Nőszervezetek szolidaritási nyilatkozata Dr. Geréb Ágnes mellett


Vendég

#76

2012-02-24 18:13

Hol szültek, kiknek a segitségével Nagyanyáink, Dédanyáink,Ükanyáink? Csak tisztelet járhatna Geréb Ágnesnek. Érdekes nem birjuk elviselni mások Nagyságát, Emberségességét, másfajta gondolkodását. Remélem, hogy tudunk ezen változtatni. Isten Áldja És Védje Geréb Ágnest tisztelettel Kiss Gabriella

Vendég

#77

2012-02-24 23:12

Felháborító, hogy ilyen megtörténhet Magyarországon! Aki tesz a fejlődésért, azt elgáncsolják, lehetetlenné teszik. Melyik férfi szült már? Miért a férfiak akarnak mindent irányítani?

Vendég

#78

2012-02-25 00:14

Maximálisan egyet értek azzal, hogy itt nem csak az otthon szülni vágyók sorsa forog kockán. Bárcsak meglátnátok/nának a többi nőtársaink is, hogy milyen nagy a szükség: "Az orvosok ne tehessenek akármit, amihez nem is tudják, hogy nem értenek."

Vendég

#79

2012-02-25 10:35

Szomorúan veszi tudomásul az ember, hogy a XXI. században még mindig az előítélet, a megkülönböztetés uralkodik a "civilizált?" országokban. Szívesebben élnék Afrika vagy Dél-Amerika "elmaradottabb?" társadalmaiban, ahol emberként kezelnek mindenkit. Miért bűnös Dr. Geréb Ágnes és miért nem sok kórházi félre sikerült szülésnél segédkezett orvos? Remélem inkább előbb, mint utóbb az igazság fog győzni!

Vendég

#80

2012-02-25 17:11

Minden elismerésem Geréb Ágnesé!

Vendég

#81

2012-02-25 20:52

Ha valaki visszamer nyúlni a régi jól bevált módszerhez azt sajnos megbüntetik. Pedig ez a módszer a legemberségesebb!

Vendég

#82

2012-02-26 09:37

Egyetlen (nő) szervezetet sem ismerek. (Ráadásul nem vagyok nő.) A feleségem - a gyermekeim anyja - pedig az. Lehet, hogy "igazuk" van a bíróknak, lehet, hogy nem. Megalázták Geréb Ágnest (nem csak a bíróság), megbilincselték, "vezették" és elítélték. (Ilyen veszélyes lehetett?)
Hol vannak a férfiak? A férfi "szervezetek"?

Vendég

#83

2012-02-26 17:05

igazságtalan és embertelen ami történik

Vendég

#84

2012-02-26 18:43

Mind a három unokám otthon szüléssel jött a világra!Ebből kettő vizben született!Szeretném az "illetékeseknek" a figyelmébe ajánlani,hogy a harmadik évezredet kezdtük el immáron!

Vendég

#85

2012-02-26 19:51

A Mindenség megtartó szeretete kísérje Geréb Ágnes útját. Hiszek az összefogás erejében! Nagyon hálás vagyok Áginak, hogy világra segítette Virág lányomat, aki decemberben múlt 18 éves. Általa ismertem meg a szülés igazi méltóságát, azt a csodát, amit csak mi Nők tapasztalhatunk meg...Vele vagyok, s imádkozom, hogy a szeretet győzedelmeskedjék az ügyében. Horváth Klára Dunaújváros

Vendég

#86

2012-02-26 20:40

Free Geréb!

Vendég

#87

2012-02-26 21:13

Nagyon, nagyon egyetértek,és felháborít,hogy a rengeteg orvosi műhibát mindig eltusolják, Geréb Ágnes állítólagos műhibáit pedig pedig nem vizsgálják ki tisztességesen,eleve elítélik, az eredmény soha nem lehet más, csak negatív.
Nemrég más területen megtapasztaltam egy kórházban,
hogy hogyan, és miért nem felelősek ott az orvosok,
holott rengeteg hibáznak a nemtörődömségük miatt,
de papíron be tudják bizonyítani,hogy a legtökéletesebben jártak el.Gyomorforgató volt a dolog.Így már értem,hogy miért mentik fel a kórházi szülész orvosokat,ha meghal a baba,vagy a mama.Méghozzá rendszeresen, nem csak egy- egy ügyben.Nagyon szeretném,ha összehasonlítanák néhány szülész orvos ( akik vétlenként kerültek ki ) statisztikáit Geréb Ágnesével.
Felháborít a mit vele művelnek !
Bár csak lett volna Geréb Ágnes anno amikor még én
szültem!6-8 órán át egyedül vajúdni,3perces fájásokra beállított, bekötött infúzióval,úgy hogy csak 2-3 óránként nézett rám egy bába 2 percre !
Valóban ő is az " Anyák megmentője", csak más értelemben,méltóságot ad a szülő nőknek!
Ennél sokkal több hiba van egy " normál " praxisban !!!

Szőnyi Éva

Vendég

#88

2012-02-26 21:58

Az otthonszülést kellene végre törvényessé tenni, a nőnek az a legjobb, és valószínűleg a családot is egybe kovácsolja. 3 gyermekem van, a negyediket várom, és csodálatos lenne itthon szülnöm, de nem tudom, kit kérhetnék segítőnek, ha a Geréb Ágneseket bebörtönzik. Pedig érzem, hogy őt már egészen biztosan itthon szeretném megszülni. Mihamarabbi szabadlábra helyezését és rehabilitációját szeretném látni!!!

Vendég

#89

2012-02-26 22:07

Sajnos sok ledoktorált nőgyógyász követett már el több súlyos hibát, amiért őket nem vonták felelősségre, nem hurcolták meg így, mint Geréb Ágnest. Igazságtalanságnak tartom, hogy ezt az asszonyt így megalázzák, viszont azokat az orvosokat, akik miatt halva született gyermek, vagy akik miatt sérült gyerek jött a világra, akiket életük végéig gondozni kell, vagy szülő nők lettek életük végéig "sérültek", ők miért praktizálhatnak tovább büntetés nélkül!?

Vendég

#90

2012-02-26 23:12

Free Geréb Ágnes! Free Palestine! Free Tibet! Free Hungary! Igazságot végre!!!

Vendég

#91

2012-02-27 00:39

Free Dr. Gereb!

Vendég

#92

2012-02-27 01:23

Az út hosszú és fájdalmas. De a gyözelem biztos.
Meleghy Péter
Magyar Német Sajtóiroda
DE-Hamburg
U.i.: Ki kellene javítani: A Petíció aláírásánál nem szerepel Németország

Vendég

#93

2012-02-27 04:17

kindred

Vendég

#94

2012-02-27 07:23

There is only a country "East Germany", this Country doesn´t exist anymore. Also West Germany. Could you Change this, please?
Sincerly, a supporter from Germany

Vendég

#95

2012-02-27 17:41

123

Vendég

#96

2012-02-27 20:06

Women's right to choose how they want to birth their babies is a fundamental human right. Dr. Gereb Agnes was at the forefront of ensuring that that right was a reality. It is inhumane to imprison her for carrying out her work as generations of midwives in the past have done. She must be set free if women's rights are to be ensured.

Vendég

#97

2012-02-27 23:45

Örvendetes, hogy a nőszervezetek síkra szállnak a jószándékú, jóakaratú, tehetséges és tiszteletre méltó asszonyokért.

Vendég

#98

2012-02-28 08:20

Teljes mértékben támogatom.és elitélem ameghurcolását

Vendég

#99

2012-02-28 10:26

Naomi Noe Home Midwife from Israel

Vendég

#100

2012-02-28 12:31

Kedves Mind!

1. köszönöm, hogy cselekszel is.
2. aki még nem látta Fogel Frigyes dokumentumfilmjét Geréb Ágnesről: http://vimeopro.com/fogelmedia/kulturaliskreativoktv
3. Hosszútávra: „A hatalom korrupt, az abszolút hatalom abszolút korrupt”
Lord Acton (Sir John Emerich Edward Dalberg Acton) angol történész 1834-1902

Tisztelettelés szeretettel
Marton Jó.Ferenc