Sintértelep helyett Menhely!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Sintértelep helyett Menhely! petíció automatikusan generált fórumtémája

szethi

#276

2013-01-14 11:11

Köszönöm hogy csináljátok ezt a munkát, helyettem is.................büszke vagyok Rátok, és ne foglalkozzatok a sok negatív hozzászólóval!

negro

#277

2013-01-14 21:07

...minden állatnak ugyan olyan joga van az élethez, mint az embernek...A szemét emberiség nem tekintheti őket kirekesztett élőlénynek őket.....
gji

#278

2013-01-16 23:33

Alapvetően a menhelyeken is altatnak(MINDEGYIKEN) és komoly károkat okoznak az állatoknak a tartási körülményeikkel, hozzá nem értésükkel. A menhelyek létrehozása sem megoldás, így is van elég. Semmit sem tesznek csak állami pénzeket zsebelnek be, mivel átveszik a gyepik szerepét hivatalosan, és hazai és külföldi támogatókat dézsmálnak meg. Bizony itthon a "menhelybiznisz" még nagyobb(sikkasztás és pénzmosás jellemzi 90%-át), méginkább profitorientáltabb mint a "sintérbiznisz". A kóbor állatok kérdését csak azok tömeges ivartalanítása oldaná meg, nem a ketrecbezárásuk és az "állatvédők" siránkozása! Nem a házikedvencek ivartalanítását kellene marketingelni(ami sok esetben egészségügyi állapotuk romlásához vezet!), hanem begyűjteni a kóbor egyedeket, immunizálni és ivartalanítani, ezek után akár vissza is engedhetők a szabadba...20 év alatt eltünnének a kóbor állatok. Előtérbe kerülhetne a valódi, minőségi tenyésztés, ahol nem genetikai selejtekkel bajlódnának a gyanútlan, jószándékú örökbefogadók. Kevesebb kutya lenne, de több felelős állattartó, aki minőségi életet biztosít, minőségi házikedvencének.

Vendég

#279 Re: Re:

2013-01-20 13:44

#10: Vendég - Re:

Hogy te milyen idióta vagy!!!!!!!!!!! Az ember segítsen magán, hisz megteheti, csak nem mindent a másiktól kell várni. A régi rendszerben (nem kommunitsa), ki a fene segített az embereknek? Mégsem haltak éhen, mert tudták mi az a munka, és az állatokat is etették, mert azok viszont segítettek. te is csak a segítségre vársz, úgylátom. Ha nem akkor menj, és segíts azokon a "szegény" gyorsan szaporodó emberkéknek. Mert ugye a normális szegényeknek mindig van megoldás, mert keresi. Melyik állat mehet szabadom ezen a tetves földön, hogy azt egyen amit akar. Azonnal agyon csapnád, ha a te portádon keresné az élelmet. Minden területet kisajátított az embernek nevezett élőlény. A szívtelen, szadistákról már nem is szólok, hisz az ilyen ember, még az anyját is agyon csapná egy szelet kenyérét. Ezért kell nekünk harcólni, mert ilyen degenerált "emberek" laknak a földön.


Vendég

#280 Re: Re: Re: Re:

2013-01-20 13:53

#14: - Re: Re: Re:

Hát, én sem gondolkodnék sokat, hogy kivel kezdeném az irtást !!!!!!!!!lenne pár "ember" jelölt, ugye érted?!?!?!?!?


Vendég

#281 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-01-20 14:10

#37: Korner Zsuzsanna - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Kedves Zsuzsa, igazad van teljes mértékben! Ez az agymosott azt sem tudja mi az segíteni, csak a kakit keveri. Méghogy csak a szűk családod van benne a segítésben! Idióta kijelentés! Én azt sem tudom ki kicsoda, és igen, SEGÍTEK, és segíteni is fogok, amig ilyen gyűlölködő, rosszindulatu, szívtelen, állatgyűlölő "emberek" vannak. Mert miattuk kell védeni az állatokat.


Vendég

#282 Re: Re: Re: Re:

2013-01-20 14:16

#27: - Re: Re: Re:

6834 "hülye" már van, és szaporodik!!!!!! De kérdezem, a te oldalad hol találom, hogy tudjak segíteni azoknak, akiknek TE gyűjtesz??? nem találom, mert még ehhez sincs tehetséged, csak a gyalálkozáshoz. Nézz már körbe, ki az aki neked ad igazat!


Vendég

#283 Re:

2013-01-20 14:20

#276: szethi -

nem sok a negatív hozzászóló, csak mindig ugyan az :)) de kit érdekel!?!? nem veszi észre, ez a fórom, nem az emberek megsegítésére jött létre.

harmatxx

#284

2013-01-20 18:09

milyen jogon altatjuk az egészséges állatokat ? megoldást kell találni a kuyták elhelyezésére, nem gyilkolni !!Minden intézményben , vállalatnál, van konyha, ahol pár kutyának meglenne az ellátása, ha befogadnák, lehet példát mutatni , kezdje el valaki felsőbb szinteken )) Kis cégeknél pedig a dolgozók is segíthetnek az ellátásban.
Klarissza

#285

2013-01-21 18:14

Egyet értek a petíció szándékával,nem sintértelepekre,állatmenhelyekre van szükség.Az állatoknak ugyan annyi joguk van az élethez mint az embernek.Az emberek szemléletváltása kell legyen,hogy az állat nem játékszer.Társa,barátja és segítője az embernek.Bárcsak mindenki megtapasztalhatná mennyi örömet és szeretetet tudnak adni és nem kérnek érte semmi mást cserébe csak szeretetet és gondozást.
Klarissza

#286 Re: Re: Re: Re:

2013-01-21 18:36

#14: - Re: Re: Re:

Nem tudom ki vagy,de azt már tudom,hogy milyen ember vagy.Ne feledd,nem mi emberek voltunk először ezen a földön.Nem az állatok szorítottak ki minket az élőhelyeinkről, ellenkezőleg. az ember foglal el minden talpaltnyi területet és ott írtja az élővilágot ahol tudja. Nem hiszem,hogy ehhez joga van,de ahhoz igen,hogy méltóan bánjon a föld összes élőlényével. És ha neked nem tetszenek az állatvédők vagy inkább az életvédők akkor ne olvasd el.Jogod van a véleményedhez,de az effélét jobb ha megtartod magadnak. Ez az oldal nem az állat gyűlöletről és nem az ember védelemről szól.Ez egy petíció ami az állatok védelmében emelt szót.

GABYKA

#287

2013-01-23 12:13

az állatok élete a tét!
v.era

#288

2013-01-23 18:10

Senkinek nincs joga egy életet elvenni,Istent játszani.Azok az állatok kiszolgáltatottak és a legnagyobb kegyetlenség akarattal elaltatni öket.Véglegesen meg kell szüntetni a kutyák gyilkolását!!!!!!!!!!!

Vendég

#289

2013-01-23 19:37

je

#290 áá

2013-01-23 19:37

jee
saccerman

#291

2013-01-23 20:56

Gyilkolás helyett inkább legyünk hálásak azoknak az embereknek, akik meg akarják menteni az állatokat.
Gy.

#292

2013-01-24 00:22

Megfogalmazhatatlanul szörnyű helyzete van Magyarországon a kidobott, kínzott állatoknak. Több teret, hatalmat az Állatvédőrségnek és az állatvédőknek. Sürgősen javítani, változtatni kellene a törvényeken, legelőször az állatkínzóknak súlyos büntetés kiszabásával,a kóbor állatok államilag finanszírozott ívartalanításával,valamint az állatokhoz méltatlan Gyepmesteri telepek megszüntetésével, s egyidejűleg az állatvédők kezébe adásával, menhellyé alakításával.
sokkutyás

#293

2013-01-24 00:39

Nőljünk fel végre és ne hagyjuk, hogy a mi pénzünkön tartsák fenn a sintértelepeket! Egyeseknek remek üzlet, rengeteg állatnak kínszenvedés!
Dózer

#294

2013-01-25 14:57

Támogatom!!!!
F4RR3LL

#295 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-01-26 01:26

#32: Fairypaw - Re: Re: Re: Re:  

 

Minden tiszteletem a Tiéd! 13 éves leszel, és már tudsz értelmesen gondolkozni, kommentelni. Példát vehetnének rólad a kortársaid!

Vendég

#296 Re:

2013-01-27 22:00

#1: -

Sajnos a sintértelep nagy üzlet! Az önkormányzatok jelentős összeget fizetnek a  befogott kutyákért a sintérnek. Legnagyobb üzlet, ha olyan kutyát fog be amelyiknek láthatólag van gazdája, mert utána fel lehet venni a magas büntetés összegét is. Amelyiknek meg nincs gazdája ,láthatólag kóbor,legyengült, azt idejekorán altatják, vagy lelövik. Az egész társadalom állapotát tükrözi ahogyan egy ország az állatokkal bánik.

Duli fuli.

#298

2013-01-30 19:05

Olvasom a hozzá szólásokat.Engedjenek meg pár szót.Sok mindent láttam már életemben,utcára került embereket,kéregető koldusokat,olyat is aki a saját gyerekét rakta ki kéregetni.Sok állatot láttam az utcákon,mindenfélét,akit az EMBEREK kidobtak!!!!De SOHA SOHA nem láttam olyan embert,aki azt mondta volna,IGEN ENGEM A KUTYÁM?MACSKÁM DOBOTT KI!!Nem vagyok állatvédő,de humánusabb egy menhely,mint egy gyepi.Az embereket pedig rá kell vezetni a felelősségteljes állat tartásra.
Angel

#299

2013-02-09 23:13

Rohadt egy mocskos ország ez!!!Külföldön ilyen nincs!!!!!!!!!!!!!!!!Szerencsétlen állatoknak miért kell meghalni????Miért nem ölik inkább meg helyette az állatkínzókat????Hmmm?????????????Mert az lenne igazságos!!!!!!!!!!!!!!!!!!+az állatorvosokat akik képesek elaltatni egy egészséges vétlen állatot!!!Miért nem érdemelnek még egy esélyt??????????Undorító ami ebben az országban megy!!!Szégyellem,hogy ember vagyok,pedig soha nem ártottam egyetlen állatnak sem,sőt inkább segítek
a bajba jutott állatokon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Minél több embert ismerek meg annál jobban szeretem a kutyámat!

Vendég

#300 Re: Re:

2013-02-15 22:31

#10: Vendég - Re:

"te" vagy az idióta!!! kis betüvel. Ha nem tiszteled az állatokat, mit vársz az élettől? Nem ez a fórum az, ami az emberekkel foglalkozik. Menj át oda, ahol segíthetsz rajtuk. Miért goldolod, hogy csak az ember fontos ezen a tetves földön? Már nagyon sok élőlényt kipusztított ez a "nagyon okos, mindennél feljebb levő" gonosz emberi lény. Gonoszok, éhetetlenek.

Gondolj bele! Ha csak ember élne ezen a földön, jó lenne?? Se madár, se négylábú, se vizi állat. Mi a fenét zabálná? Igaz, a kutyát nem meg enni kell, hanem szeretni, de ha így gondolkodsz, akkor minden állatot ki írtanál, csak hogy az embernek jobb legyen. Szánalmas vagy!!! És szánalmas minden állat gyűlölő. Undorodom tőletek!!! Inkább itt élek az állatok, között az erdőbe, mint egy zsúfolt koszos, bűnözökkel teli városban.