Legyen elérhető Sylvain Reynard TELJES Pokoli Erény sorozata magyar nyelven!

Legyen elérhető Sylvain Reynard TELJES Pokoli Erény sorozata magyar nyelven! / Közlemények / Vélemény, ajánlás... / Hozzászólások


Vendég

#1

2022-07-01 23:53

Amint elkezdtem olvasni a Gabriel's Inferno-t, egyből húzott magával Sylvain Reynard igen sajátos, bensőséges fantáziavilága, ábrázolásmódja. Teljes mértékben bele tudtam élni magam Julianne szerepébe és láttam magam előtt a vívódó, szerelmes Gabriel-t. Ezek a könyvek elhitetik az egyszeri olvasóval, hogy érdemes hinni a szerelem erejében, bízni abban, hogy talán mindenkinek van egy lelkitársa, egy ,,ragadós kis levele" valahol, aki csak arra vár, hogy rátaláljunk és megéljük vele azt a szerelmi szenvedélyt, amiről eddig szentül hittük, hogy csupán a romatikus lányregényekben létezik. Az író rendkívül egyedien és részletesen ábrázolja a két főhős közötti intim együttlétet, az olvasó lelki szemei előtt megelevenedik a jelenet, ahogy a szerelmesek egyesülnek az első éjszakán. Külföldi fórumokon és a közösségi oldalakon egyaránt rendkívül népszerűek a könyvek és nem kevésbé az írójuk, az átütő filmes sikert követően bizonyosan sok néző válna olvasóvá is, hogy még részletesebben mélyülhessen el ezekben a csodaszép műalkotásokban. -Réka-
Mónika Kun
A petíció szerzője

#2 #1

2022-07-02 06:20

Kedves Réka! 

Ez gyönyörű! Nagyon köszönöm! 

Móni




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...