Magyar vagyok nem Fideszes!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Magyar vagyok nem Fideszes! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2012-03-09 18:10

Én csak annyit jegyeznék meg,hogy Magyar vagyok,még akkor is Magyar vagyok,ha nem vagyok Fideszes.!!!!!
Mivel Ők már évekkel ezelőtt a választási kampányuk alkalmával azt mondták...:"AKI MAGYAR AZ KÖZÉNK ÁLL!"
Kikérem magamnak ezt a megkülönböztetést!!!!
Kikérem magamnak,hogy kétségbe vonják a származásomat,
nem azért mert a más nemzetiségűt nem tartom egyen rangú embernek magammal.
De nézeteim miatt ne vonják meg tőlem a származásomat!!! IGENIS MAGYAR VAGYOK NEM FIDESZES!!!

Vendég

#52

2012-03-09 18:27

A MAGYARSÁG NEM SZÓBAN, HANEM A LÉLEKBEN ÉL,NEM NEMZETI SZÍNŰ ZÁSZLÓK ELŐTT KELL GYŐZKÖDNI, HANEM A BELSŐ ÉRTÉKEIT(HA VAN)KELLENE HÍRDETNI.NEM AZ A MAGYAR AKI NEMZETI SZÍNŰ GATYÁBAN ALSZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pp.

#53 Re:

2012-03-10 10:05

#51: -  

 


Vendég

#54

2012-03-13 23:04

A birka, nem olyan (???) mint az ember!
A birka, olyan jószág, amely, ha csak valami kis ennivalónak, gyér fűnek a szagát megérzik, elmúlik az éhsége. A birka olyan jószág, amelyet ha terelünk, vagy nem, jó nekik vagy nem, minden képen vakon követik a vezérkost. Ha a vezérkos vak, gutás, betegagyú és a szakadékba megy a többi is, minden szívbaj nélkül. A birka olyan jószág amelyet ha levágunk, közben aranyosan béget és nem védekezik! A birka olyan jószág, amelyet ha megfosztunk ruhájától, -birkanyírás-, akkor sem védekezik, csak béget, ha fázik, akkor is! A birka végül olyan jószág, hogy ha a vezérkos ki megy közülük, csoportokra oszlanak és a leghangosabb, de a legbűzösebb egyedet követik.
A birkák már csak ilyenek. Szerencse, hogy az ember -(ek) (?) nem ilyenek!

Vendég

#55

2012-03-23 16:00

A kormány váltást minnél hamarabb.

Vendég

#56 Re:

2012-03-23 16:01


Vendég

#57

2012-03-23 17:17

ÁLLVA EGYENES GERINCCEL!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#58

2012-03-23 18:32

MAGYAR VAGYOK, BÁR NEM JÁROK NEMZETI SZÍNŰ GATYÁBA!!!!!!

Vendég

#59

2012-03-24 08:56

Nagyon jó a kezdeményezés,végre valakik tesznek is valamit!
Szemán Ístván

#60

2012-03-28 15:55

Köszönöm a kommenteket, és kérem továbbiakban a terjesztésben a segítségeteket.

Tisztelettel a petíció indítója: Szemán István rokkant vájár-robbantómester.

Vendég

#61

2012-03-28 15:59

Mikor láttam ilyen pólót hogy köszönöm istenem hogy nem vagyok fideszes. Azt mondtam hogy én nem istentől hanem saját elhatározásból.
prolihisztor

#62

2012-03-28 16:01

Csatlakozok!
feritata

#63

2012-04-07 16:01

Mindig is csak MAGYAR voltam és soha egy pillanatra sem fideszes, s ez így marad míg világ a világ!
Utálom és gyűlölöm orbánt és a csürhéjét!
Ma is a MAGYAR KÖZTÁRSASÁG polgára vagyok és a Kossuth címer a kedvencem!

Vendég

#64

2012-04-22 11:27

Védjük Meg A Megszerzett Bányász Nyugdíjunkat!!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-04-22 11:31


Vakcina

#66 Csaholnak a korcsok, terjed a veszettség!

2012-05-09 23:07

#6: Szemán Ístván -

Magyarnak vallja magát és a nevét sem tudja helyesen leírni?Vagy csak nálam nem áll össze a kép,valamiről lemaradtam, és a hosszú Í csak kellék a cél érdekében?De mindegy is, én mindenesetre úgy fogalmaznék, hogy MAGYAR vagyok és a Fideszre szavaztam. Elvárom,hogy tiszteletben tartsa a véleményemet,ahogyan én is tiszteletben tartom az Önét. A helyesírás viszont nem vélemény kérdése!Annak idején Ön is szavazott és én is. Ennyi volt a dolgunk. Ami meg a petíciót illeti: vihar a biliben, nem oszt, nem szoroz. A sok bunkó elküldi majd Orbánt melegebb éghajlatra, esetleg versenyeznek majd, ki tudja több gy-vel írni a "takarodj" felszólítást. De azt ugye Ön sem gondolja komolyan, hogy ettől (és bármitől is) változni fog majd valami, ugye?


Vendég

#67

2013-08-12 19:04

Remélni tudom csak,hogy elindul már valami,még a választások előtt.Ha a politikusok nem képesek, majd mi "sorba rendezzük magunkat" még a választások előtt!
Gennyes kelés ez a kormány, ne engedjük terjedni!

#68 Re: Csaholnak a korcsok, terjed a veszettség!

2013-08-12 19:35

#66: Vakcina - Csaholnak a korcsok, terjed a veszettség!

Nem mintha ön (szándékosan kicsivel) nem a bunkók sorát gyarapítaná! Tehát ön is korcsok és bunkók  táborába tartozik, amit úgy hívnak fidesz. Továbbá képzelje el, úgyanazt fogjuk mondani és csinálni amit az a csutitolvaj és az őt imádók műveltek 2002-től az akkori kormányokkal. Nagyon tudták például skandálni " Gyurcsányt a Dunába a többit meg utána."

Ja! Annak idején is annyi volt a dolgunk, hoegy szavazzunk!

teológus70

#69 Re: Csaholnak a korcsok, terjed a veszettség!

2014-03-06 20:03

#66: Vakcina - Csaholnak a korcsok, terjed a veszettség!

Elvárom,hogy tiszteletben tartsa a véleményemet,ahogyan én is tiszteletben tartom az Önét.” Van néhány mondás, köztük magyar (!) is, mint például a hazug emberről és a sánta kutyáról, a hallgattál volna, bölcs maradtál volna eredeti nyelvezetében nem írom le, úgy sem használ. A véleményének a további része és összessége álságos, ezáltal az általam kiemelt hangzatos sora sem igaz. Látja, látja! Ezzel járatják le önnön magukat és teszik hiteltelenné mindazt ami jobb sorsra lenne érdemes. A helyesírással kapcsolatos észrevételeire, illetve odafigyelés a kézből kiadott munkára, a más szemében a szálka és a sajátban a gerenda mondás is igaz.


Vendég

#70

2015-02-15 22:00

Becsületes vagyok, nem fideszes!
Éhbérért dolgozom. Van munkahelyem, mégis folyamatosan csökken a fizetésem! Ezt a diktatúrát jobban utálom, mint amiben felnőttem. Ott még volt jövőkép, de itt már semmi nincs!

Vendég

#71

2015-02-16 15:23

Az úgynevezett demokraták loptak, a fidesz ezt jelenleg teszi. A Jobbik az egyedüli helyes alternatíva annak, aki valóban magyar nem csak állampolgár.

Adjon az Isten szebb jövőt minden magyarnak!