A sintértelepeken elkövetett értelmetlen gyilkolások ellen!Ajka

Brigi

#76

2012-03-07 23:11

Az embernél nagyobb állat nincs. 3 hete 3 egy barátnőm értesült a Facebookon, hogy egy pici tacskó kint fagyoskodik mínusz 20 fokban éjjel a Csepeli Hévnél, mert állítólag ledobták!!!! Éjszaka befogadták és én is sokat vigyáztam rá. Imádom az állatokat!!! Nekem egy cicám van, de inkább én nem eszem, de neki legyen meg mindene!!!!!!!!!!!!
CD

#77

2012-03-08 23:55

Feken kell tartani az allatszaporulatot (kutya, macska), szerintem mar tobben vannak mint az emberek, ha annyira allatvedok vagytok akkor ne egyetek hust, azt mar nem mi? Akkor inkabb halgassatok, mert igy lassan a kedvenceitek fognak uralkodni rajtatok, ki itt a szolga a kutya vagy tik? Ingyen etetitek apolgatitok, enszerintem ti vagytok a semmit érô szolgak.
Van 2 kutyam, es nem vagyok sintér csak jozan gondolkodasu.

Vendég

#78

2012-03-09 12:00

Nem is tud az ember mit mondani. Szinte levegőt nem kapok, ha magam elé idézem a gyilkosok sátáni arcát. És akkor még a rejtett világukról, a lelkükről nem is beszéltem. De valószínübb, hogy nincs is lelkük, csak egy bőrbe csomagolt ösztöngóc lett az, akit Isten szépre és jóra teremtett.

Vendég

#79

2012-03-12 21:24

Remélem az összes sintér a következő életében azt kapja amit ebben az életében adott minden élőlénynek!SZŰNJENEK MEG VÉGRE A SINTÉRTELEPEK!Legyen civilizáltabb Magyarország az állatvédelemben!

Vendég

#80

2012-03-20 10:43

Teljesen felfoghatatlan,hogy még csak nem is akarnak segíteni az állatokon!!!!!Nem kellene sokkal több,csak annyi,hogy az esélyt megadják!!!!
Sziszka

#81

2012-04-04 20:29

Újra gyilkolni készül a sintér!!!Emberek fogjunk össze!!Menteni kell méghozzá nagyon gyorsan!!!

Vendég

#82

2012-04-06 00:30

Én vagyok az 1000. aláíró, kellene még 10X ennyi!
vagy még több!
ÁllatBarát

#83

2012-12-29 21:26

Hogy dolgozhatott ilyen helyen az a kegyetlen Dög ! :@
sanya

#84

2013-01-05 16:50

Ezért vagyunk mi még messze Európától ilyenek miatt tartanak minket nyugat Európában barbár népnek. Aki kutyát tart az legalább tíz évig társat (családtagot) választ. A szuka kutyát, macskát pedig ha nem akarunk tenyészteni ivartalanítani kell. A sintér munkáját törvény írja elő, ezt kell szakembereknek ellenőriznie betartatnia. Láttam egy román filmet a romániai kóbor kutyákról, a városokban csapatokban jártak, féltek felnőttek, gyerekek. A két hét türelmi idő ezért kell, vannak tisztességes sintérek is. A hiba a mi felfogásunkban van felelőtlenül tartunk állatokat nem tudjuk, hogy tartásuk mekkora felelősséggel jár. Három kutyám volt én tudom mekkora fájdalom az elvesztésük de tudom míg éltek mekkora örömet boldogságot adtak.

Vendég

#85

2014-02-01 18:53

Állami állatorvosokat megyénként, kik az ivartalanítást végzik, és segítenek az állatvédőknek.....ez után nem lesz szükség BETEG ELMÉJŰ sintérekre....mehetnek sírt ásni!!

Vendég

#86

2014-02-01 19:23

2 állatorvos főállású foglalkoztatása állami finanszírozásból akik állatvédő szervezetek részére segítséget nyújtanak (akár humánus altatásban) ivartalanításban stb. Mindezt a sintérek helyén átalakított helyiségben :) (Ti beteglelkű emberek ....mert nem a humánus tetteitekről vagytok híresek!!!) Ennek okán helyén lehetne kezelni a populációt (gondolva azokra az emberekre, akik nincsenek az állattartás magaslatán) Kevesebb lenne a vadászkonfliktus . Az állatvédők anyagi energia felszabadulás okán hatékonyabban üzemelhetnének, működhetnének együtt egymással, és az Állatvédőrséggel, ill. azok országos tagjaival . Az állatkínzók által elkövetett bűnök rehabilitációjára is többe emberi erőforrás jutna az állatbarátok részéről.....nem beszélve a kutyák harcoltatásának teljes felszámolásáról stb-stb.