Ott Voltunk. Virtuális Békemenet Magyarországért

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-07 21:40



Vendég

#227 Re:

2012-02-07 21:47

#24: -

Minden igaz, ami fönt olvasható.


Vendég

#228

2012-02-07 22:12

elsö a Haza

Vendég

#229

2012-02-07 22:13

Bár a térdem kopott és hosszú úton sokat menni és állni csak korlátozott ideig tudok, de férjemmel együtt, a fél úthosszat végig jártuk. Csodálatos felemelő érzés volt, az emberek egymáshoz kedvese voltak, nem volt durvaság és ordítozás, senkit sem ütöttek meg. Egyébként
minden ilyen szervezésű és ilyen hívású összejövetel, békés barátságos hangulatú.Ilyen volt a 2006-os FIDESZ ünnepség is. Amíg GY.F. nem vezényelte ránk a kopóit. Még dicsekedett is vele. A polgárság békés és toleráns, míg a másik oldal csak hergeli az embereket, bujtogat és erőszakoskodik.
Éljen Magyarország! Hajrá magyarok!

Vendég

#230

2012-02-07 22:46

Felemelő érzés volt, hogy egy alkotó eleme lehettem annak az óriási tömegnek, akik Magyarországért, egyben az Orbán-kormány mellett vonultunk az utcára. Bármikor újra megtenném! De remélem, ez elég volt a "művelt Nyugat"-nak!

Vendég

#231

2012-02-07 22:46

Tamogatom

Vendég

#232

2012-02-07 22:47

Felemelő érzés volt részt venni a békemenetben.Hiszem,hogy fontos az ország függetlensége és bízom Orbán Viktor kormányában.

Vendég

#233

2012-02-07 22:49

Igen, ott voltam! Vidékről a saját pénzemen utaztam be és saját kezűleg készítettem az alábbi feliratot, hogy üzenjek vele a külföldön Magyarország ellen uszítóknak.
Senki nem "fizetett le"! A saját emberségem és a hazám sorsa iránt érzett aggodalmam vitt a tüntetésre.
"WE ARE THE HUNGARIAN PEOPLE AND WE STAND FOR THE ORBAN'S GOVERNMENT!"

I.Sarolta


Vendég

#234

2012-02-07 22:54

Az emberek szolidak és ünnepélyesek voltak a békemenetben.Nagyon jó érzés volt részt venni,mert mindenki pontosan tudta,hogy ez a haza érdeke,politikai hovatartozástól függetlenül.Valamikor baloldali voltam,de most hazaárulónak tartom az MSZP-t.

Vendég

#235

2012-02-07 23:07

Pénzvilág által irányított EU-s zsaroló bűnbandából ki kell lépni,különben sosem leszünk szabadok! Így továbbra is a gyarmata maradunk az EU-s maffiának,és csak azt csinálhatjuk,és azt termelhetünk amit ők megengednek! Ellenben ők idehozhatnak minden piszkot a multi áruházláncokon keresztül,teljesen ellehetetlenítve a Magyar gazdákat és vállalkozókat.Legyünk végre függetlenek!

Vendég

#236

2012-02-07 23:09

Még több keresztet kellett volna felmutatni.....
A petició aláírásához kissé körülményes volt megtalálni...

További sok sikert kívánok! Tauber László

Vendég

#237

2012-02-07 23:09

Elég volt, most végre csak rajtunk múlik a jövőnk sorsa!

Vendég

#238

2012-02-07 23:47

Hajrá Magyarország, hajrá magyarok.

Vendég

#239

2012-02-08 00:06

2012 01 21

Vendég

#240

2012-02-08 00:08

Az emesszpé már megalakulásakor is hazaáruló volt

Vendég

#241

2012-02-08 00:21

Ragyogó ötlet, hogy aláírásunkkal is megerősítjük kiállásunkat Magyarországért,Orbán Viktorért.
Köszönet az ötletért. Így tovább a jövőben is.

üdvözlettel; Váradi Vera

Vendég

#242

2012-02-08 01:09

73 éves vagyok! Ehhez hasonló felemelő érzésem csak 1956-ban a Nagy kőrúti halottak napi felvonuláskor volt, amikor az emberek kezükben gyertyával vonultak az úton, az ablakokban is rengeteg gyertya égett.
Akkor is és most is küzdöttem a könnyeimmel. Akkor a forradalom sikere,a sok halottra emlékezés, most pedig ez a világra szóló összetartás okozta az elérzékenyülésemet. A Jó Isten segítse Magyarországot Molnár István
Evita
Vendég

#243

2012-02-08 02:01

Nagyszeru otlet ez a peticio,csakugy,mint maga a BEKEMENET gondolata volt.Meg kell mutatnunk minel tobbszor,hogy mi is kepesek vagyunk az osszefogasra a kormanyunk es Orban Viktor tamogatasa erdekeben.

Milyen egyszeru es kis aldozat az egyen reszerol: kimenni az utcara es egy vagy ket orat "setalni".Es az eredmeny: megsemmisito  GYOZELEM az ellenseg felett.

Hasonlo osszefogassal (kis egyeni aldozattal) mas dolgokban is lehetne nagy sikereket elerni.Pl.kulfoldi bankok,aruhazak,termekek bojkottja stb.

HAJRA MAGYAROK!

 

 

praeteritum

#244 Munkácsy-Kovács Zoltán Kaposvár

2012-02-08 02:20

Nemzeti alapon állóként ott voltam.Úgy éreztem,hogy több mint két évtized után ismét mennem kell.Ugyanis 1987-90-ig minden megmozduláson,ami a Kádár-rendszer ellen szólt ott voltam:aDuna-kör tüntetésén,a vízlépcső ellen,az erdélyi tüntetésen,a falurombolás ellen,az 1989 március15-i híres megemlékezésen,Nagy Imre újratemetésén,hogy csak a legjelentősebbeket említsem.Kiállásomat elsősorban a hazámért tettem,amit legszebben Babits szavaival tudnék kifejezni:
"A gyáva faj,a törpe lelkek.....
Nem tudják,amit mi tudunk.
Míg ők a tegnapot alusszák
Mi a holnap felé futunk"

Vendég

#245

2012-02-08 03:59

Fantasztikus volt és meghatóan gyönyörű.Csodálatos az összefogás, közös gondolkodás. Most nagyon sok embernek és családnak iszonyúan nehéz a sorsa, de mindenki érti,érzi hogy a változás nem tud megtörténni egyik napról a másikra.Talán még a 4 év is kevés. De hinnünk kell és bizakodni egy szebb és biztonságos jövőben. Remélem, a következő választás is hasonló--vagy még jobb eredményt hozhat mindannyiunknak
Köszönet a szervezőknek.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-08 04:53



Anonymous

#247

2012-02-08 05:29

Teljes szivemmel tamogatom

Vendég

#248

2012-02-08 06:11

Ne hagyjunk beleszolni a mi orszagunk sorsaba, a mi belugyeinkbe senkivel. Kulonosen nem azokkal, akiknek volna mit a sajat portajkukon rendet tenni....olyanok akarnak bennunket kioktatni demokraciabol, ahol a rabszolgasagot 150 eve szuntettek meg,ahol kulon ajton jartak az Afrikabol elhurcoltak...

De lelkuk rajta, ha nekik az a jo, de hagyjanak bennunket elni ugy ahogy mi jonak latjuk, ahogy nekunk megfelel..Mi sem szoltunk bele a mas nemzetek alkotmanyaiba, nem kifogasoljuk azok kormanyait, es politikusait.

Most nem Trianonban vagyuk uraim!!!Es akinek nem tetszik, Gyurcsany szerin el lehet menni....
56'-ban cserben hagytak bennunkket,akkor hagytak, hog az oroszok szetlojjek Budapastet, hagytak, hogy gyerekeket akasszanak fel akik most a demokracia vedelmeben bombaznak, 10,000 lab magassagbol,es a nyomukban csak a nyomor, es a romok... Persze hitelert a nemzet javaiert felepitik.

Es ha nem fogadunk szot, akkor a Nato lebombazza a varosainkat?

Sajnalom Horvatorszagot, mert nem tudja, hogy hova siet...Jobb lenne ha osszefognank egy EU-n kivuli szovetsegbe horvat, magzar, lengyel, es ami kozbeesik csatlakozna.

El a kezeket a magyar Alkotmanytol, es torvenyeinktol, a Kormany es a Parlament az orszag 2/3 megvalasztotta!!!

Az faj a ballibsiknek, hogy ezt ok soha nem tudjak elerni...

Peter

Vendég

#249

2012-02-08 07:23

Elképesztőnek tartom a liberális oldal törekvését arra, hogy minél jobban kisebbítse a Békemenet résztvevőinek számát. Nagyon jó volt ott lenni. Emelkedett hangulatú és csodálatos élményt nyújtott. Számomra természetes a kiállás hazánkért és miniszterelnök úrért. Az általa választott út semmivel sem rosszabb bármely más európai útnál. Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok! Marika

Vendég

#250

2012-02-08 07:43

Melyen tisztelt , szeretett Honfitarsaink!

Koszonom hogy alkalmat, lehetoseget kaptam arra hogy nehany gondolattal, sorral valaszolhatok az atalam is tamogato es egyutterzo felhivasukra.

Akiben csaladjat, hazajat embertarsait felto , megmenteni segiteni akaro ver, hit es szeretet folydogal, mukodik, annak szent es minimum hazafias kotelessege ennyit megtennia hazankert az evszazadok ota szenvedo testvereinkert es a mindannyionkat vedoszarnyai ala vevo vezetoinkert.Minden tiszteletet es tamogatast, batoritast megerdemel a FIDESZ a kormany, annak bator es hazafias vezetoje,az ot tamogato ma mar kisse apado, de buszke,orokre megmarado, igazi, bator, eros, torenelmi viharokat kiallo, maroknyi Magyar Nemzet. Buszkeseg tolt el , amikor e nehany sor megirasara kapott lehetoseget itt a foldunk nyugati oldalan hazanktol kozel 20-ezer Km tavolsagbol kihasznalhatom.

A joisten aldasat kerve es segitsegeben, az igaz ugyunk tamogatasaban bizva.Obenne bizhatunk,aki ovja,vedi es vezerli a mi hiteben es szabadsag szeretetben, vagyaban eros kis Nemzetunket.

Udvozlettel.

Korda Laszlo
VGU Mernok

Vancouver
Canada