Magyar Szolidaritás Mozgalom: Ketyeg Orbánék órája


Vendég

#401 Re: ...

2011-12-14 15:40

#386: nevtelen0 - ...

Nem rossz... :))


Vendég

#402 Re:

2011-12-14 15:45

#397: - Két eset lehetséges: a jelenlegi kormány önként lemond. Nem fog lemondani. A másik: megtalálni azt a törvényes módot, mellyel egy előrehozott választást lehet lefolytatni - adott esetben a regnáló kormány ellenére.

1. Persze, hogy nem fog lemondani. Mi a fenének kellene lemondania a kormánynak?  Azért, mert valami büdöskomcsik azt szeretnék? :D

2.  Nézegessed inkább a közvéleménykutatások és az időközi választások eredményeit... :)


Vendég

#403

2011-12-14 15:47

Gyorsan,határozottan,mert nagyon fogy az idő.

Vendég

#404 Re: Diktatatura

2011-12-14 15:48

#399: - Diktatatura

Dika-tata-túra. Ta-ta-ta...

"Egy a jelszónk, a béka!

Tör hátra vén seregünk...

Bárhol is van hazája,

bármely ég néz le rája..."

 


Vendég

#405

2011-12-14 15:50

Jó lenne ha már eltűnnének mielőtt
teljesen szétverik az országot

Vendég

#406

2011-12-14 15:54

Teljes mértékben egyetértek a peticíóban megfogalmazottakkal.
De remélem nem csak nagy szavakban fog kimerülni a tiltakozás, ha kell tettek mezejére is mer lépni a mozgalom? El kell ezeket zavarni a hatalomból és az eddig okozott károkat teljes vagyon elkobzással meg kell velük téríttetni mind a 263 képviselővel akik a maguk pecsenyéje sütögetésén kívül nem törődtek semmivel azt sem tudták mit szavaznak meg. Bíróság előtt kell felelniük tetteikért miután el lettek zavarva.Az általuk hozott visszamenőleges és a demokráciát leépítő törvényeket semmisnek kell tekinteni mindet még ha kétharmados akkor is és új törvényeket kell helyettük hozni, a demokráciát helyreállítani.

Vendég

#407

2011-12-14 16:07

Aláírtam. De: a döntéshozók nem figyelnek rá oda, mert sz@rnak az eglszre, a méldia pedig a döntéshozók kezében van:-(Nesze neked, független, szabad sajtó.Táncsics forog a sírjában.

Vendég

#408

2011-12-14 16:12

Nagyon egyetértek! Igen, itt az ideje, mert nagyon a 24-dik órában járunk!

Vendég

#409

2011-12-14 16:14

Példátlan és gátlástalan diktatura építése és kiterjesztése folyik,ellene tenni kell! Minden szinten, nyílt sisakkal küzdeni, bizonyítani kell a retrográd tevékenységet.A gyermekeinkre gondoljunk. Mi vár rájuk.???

Vendég

#410

2011-12-14 16:15

Erős, széles tömegeket megmozgató szervezet kell.Mindent el kell követni, hogy valóban demokráciában, és egy hosszú távon hiteles kiszámítható jogállamban tudjunk élni.

Dr.Kardos István

Vendég

#411 Re:

2011-12-14 16:16

#406: -

Benneteket, büdöskomcsi férgeket kell elzavarni. A vagyonelkobzás nem rossz ötlet, Gyurcsánytól például önmagában kb. hét milliárd (7 000 000 000) forintot lehetne bevasalni. És akkor ott van még Bajnai, Puch László, Kóka János, Oszkó Péter... Az általuk okozott károkat persze messze nem lehet megtéríteni ebből a pár tízmilliárdból, ezért aztán mondjuk kőbányában (legyen dolomit, jó?) folytathatnák a törlesztést...



Vendég

#412 Re: Magyar Köztársaságot és DEMOKRÁCIÁT AKARUNK !!!!!

2011-12-14 16:19

#10: vissza a demokráciát - Magyar Köztársaságot és DEMOKRÁCIÁT AKARUNK !!!!!

Nos. Azt gondolom itt nem volt és egyenlőre nem is lesz demokrácia, amíg nincs tisztában  M I N D E N K I  a    K Ö T E L E Z ET T S É G E I V E L   és ami ezután jön, a  J o g a ival !!!!!!!!!!!!!!! Ezt a gondolotatot  M I N D E K I R E  értem!!!! Sajnos ma még ott tartunk, hogy csak  kis kis százalékban érzik magukban kötelezettségük teljesítését / ezek jobbára kis pénzű  becsülets emberek, a "nagyok"  - pénzük által - kijátszák ezt. Talán egyszer a " nagyok" -nak is elég lesz a " betevő" / bár ez naív gondolat. Nos , szerintem változás, jobb vagy rosszabb, bármely ország történelme során is cak drasztikus módon ment végbe.


Vendég

#413

2011-12-14 16:20

Az életünk napról napra kilátástalanabb! Már nem dughatjuk fejünket a homokba...
Támogassák őket is:http://www.peticiok.com/rokkantvadaszat
Bármikor erre a sorsra juthat, akkor a bitófa vár, ne engedje.
Náluk is ketyeg az óra.(ez nem a csalók,hanem a valóban betegek petíciója)

http://www.peticiok.com/rokkantvadaszat


Vendég

#414

2011-12-14 16:23

Végre! Már sok volt a tünti, végre tenni is kell valamit. Út lezárások (nem fél) sztrájkok stb. Mindent bele!!!

Vendég

#415

2011-12-14 16:33

Remélem összejön!
istván

#416 ...

2011-12-14 16:33

Gyerekek!olyan kevesen vagytok!Olvasgassátok a legujjabb politikai közvélemény-kutatásokat!Toronymagasan vezet a kormány pártja.77 éves öregember vagyok!Az első Orbán kormány kitolt velünk nyugdíjasokkal.2002ben az mszpre szavaztam.8 évig ellenzékbe voltak,most már normál nyugdíjemelést adnak.Más EU-s országokban nyugdíjcsökkentés van.A kisemberek akik minimált keresnek,nekik 20 ezer Ft-al emelték a minimálbért,azaz emelik Januártól!Nem lenne Euroválság jobb lenne a helyzetünk,de viharral szemben nem lehet vizelni!Csodálatos dolog az internet az unokám győzött meg,hogy fizessek elő rá.72 évesen tanultam meg internetezni.internetezni,számitogépet használtam munkámból kifolyólag!Büszke dédnagyapa is vagyok!Büszke vagyok a magyarságomra!Büszke az országra!Kivánom,mindannyian legynk büszkék!Maradok tisztelettel egy 76 éves 6szoros nagypapa és 1szeres dédnagypapa:István
buldozer

#417 buldozer

2011-12-14 16:35

414-es Otthon zárd le az utat a házad előtt!A normális embert ne akadályozza senki a szabad útválasztásban!Miattatok a mentőben meghal a beteg,vagy a mentő oda se ér a beteghez!

Vendég

#418

2011-12-14 16:44

Talpra Magyar!

Elég ideig voltatok bírkák!

Legyetek mostantól farkasok!

 


Vendég

#419

2011-12-14 16:53

szégyen és gyalázat amit ezek a kretének müvelnek az országban és az országgal. Valóban nem szabad ezt annyiban hagyni és fel kell lépni keményen ellenük mert egyébként nekünk végünk van és lesz. Most már ott tartunk, hogy az emberek elkeseredettségükben sorra lesznek öngyilkosok, gyujtják fel magukat és otthonaikat, és a legujabb, hogy már a nyugdijhivatalban is öngyilkos lett valaki. Ez már nonszensz, hogy egyszerüen nem fér bele abba az ostoba és üres fejükbe, hogy igy nem lehet egy országgal csinálni amit ezek a kretének müvelnek. Kapkodnak, nagyképüsködnek, vagdalkoznak, és átgondolás nélkül megszavaznak minden szart. Én egyébként is kitiltanám a parlamentből az olyan képviselőket akik a pártérdeket veszik előnybe és nem azt amire elvileg fel kellett esküdniük mégpedig arra, hogy a választópolgárokat képviselik. Ez amit most csinálnak, hogy minden szart megszavaznak gondolkodás nélkül ez a csürhe stilus, és azért szavaznak igy mert akkor büntit kapnak a frakciótól. ez igy nem népképviselet akkor pedig nincs szükség parlamenti képviselőkre.

Vendég

#420

2011-12-14 16:56

Remélem minél előbb a nép őket is megalázhatja a tetteik miatt

Vendég

#421

2011-12-14 16:59

Minden törekvésükkel egyet értek, sok sikert kívánok

Vendég

#422

2011-12-14 17:01

Itt volna az ideje, hogy egy valódi szakértői egységkormány vegye át a Magyar Köztársaság irányítását.
lacussanya

#423

2011-12-14 17:02

Teljes vagyonelkopzást, számoltassák el a politikusokat a holdudvarukkal együtt!
könyvelő

#424

2011-12-14 17:02

Jozsika! Már a hócipőm tele van a 77 ezer meg 93 ezerrel. Tudod miért?
Mert ezt a nagy "ajándékot" Viktor a vállalkozók zsebére adta. Tudod csalánprogram, hogy ne lógjon ki a lóláb a durva adótörvény változás miatt. Ez csak arra jó, hogy ne keressenek kevesebbet, mint 2011.októberében. Többet egy fillérrel sem kapnak! Tetszik érteni? No és a vállalkozók sem hülyék, nem hagyják magukat szívatni, ezért már írjuk a felmondó leveleket. Így néz ki ez a "SZÉP, ÚJ VILÁG". Váljék egészségedre, nekünk nem kell!