STOP tisza, STOP magyar péter!!!

STOP tisza, STOP magyar péter!!! / Közlemények / MP és az UCC! / Hozzászólások


Vendég

#1

2025-05-27 21:53

Na szép!

Csak kibújt a szög a zsákból. - reméljük 2026-ra péter és a tisza csak egy rossz álom marad!

Viszont érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy Magyarország kilépjen az EU-ból és a NATO-ból és új közösséget keressen mert ez is csak azt bizonyítja hogy az EU egy birodalom és bármire képes csak hogy uralkodhasson az egész világon, elnyomva mindenkit. Emlékezzünk vissza mi lett az eredménye, hogy 300 évig a Habsburg birodalom része voltunk- trianon! -és ez a birodalom is tőlünk nyugatabbra volt.

Vendég

#2

2025-05-27 21:56

Ezzel egy probléma van:

lassan már másfél éve az életünk része, és amiről itt írnak az mindenki előtt világos. Fidesz 2/3-ad és nem tud MP ellen tenni semmit???

Vendég

#3

2025-05-28 06:03

Evelin te vagy az???
- látom mindig van lejjebb!!! - ez egy feneketlen kút és csak süllyedünk, süllyedünk

Érdekes az elmúlt 15 évben akárhány karakteres jelölt bukkant fel az ellenzéki oldalon arról mindig nagyon hamar kiderült, hogy az apja szomszédjának az unokájának a volt barátnőjének a kollégiumi szobatársának az unokahúgának a volt anyósa egy malomtulajdonos kulák szeretője volt.
-így járt Bajnai, Vona, Fegyőr, MZP és most MP is. Én egyszerű falusi sutyerákként -aki alig múlt 20- ha indulnék a választáson ellenzékiként, rólam is hamar kiderülnének ugyan ezek. Bezzeg ha a ner színeiben indulnék!!!
- én lennék a messiás, még akkor is ha a fenti vádak igazak lennének.

Kérdem én ez mégis hogy???

Anonymous

#4

2025-05-29 13:18

Na Kósa Lali megszólalt!

Öt napos ez a petíció ami nem kevesebbel vádolja MP-t mint, hogy puccsra készül- erre Lali mivel áll elő?
Kérdés melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás :)

bandi

#5 Re:

2025-05-29 13:23

#4: -  

Ezek a dolgok szerintem már régóta elő vannak készítve. Tudták, hogy jönni fog valaki aki megszorongatja viktorunk tökét. Most tényleg bajban vannak és elsütnek mindent ami be van tárazva. 

vendég

#6 Re:

2025-05-29 13:31

#2: -  

Lehet tisztességesen kellett volna dolgozni 15 éven keresztül. Ha az ember vesz egy lepukkant házat nem a jakuzzival és a házi mozi rendszerrel kezdi a felújítást. Ha a fidesz se a stadionokkal mega  luxus beruházásokkal kezdi már rég utol értük volna Ausztriát és a kutáyt nem érdekelné hatvanpuszta, lölőke és a többi luxus beruházás. MP labdába se rúghatott volna! MP-t bizony a fidesznek köszönhetjük- eleve az ő soraikból jött, így ismeri a dörgést, hisz náluk tanult és edződött. A kakas a szemétdombon már nagyon öreg és megtépázott logikus, hogy jön egy fiatalabb aki mindent visz!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...