Magyar vagyok nem Fideszes!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Magyar vagyok nem Fideszes! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2012-02-18 14:12

Diktatúra,Fidesz a neved és Orbán a te prófétád!

Vendég

#2

2012-02-18 14:13

És soha nem is leszek fideszes, mert undorít a mocskosságuk és a vezírűk!

Anonymous

#3

2012-02-18 14:20

Orbán tényleg azon emberek egyike, aki gátlások, lelkiismeret nélkül, pofátlanul képes hazudni, akiben semmi nem szakad el, semmi nem mozdul meg.
Szemán Ístván

#4

2012-02-18 14:22

Sajnos, mi vagyunk a hibásak, hogy ezt hagyjuk neki. De leginkább saját párttársai hibásak, mert nem kéne ennek így történnie csak akkor a slep nem halászhatna a zavarosban. Ezért inkább hagyják főnökük ámokfutását.
Szemán Ístván

#5

2012-02-18 14:23

Addig húzzatok el, amíg küldenek! Ne várjátok meg, hogy kergessenek!
Szemán Ístván

#6

2012-02-18 14:28

Ezt a petíciót azért indítottam, hogy rövid időn belül tudjuk értésére adni a kormánynak, hogy a 2/3-k elszállt, a széllel.HAHÓ,MAGYAROK! ÉBRESZTŐ! LEGYEN MINNÉL HANGOSABB AZ:Orbán takarogggggggy!

Vendég

#7

2012-02-18 14:32

Soha nem szavaztam rájuk, mert nem értek egyet azzal a lerohanó, tomboló, erőszakos stilushoz, amit alkalmaznak!! Továbbá --- akik A KISEMBEREKTŐL ELVESZNEK, AZÉRT, HOGY A milliomosoknak adjanak --- NEM EMBEREK !!! Vesszenek, a süllyesztőbe velük!!!
Szemán Ístván

#8

2012-02-18 14:33

Ha az utcán is ilyen gyatra lesz az "Orbán takarodj", akkor jobb, ha többet, ki sem megyünk. Legyetek "hangosak" itt is , hogy Orbánék meghallják: ELÉG VOLT!

ORBÁN TAKARODJ! Jó szerencsét!

Vendég

#9

2012-02-18 14:57

Kérek minden magyart írja alá!

Vendég

#10

2012-02-18 14:59

gyerünk mindenki,egyszer vállaljátok már végre őszintén

Vendég

#11

2012-02-18 15:14

Nem vagyok párt tag
de olyan megaláztatásokon megyünk most keresztül mint még soha a Fideszes politikusoknak köszönhetően !
tudom a mi hibánk is hisz ha mindenki el ment volna szavazni
ez soha nem történhetett volna meg hisz 1 miil ember a 2/3 többség fidesz
nevetséges
remélem a 8 millió felébredt mára már
és a politikusok mellénk állnak
Magyar vagyok nem Fideszes
A magyar
"Hajdanán, dicső nép volt a magyar,
Nézz vissza őseidre, óh, magyar!
Ősök vére kötelezzen bennünket,
Fogjuk egymást, szorosan a kezünket."
Szemán Ístván

#12

2012-02-18 15:23


Tulajdonképpen már szinte minden társadalmi réteggel szembefordult Orbán és kormánya, de azért csak beszéljenek nyugodtan sikerekről. Nevezzék nyugodtan sikernek a jogbizonytalanságot. Jó dolog is rettegni attól, hogy amit ma megkaptál, elértél, arra holnap hoznak egy törvényt és már el is veszik tőled, mert törvénytelenül jutottál hozzá. Vagy például nincs jobb annál, hogy rettegjen az ember, vajon a postás ugyanannyi nyugdíjat hoz-e, mint az előző hónapban. Vagy beszéljünk az áremelésekről? Orbán atyáskodóan paskolja a vállunkat, hogy ő mennyire együtt érez velünk és majd ő megvéd minket a multiktól meg az egészségtelen táplálkozástól és közben nem veszi észre, hogy közvetve a mi pénztárcánkba kotorászik. Vagyis, dehogy nem veszi észre! Nagyon is észreveszi.

Szóval ez nekik a siker. Tudjátok mit? Nekik sose legyen ennél nagyobb sikerük! Én nem kérek belőle!
Szemán Ístván

#13

2012-02-18 15:42

Orbánt MOST(!) kell lefognunk, amíg még lehet, amíg még nem tett tönkre maga körül mindent helyrehozhatatlanul.
Imre48

#14

2012-02-18 17:15

Elég volt !!!!!!

Vendég

#15

2012-02-18 17:56

ISTEN MENTSEN a fidesztől!!!!
Szemán Ístván

#16

2012-02-18 18:06

Ha isten nem is, de mi demokraták tehetünk a legtöbbet!

Vendég

#17

2012-02-18 18:11

A cím önmagáért beszél.............

Vendég

#18

2012-02-18 18:14

Azt hiszem itt már nem kellenek szavak!! Tettek kellenek! A petíció tartalmával pedig teljes mértékben egyetértek!!

Vendég

#19

2012-02-18 18:51

A FIDESZ disznóságai miatti támadások nem a Magyar Köztársaság (Magyarország) ellen és nem a magyar nép ellen irányulnak, hanem csak és kizárólag a autokratikus hatalom irányába masírozó FIDESZ és Jobbik ellen. Elutasítom, hogy a kormány bűnrészessé és felelőssé tegyen engem és barátaimat a saját mocskos üzelmeiért. Viseljék és vállalják a felelősséget ők és azok, akik még mindig vakon megbíznak e diktatúrát építő kormányban.

Vendég

#20

2012-02-18 18:58

Nem 2/3-nak kell aláírni, hanem 3/3-nak és akkor már nyert az ügy.

Vendég

#21

2012-02-18 19:04

Mocskos aljadékokkal nincs és nem is lesz kapcsolatom!
István

#22 chy.choky@gmail.com

2012-02-18 21:23

A magyar vagyok nem fideszeshez: Hallottátok már: oszd meg és uralkodj? Biztos. Aki megoszt, az egységben rejlő erő ellen harcol. Egy ország, nemzet az egy közösség kell legyen. Aki ez ellen harcol, példul megoszt, például így, ahogy ez a petíció, az ezt a közösséget támadja, akár akarja akár nem! Nem kell egységesnek lenni, de a közösségnek működnie kell, mert csak a közösség tudja megvédeni magát, tagjait, egyedeit azoktól a dolgoktól, amiket egyéni szintem kezelni sem lehet. Ha nem mindenki magyar itthon, szét daraboljátok a magyarságot. Azaz megszüntetitek a magyarságot.
Jó lenne, ha nem ezzel a címmel nyomulnátok, többet árt, mint használ.
Szemán Ístván

#23

2012-02-18 22:53

Kedves István! Az emberi természet meg genetikailag kódolt és az idomítás a lényegét nem tudja megváltoztatni, mert az zsigeri dolog! ezért van, hogy a hatalomtól szinte mindenki megrészegül és elveszti a realitásérzékét, ha volt is ilyenje valamikor.Biztos vagyok benne, hogy a Fidesz lelki terrorjától való görcsös rettegése szépen lassan oldódni kezd és az emberi értékek is hamarosan még nagyobb teret nyernek az egész országban, hiszen látható: óriási az erkölcsi kár, amit a Fidesz a 22 éve tartó despotikus és korrupt uralmával okozott. Ki dönti el, hogy ténylegesen mi a jó az "országnak", ami eleve egy fikció, hiszen az állampolgároknak, az ott élőknek kéne az érdekeit nézni és az bár többségi érdek, de mégsem esik soha egybe a hatalom birtokosainak önérdekeivel.Ez a petíció nem megoszt, éppen ellenkezőleg közösségkovácsoló erővel hat. Üdv: Szemán István!

Szemán Ístván

#24

2012-02-18 23:02

Szvsz a másik ember feltétel nélküli elfogadás az "emberség" alapja és amíg ez hiányzik a kapcsolatainkból, addig csak ábrándozhatunk a földi paradicsomról.
Szemán Ístván

#25

2012-02-18 23:16

ezt min. a régi görögök óta tudjuk - sem betiltással, sem kötelézéssel nem kivitelezhető.

Éhe kenyérnek, éhe a Szónak,
Éhe a Szépnek hajt titeket.
Nagyobb igaza sohse volt népnek,
Hitványabb Nérók még seholse éltek.
Vagytok: a Ma; vagytok: a Holnap.

Én, beteg ember, csupáncsak várok,
Vitézlő harcos nem lehetek.
De szíveteket megérdemeltem,
Veletek száguld, vív, ujjong a lelkem:
Véreim, magyar proletárok.

Ady