Akik azt szeretnék, hogy Magyarország kilépjen az Európai Unióból


Vendég

#326

2012-02-23 21:24

Magyarország államformája legyen ismét Magyar Királyság,élén a Kormányzó,vagy a Nádor!Mielőbb tárgyalni,baráti viszonyt kell kialakitani Lettországgal,Finnországgal,Lengyelországgal,talán Csehországgal,Horvátországgal,Bulgáriával,s nem utolsó sorban a testvér Törökországgal.Északon ezáltal megnyilna előttünk a Gótok városa felől a tengeri kijárat,s lent délre az út az Adria,és a Földközi felé.Ha létrejönne e tengely,akkor az imf kölcsön után azonnal lezárni a határokat,és beinteni az eunak!

Vendég

#327

2012-02-23 22:16

Tegye ezt mindenki!!!

Vendég

#328

2012-02-23 22:16

Tegye ezt mindenki!!!!

Vendég

#329

2012-02-23 22:40

Magyarország a magyarok!!!

Vendég

#330

2012-02-23 22:47

Apukám (Isten nyugtassa békében) már anno megmondta, hogy lerabolják, eladják az Országot.
szerintem csak felvevőpiacnak vagyunk jók, nem kezelnek minket egyenrangúként. hiszen ha itt nem realizálnák a profitjukat a nyugati cégek, honnan is menne olyan jól az Anyaországok lakosainak?? már belépni is hiba volt.. bár tenni nem tudtak ellen, mert akkor megfojtottak volna Minket mindenféle embargókkal, vámokkal. mi miért nem vethetünk ki magas védővámokat a külföldről behozott termékekre, és miért nem támogathatjuk tönkretett mezőgazdaságunkat, hogy ismét önellátók lehessünk? CSAK! mert "odaát" ezt nem néznék jó szemmel... most meg: a 2013-as támogatás 1/3-át is el akarják venni... miért már? hogy nekünk még rosszabb legyen? ÉBRESZTŐ!!!

Vendég

#331

2012-02-24 01:17

Tökéletesen egyet értek azzal, hogy az unió semmi pozitív változást nem hozott a magyar emberek életében. Pedig eltel lassan már 8 év! Nagy átverés az egész, rabszolgát csináltak belőlünk.

Vendég

#332

2012-02-24 02:40

Őszintén! Kinek nem bűzlik minden???
Jahh

#333 Re:

2012-02-24 04:48

#113: -

Látom tájékozott vagy!!Az ország csődbe ment,csak még nem jelentették be!!

Végül is kinek kellene hálásnak lennünk???:)


Vendég

#334

2012-02-24 06:58

Az Én véleményem az,hogy lassan az európai únió nagyon kezd hasonlítani a valamikor nagyon utált kgst-hez.A képlet:Van ugye a nagyhatalmú,alattomos,erőszakos eszközökkel operáló "gazdasági,ideológiai" központ.Időnként valamicskét juttat a gyengébb tagállamoknak is,de viszont kőkeményen előírja,meghatározza a tagállamok működését.Orwell után szabadon:Mindenki egyenlő,de azért vannak egyenlőbbek is!Ezt mi magyarok nap,mint nap megtapasztalhatjuk az únió "kebelében".Én azt látom,egyre inkább,hogy Brüsszel kísérteties hasonlóságot kezd mutatni a régi Moszkvával.Elvárások,követelések,meghatározások,zsarolások politikai és gazdasági szinteken.Amíg kussolnak és aláírnak a magyarok,addig nincs különösebb probléma,de elég csak egy kevés renitenskedés és már csattan is a Brüsszeli furkósbot...DE MEDDIG TŰRJÜK EZT MÉG ???!!!

Vendég

#335

2012-02-24 09:25

Csak független nemzetként támadhat fel romjaiból Magyarország. Kitartást, bölcsességet, isteni sugallatot kívánok a bátor kezdeményezőknek, s minden csatlakozónak!

Vendég

#336

2012-02-24 12:10

!!!!!!

Vendég

#337

2012-02-24 15:48

Soha, senki által meg nem választott népségek irányítják az EU felső intézményeit, és ezektől tették függővé Európa országait. Kényük és kedvük szerint szabályozhatják, hogy melyik tagország virágzik, és melyik menjen tönkre, embereik számolgatják a pénzeket valamennyi Nemzetinek nevezett magán bankjukban? Ez tűrhetetlen, dolgokat világosan látó ember ilyet nem tűrhet. Lépjünk ki minden olyan rendszerből, amelyiknek a működését befolyásolni még csekély mértékben sem tudjuk, de azok a mi működésünket tetszőlegesen össze is zavarhatják. EU mellett a valuta Unió, és minden pénzügyi befolyásolást lehetővé tevő csoportosulást fel kell számolnunk, különben mindig marad az országunk zsarolására, életünkbe való beavatkozásra lehetősége a zsiványok bűnbandájának.

Vendég

#338

2012-02-24 18:59

Lépjünk ki ebből a démoni szervezetből!

Vendég

#339

2012-02-24 19:47

A magyar emberek képesek voltak, és lennének önállóan eltartani az országot.
Sajnos, hogy ennyire eladósodtunk, az nem az egyszerű emberek cselekedete volt, hanem a kapzsi
előző kormany vezetői sikkasztásai miatt történt.
Azt sok-sok milliárdot amit el sikkasztottak, zsebre tettek, vissza kellene venni tőlük és már is kevesebb lenne az állam adósága.
Eggyáltalán nem szorulnánk az EU-támogatására.
Azt már sokat hallottuk a TV-böl, hogy sok száz milliókat sikkasztottak, de keveset arról, hogy vissza is vették az illetékes személyektől.
Tisztelt Orbán úr nagyon emberfeletti módon védi és harcol a magyar emberek érdekéért, de sajnos ha nemtudja behajtani az elsikkasztott
pénzeket, akkor nagyon-nagyon nehéz idők várnak ránk.
Mi kis nyugdijjasok semmi jóra nem számíthatunk, hiszen igy is alig tudjuk fenntartani magunkat.

Vendég

#340

2012-02-24 23:16

ELÉG VOLT! NEM KELLENE TOVÁBB TŰRNI, HOGY AZ A SZEDETT-VEDETT BANDA OTT BRÜSSZELBEN ÉS STRASBURGBAN AZT TEGYEN EZZEL A KIS SZERENCSÉTLEN NÉPPEL AMIT ÚRI KÉNYE-KEDVE TART.
MI MAGYAROK NEM ERRE AZ EUROPAI UNIORA SZAVAZTUNK. EZ EGY ÓRIÁSI CSŐBE HÚZÁS VOLT. VÉGRE KORRIGÁLNI KELLENE MÉG HA A KEZDETI NEHÉZSÉGEKKEL SZÁMOLNI IS KELL!
éN MINDEN ESETRE VÁLLALOM, HOGY EGÉSZ ÉLETEMBEN ZSÍROSKENYÉREN ÉS VIZEN ÉLEK CSAK FELJTSÜK MÁR EL EZT A RÉMÁLMOT. aZ A PÉNZ AMI IDE NYÖGVE-NYELŐSEN IDŐNKÉNT BEÉRKEZIK AZ DUPLÁN KI IS MEGY VAGY EL IS SZÁL, HA FIGYELEMBE VESSZÜK AZT, HOGY MENNYIT FIZETÜNK BE. HOGY A "NAGY SZABAD GAZDASÁG" MIATT MIT VISZNEK KI AZ ORSZÁGBÓL ÉS HA AZT IS BEKALKULÁLJUK, HOGY EGYRE TÖBB ILYEN LESZ AMIKOR MONDVACSINÁLT OKORA HIVATKOZVA NEM ADJÁK ODA AZOKAT AZ ALAPOKAT AMIT EGYSZER MÁR MEGÍTÉLTEK.ÉN IGENIS ÚGY LÁTOM, HOGY MEG TUDNÁNK ÁLLNI A SAJÁT LÁBUNKON IS ÉS VALÓSZÍNŰ NEM LENNE EKKORA SZAKADÉK AZ EMBEREK ÉLETMINŐSÉGE KÖZÖTT.

Vendég

#341

2012-02-25 13:43

Méltatlan, ahogyan a vörös rébék hazánkkal bánnak.

Vendég

#342

2012-02-25 20:12

Egyszerűen nem értem, hogy annak idején miért nem kaptunk bővebb infót, az Unióval kapcsolatosan! Csak később vettük észre a privatizációnál, hogy a külföldi tőke, szinte tönkretette a hazai gazdaságunkat!

Vendég

#343

2012-02-26 17:03

Én a magam részéről soha be sem léptem .

Vendég

#344

2012-02-27 04:58

Magam soha nem értettem egyet vele.Annak idején aláírásokat is gyűjtöttem ellene a Stadion METRÓ megállójánál napokig,de........Most megint úgy érzem,hogy felemelt kézzel megyünk a vesztünkbe!! Nem szabadna!!Egy ilyen csodálatos nép,mint a Magyar,akiről már akárhányadik bőrt is lehúzzák és még mindég él,mindég alkot,igazán kézbe vehetné a sorsát!!Csodálatos termő földje,aranynál is többet érő ivóvize van,hát mire várunk feleim???

Vendég

#345 Re: Mekkora ötlet ez a zsíroskenyér!! Én a magam részéről támogatom!!!

2012-02-27 05:03


Vendég

#346

2012-02-27 16:50

Őszintén remélem, hogy sikerülni fog.Ez már egy rémálom ami ott folyik!

Vendég

#347

2012-02-27 19:57

Ha valaki tud egyetlen jó dolgot is felhozni az unió mellett, kérem írja meg.

Vendég

#348

2012-02-27 23:14

Én már a csatlakozáskor is nemet mondtam,mert tudtam,hogy csak ki akarnak használni minket a külföldi nagy hatalmak.A legszomorúbb,hogy ehez még hozzá segítették őket a politikusaink pártoktól függetlenül.

Vendég

#349

2012-02-28 10:31

Ideje lenne otthagyni már ezt a vérszopó, zsidó cigány pátyolgató bandát.
Szebb Jövőt.
valaki

#350

2012-02-28 13:07

trianon új köntösben!