő vezetőire.Jellemzően inkább a reménykedés jellemezte döntéseimet.De mára tanácstalan lettem.
Kire szavazzak, azokra akik csak arra használták irdatlan nagy tudásukat, hogy az országot lerabolva a saját vagy barátaik zsebét tömködjék.Esetleg azokra, akik ugyancsak hihetetlen agykapacitást felmutatva kizárólag adóemelésekkel próbálnak pénzhez jutni.Vagy azokra akik ha hatalomhoz jutnának talán rövid időn belül polgárháborúba esetleg nemzetközibe is sodornák kis hazánkat.Talán azokra akik kizárólag a külföldi tőke érdekeit tartanák előtérbe, gondolom saját gazdagodásuk céljából???
Tanácstalan vagyok segítsetek!!!!!!!
kat

#30 ezek az okosok??!!! hm!??

2012-07-13 13:25

miért kell még ellehetetleniteni annak a pár embernek is a munkáját aki még tud dolgozni ebben az országban, és annak aki picit sporolni szeretne, plusz nem utolsó sorban környezetét szeretné védeni,/LPG/, de itt semmi nem számit rohadnának meg ott ahol vannak, könnyű annak akinek mindent fizetnek,és nem 47.000,Ft ból kell megélni mutassák meg egy pár hónapig hogyan kell!Szerintem ezek azért kapják a jutalmat ki talál ki nagyobb baromságot az tény ebben nagyok jók, de semmi másra fúúúúúúúúúújjjjjjjjj már kinyilt a bicska a zsebbe!!!!!!!!

Vendég

#31

2012-07-13 13:55

Drágalátos "Marha Okos" Matolcsy megfeledkezik egy Európa Uniós jogszabályról, hogy az LPG autógáz ára a 95-ös benzin Max 60%-a lehet. Számításaim szerint akkor jövőre eléri a benzin ára az 550.-Ft összeget. De talán tudomásul kellene venni azt is, hogy a gázüzemű autók műszaki vizsgáztatása sokkal többe kerül, mint egy hagyományos üzemanyagú autó vizsgáztatása. Amit pofátlanul idén is drasztikusan emelnek. De ha jogtalanul az EU törvény ellenére bevezetik ki kártérit engem is, hogy egy halom pénzt beleöltem az átalakításba tulajdonképpen semmiért.
A következő kivándorló

#32 A_következő@kivandorlo.hu

2012-07-13 16:40

Ma jöttem meg Horvátországbol, ott átszámítva 170 Ft-ba kerül 1 liter LPG. Ez a tetves szemétláda rohadt fasszopó Matolcsy és az agyatlan bólogató slepp ZSIDESZ bagázs még ebből is a zsebét tömné. Remélem rákban döglik meg az összes rohadt FIDESZES élén a félcigány vezérrel. Én csak ezt kívánom nekik ! De remélem hogy egyszer a FIDESZES szó ugyan azt fogja jelenteni mint most a cigány és szabadon lehet a fajtájukat vadászni !! Bár én biztos nem lőném őket, hanem baseball ütővel verném szét a fejüket minden lelkiismeret furdalás nélkül.

Gázautózás

#33

2012-07-13 17:03

Matolcsi- gázautózás 2:0
őstermelő

#34

2012-07-13 17:11

Vajon Orbán gázos autóval viszi-e a barackot a nagybanira eladni?
Én azzal vittem, mert úgy még megérte.

Vendég

#35

2012-07-13 17:17

Matolcsii-gázautózás 10:0
tökömtele!

#36

2012-07-13 17:35

Akárki akár mit mond,ez ami ma van DIKTATÚRA!!!
Teljesen nyilvánvaló,hogy a kis embereket akarják elnyomorítani és eltakarítani az országból...tényleg birka türelmű a magyar...remélem aki erre a szerencsétlen kormányra szavazott 2év múlva nem követi el ezt a hibát!
Most kérdem én...hazavágták az E85-öt,most az LPG-t is,ha veszek olyan autót ami levegővel megy(igen létezik sűrített levegővel),akkor azt majd hogy fogják haza b@szni???
Tetvek!

Vendég

#37 Re: LPG-s.

2012-07-13 18:41

#1: -

A javaslat olyan mint a kitalálója, nem 100-as, azért a pénzért és egyébb juttatásért amit kap már szabad lenne gondolkodni  !!! Ehhez feleslegesen járt   INGYEN !!!!! a felsőoktatásbat !?

Takarítsa ki a parlamentből a szemét felét és máris  megmarad ez a pénz amit a takarékos , környezettudatos autósokra akar hárítani az ötletgazda.

Biztosan nincs egyik képviselőnek sem gázos autója,mert a válság idején megemelt juttatásokbók futja a benzinesre meg a rákkeltő dízelre ami egy sem DACIA Logan.

A kultúrnépek állami vezetői támogatják sok pénzzel a gázautók és egyébb alternatív üzemanyagok használóit, mert nem akarnják megnyomorítani azokat akik akár 2/3 - os többségben rájuk szavaztak!!!!

Szóval az ötlet nagyon GÁZ!!!!!

 


Vendég

#38

2012-07-13 22:14

Már azt sem tudja Matolcsi "úr"a bandájával,hogy honnan húzzon le még egy bőrt a csóró magyarról!Nekem 250000 Ft-ba került az autó begázosítása,kb:6 éve.Régen,még pénzt is adtak vissza a beszerelési árból,mivel tisztább mint a benzin és környezetbarát.Ha ezt meglépi ez a polgári és "Magyarbarát" szarházi kormány,nem biztos,hogy nyugodt éjszakáik lesznek!


Vendég

#39

2012-07-13 22:39

Nyilvánvaló a szándék: semmi sem számít, de a szavazatunk igen!.

Vendég

#40

2012-07-13 23:57

Szóhoz sem jutok! Egyszerűen nem kell lpg-t tankolni és füstöljünk!Szaporítani kell a munkanélküliek táborát. Szóval bunkó volt aki kitalálta az egészet.Vissza fogjuk még sírni az MSZP-t,amire gondolni sem mertem volna.

Vendég

#41 Re:

2012-07-14 00:16

#40: - Vissza fogjuk még sírni az MSZP-t,

Te valószínűleg abba sem hagytad az MSZP visszasírását, büdöskomcsi patkány.

Hamlet

#42

2012-07-14 12:39

Fogjunk össze. Tegyük félre a pártoskodást.
Ez az ügy pártoktól független, mert a létünkről van szó.
A termény nem lesz érdemes a piacra vinni.Ott rohadjon meg ahol termett!
Csak a Simicska haszna számít, az elözö érába se ment rosszul neki.
Itt már a lét a tét. Másoktól nem várhatunk segítséget, csak magunkr54a számíthatunk.
Fogjunk össze már!

Vendég

#43

2012-07-14 12:41

Matolcsiii-Gázautózás 20:0
Gastarbeiter

#44

2012-07-14 12:44

Én Németországba járok dolgozni. Nekem csak gázzal éri meg. Rohadjon meg Magyarország. Soha nem jövök vissza.

Vendég

#45

2012-07-14 12:47

Szerbiába 190 Forint a gáz. Nem kell sokat autózni. Minden környező országban olcsóbb a gáz mint nálunk.Menjetek külföldre tankolni. Matolcsy megszeretteti velünk Trianont
Tiborc

#46

2012-07-14 12:50

Orvosok örüljetek! Nem kell már hálapénzre hajtani. Mert itt van a gáz jövedéki adója.
zsoldos

#47 zsíroskenyér

2012-07-14 16:22

Ez gáz... de sajnos várható volt.
Egészen addig megy majd a folyamat, amíg eléri majd a kritikus tömeget és végre felébred már a nép, és azt mondja: ELÉG!

Amúgy van itt még lehetőség, Én is olajjal kocsikázok és nem a kúton tankolok, rólam ugyan nem húznak le több bőrt! Ha nekik ez kell, hát legyen, akkor jövedéki csalást követünk el..., erről jut eszembe: kint németben ezt is engedik...jé?!

Mennie kéne már a kiskirályoknak, mielőtt tényleg fel nem lesznek lógatva!

Vendég

#48

2012-07-14 18:55

Ezen kívül elkezdhetnék végre érdemben támogatni a CNG üzemű járművek terjedését.

Vendég

#49

2012-07-14 19:21

Vigye anyját mindegyik kancsó aki megszavazta küretre
Régiopelos

#50 Fellépés a jövedéki adó emelése ellen

2012-07-15 00:01

Kedves Aláírók!

Először is minden autógázt használó nevében köszönöm, hogy aláírásotokkal támogatjátok a jövedéki adó emelés elleni fellépést!

Mindemellett szeretném a figyelmeteket felhívni, hogy a http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9023399 autógáz fórumon indult egy kezdeményezés az adóemeleés ellen (biztosan sokan vagytok itt azok közül akik ott is megszólalnak).

Aki úgy gondolja, hogy meg kellene próbálni tenni ellene valamit, az segíthet akár ismerősök felkutatásával a médiában, akár levelek megfogalmazásával!

Előre is köszönünk minden segítséget!