Magyar Szolidaritás Mozgalom: Ketyeg Orbánék órája


Vendég

#1026 Re: autós

2012-01-01 12:49

#1023: autós - autós

Ne adjátok fel, lassú viz is partot mos. Nem lehet a magyarság ilyen gyáva egy ilyen kormánnyal szenben!!

 


Vendég

#1027

2012-01-01 13:08

Sok hülye panelproli, bebasztatok a sok kannásbortól és most itt lázadoztok.


Vendég

#1028 Re:

2012-01-01 13:43

#1027: -

Baszott be az any..d! Te is még megszophatod!! Akkor  majd sirsz mint a fürdös kurva.


Vendég

#1029 Gyertyagyújtás a demokrácia halála miatt

2012-01-01 13:46

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-01 16:36


Szeretünk Köztársaság !!!

#1031 Lesz még Magyar Köztársaság !!! BÚÉK !!!

2012-01-01 16:46

Éljen a Köztársaság tovább és a Demokráciánk !!!
Vera

#1032 Vera

2012-01-01 17:08

1027:Jól bebasztak,de majd kijózanodnak!Holnap a tüntetésen lesznek 2000en max.Az nem a nép!Ha 100 ezren lennének,az már valami!De 100 ezer embert Lagzi Lajcsi és VV Alekosz jobban összetudna trombitálni a Hősök terére egy zenei road sóra,mint a szolidaritás!A magyarock elvannak mint hal a vízben!
leslie

#1033 leslie

2012-01-01 17:11

Lélekben 15 millió magyar állampolgárral vagyok!De holnap más elfoglaltságom van!De lélekben veletek vagyok !
egy gyónás

#1034 Más..,amire nem árt odafigyelni

2012-01-01 17:15

A KDNP berkein belül a Katolikus Egyház egyes papjainak tevékenyége mélyen elgondolkodtató.Közreadeom a személyes sértést elkövető személyt és esemény egy részletét ,érdemes elgondolkodni :


I. /Katolikus pap 2011. november 01-én esti mise előtti gyóntatásom megtagadta,helyette másnapi invitálás a plébániájára ,mindezt 2011.ovember 01-én este 6-kor, Mindenszentek napján tette..

Mélységes fájdalom és elgondolkodtatás a folytatás mikéntjére

El néztem a ma esti szentmisén mennyi ember ment Jézus” testét” magához venni, áldozni.

- Vajh, mindannyian meggyóntak?

- Vajh , senkinek semmi bűne ?

- Csupán csak bocsánatos bűnük van?

- Netán, semmilyen bűnük?

- Halálos bűn semmi ? Senkinél ?

Elgondolkodtam .Én, ennyire bűnös lennék? Nem gyónhattam! Elutasított N.K.espres plébános,helyette másnapi plébián történő beszélgetésre invitált. Igaz,bevezetőül elmondtam ,hogy évtizede nem gyóntam részletesen, illetve utoljára László Atyának 2009 áprilisában. Aki ,gyónásom elfogadta.
(Szó szerint kitettek a gyóntatószékből ,a Templomból talán azért nem,mert nyilvános diszkrimináció lett volna.(Ennek megértéshez egy újabb infókat tartalmazó történést kellene bemásolnom de, talán ennek hiányában is érthető mondandóm.)
Folytatom történteket:
Amennyiben a mise alatti áldozók ,mindannyian Isten tanítása szerint élik életüket és lelkiismeret-furdalás nélkül járulnak Isten szolgálója elé áldozni akkor, én az idők végzetéig sem fogok, talán még a gyóntató székig sem jutni. Most sem volt könnyű odáig eljutni. Könnyeim nyelve léptem ki a gyóntószékből, fél misét végig sírtam. (Árgus papi szemek követték minden rezdülésem a szentmise alatt.)

Nem azért sírtam mert, annyi a vétkem, hanem azért, mert tiszta és őszinte ,hamisítatlan keresztényi lélekkel léptem át a Templom kapuját aki , szeretne végre gyónni . De, úgy tűnik hiába hiszem Isten létezésében , hiába élem Istenhitben az életem,bizonyára nem vagyok jó kereszténynek. Legalábbis , amikor kijöttem a gyóntatószékből és ezt követően megláttam az áldozó sokaságot, gyónásom elnapolták -beszélgetésre degradálták másnapi plébián-, mi másra következtethetek? GYÓNNI AKARTAM , TEMPLOMBAN ÉS NEM BESZÉLGETNI ,PLÉBIÁN!!!

Azt az embert veti ki a Katolikus Egyház követe aki ,akaratán kívül a kereszténységet hirdeti tetteivel. Akinek Jézus megjelent -tanúval tanúsítani tudom a történést-, akihez egy másik alkalommal Jézus szólt. Akit, keresztény hitének nyílt vállalása miatt üldöznek . Aki elmenekült a zsidó üldözői elől Bp-re amikor, már tarthatatlanná vált helyzet .Akit 1 hétre rá Bp-en is utol értek. Akinek a nyakában kereszt lógott, amikor a gyalogátkelőn fellökték a bosinál de, megelőzte a korábbi zsidó követőjével a találkozás ,1 -2perc múlva jött a baleset és a Kórház. Akit a szemtanúk nem mertek vállalni, mentők várása és felügyeletem a csövesekre bízták. Lenne súlyosabb történés is , kormányszinten ,nem írom tovább,jegyzeteimben benne volt.

(- ....amikor engem kellett volna ellenőrizni és helyette a szomszédhoz ment a zsidó n.asszony-
Mindezek ellenére nem vagyok antiszemita.)

Azt szándékozik kivetni a Katolikus Kgyház, aki keresztény szellemben nevelkedett –déd és- nagyszülők bigott keresztények voltak akik templomépítésekhez hozzájárultak stb.- .?

Aki a maga módján a kommunizmusban is gyakorolta vallását ,titokban.

Akit kizártak a kötelező KISZ tagságból mert, kijelentette,hogy Isten előtt kíván házasságot kötni .

Aki 800 fős összejövetelen a színpad előtt buzdította a jelen lévőket,hogy ne féljenek Isten felé fordulni ,hiszen nekem segített ( puszta véletlen volt a beszédem ,nem készültem rá ,arra sem,hogy katolikus és református pap is jelen lesz. (2004-et írtunk)

Mindezek ellenére azt kell megállapítsam,hogy a Katolikus Egyháznak igencsak magasak a követelményei a katolikus személyemmel szemben - nemúgy, a zsidó pedagógussal,akit fel vettek tanítani-. Magasak az elvárások velem szemben , és úgy éreztem a gyóntatószékben –kínpad számomra abban a szituációban - , nem feltételezik rólam,hogy meg tudok felelni. Atya viselkedése azt sugallta felém.

A többit pedig láthatta,látta : Miként vettem részt a mise alatt , az imádságok terén.

Attól tartok, a tudomány és tudósok állítását , önmaguk ellen a katolicizmus fogja beigazolni ? Amenyiben így lenne, nem efféle tettekkel kell a hívők tudomására hozni! Nem szeretném, ha igazuk lenne !!! Mást tapasztaltam.

Előbbiek miatt , megpróbálom igazam bemutatásával , az életutam ismeretével rendelkező személy felkutatását ,esetleg más egyháznál.

Tiszta lelkiismerettel merek elé állni ,hiszen közel 40 éve ismerjük egymást csupán, nem katolikus lesz a vallásom de, valamilyen egyházhoz tartozni fogok.

Bízom benne,hogy kiközösítésre nem jutok . Mivel N.Károly Atya megnyilvánulása semmi bíztató jelet nem mutatott –azt éreztem, hogy kellemetlen volt a jelenlétem (mit szóljak én? ) – tovább állok oda ,hol örömmel fogadnak.

Úgy érzem a történtek hatására, hogy nem csak „keresztényüldözés „ létezik. …..és az én szememben már nem lehet kendőzni megállapításom. Az állítólagos és titkos feltételezett és alattomosan sunyi„ ellenőrzéseikkel „ többet ártanak mint gondolnák .

El nézve az áldozók létszámát úgy a Bosin ,mint a Thököly-n , utóbbi Templomban mindenki részesülhetett a gyónásban és áldozásban csak én, NEM. ( Bosin nem kívántam gyónni.)


Budapest 2011.11.01. Mindenszentek , szép kis Mindenszentek , de a „ misepénzt azért kifizettem, busásan-

Vendég

#1036 EMLÉKEZÜNK MEG A KIVIVOTT DEMOKRÁCIÁRA

2012-01-01 19:03

gYUJTS GYERTAT EMLÉKÉRE AMELYET KORMÁNYUNK GYALÁZATOS MÓDON MEGSZÜNTETTE
http://www.gyertyagyujtas.hu/index.php/25861.kivalasztott
Mérges autós

#1037 Mérges autós

2012-01-01 22:25

A fenébe 450FT-os gázolaj ár mellett még a szabad útválasztásomban is gátoltok a sz.r kis tüntetésetekkel!A nép nagy része ugy se ér rá tüntetni mert gályázik,hogy megélhessen a fizetéséből,erre ti meg gátoltok a szabad útválasztásomban,mért nem a felvonulási téren tüntiztek!
De nem is a magas üzemanyag ár miatt tüntettek,hanem azért,mert titeket nem hivtak meg az Operabálba!
icu

#1038 icu

2012-01-01 22:30

Miért tüntettek?A magas üzemanyag ár miatt!Nem hiszem,azért tüntiztek,mert nem hívtak meg benneteket az Operába!Nem a kisemberek miatt tüntiztek,sőt ellenük vagytok,mert gátoljátok a szabad út választásban őket!A BKV se fog tudni közlekedni ahol tüntiztek!Emiatt sokan elkésnek a munkából,van éjszakai műszak is!
http://www.hirado.hu/Hirek/2012/01/01/21/Kaosz_lehet_holnap_a_belvarosi_kozlekedesben.aspx
....

#1039 ...

2012-01-01 22:41

A holnapi belvárosi útlezárással inkább vesztetek embereket.Pedig sokan szimpatizálnak a szolidaritással!A holnapi belvárosi lezárás miatt,óriási dugó lesz az egész Belvárosban!
15 órától lezárják az Andrássy út nagy részét!

Vendég

#1040

2012-01-02 00:18

AKI EGY KICSIT IS ÉRZI, HOGY LEHET VÁLTOZTATNI, AZ TEGYE MEG.... NEM KÉSŐBB.... MOST
ketyeg Orbánék órája !!!

#1041 Re: Mérges autós szerint is magas az üzemanyagár !!

2012-01-02 00:40

#1037:   Kedves Mérges autós !!

Látod, ez a hozzáállás elkeserítő, amikor azt írod, hogy gályázunk, hogy megélhessünk a fizetésünkből, mégis inkább a saját kényelmedre gondolsz.  Gondold át még egyszer !!!

TÜNTETÉS AZ OPERA ELŐTT, HÉTFŐN 18 ÓRA 30 PERCKOR !!!

#1042 Re: Legutóbb 100 ezren voltunk !!!!!

2012-01-02 00:48

#1032: Kedves  Vera  !!!

Még az is előfordulhat, hogy ismét 100 ezren leszünk,  sőt, még többen is, talán nem is olyan sokára és akkor már Téged is  magunk között üdvözölhetünk.

OPERA ELŐTT, 2-ÁN (HÉTFŐN) TÜNTETÉS LESZ, 18.30-KOR

#1043 Re: Re: Legutóbb 100 ezren voltunk !!!!!

2012-01-02 00:54

#1042: TÜNTETÉS AZ OPERA ELŐTT, HÉTFŐN 18 ÓRA 30 PERCKOR !!! - Re: Legutóbb 100 ezren voltunk !!!!!

TÜNTETÉS LESZ  AZ ANDRÁSSY ÚTON,  AZ OPERAHÁZ ELŐTT, 18.30 ÓRAKOR !!!   TARTS VELÜNK, TILTAKOZZUNK EGYÜTT AZ ORBÁN-KORMÁNY ÉS A FIDESZ-KDNP  ÚJ ALAPTÖRVÉNYE ELLEN.  SZAVAZZUNK A MAGYAR KÖZTÁRSASÁGRA ÉS A DEMOKRÁCIÁRA !!!


Vendég

#1044

2012-01-02 09:47

Csak egy formai kérdés: magyar embereknek miért a keresztnevüket kell először megadniuk?
Anti-fidess

#1045 Re: diák

2012-01-02 09:55

#40: diák - diák

Te szerencsétlen hülye fidess-troll...mond, hogy még nem tanították a suliban a közgazdaságtant, és akkor legalább csak te vagy szánalmasan buta, nem a tanáraid...szerinted az kinek jó, h a minimálbér 93k huf lett? Most komolyan, fejtsd már ki légyszives...te fasz.

Anti-fidess

#1046 Re: aaa

2012-01-02 09:57

#46: aaaaa - aaa

Kár, hogy elárulod magad ezzel a drogos-témával...te pont egyanaz az egy idióta fidess-troll vagy...hiába írsz 20 néven, attól még nem lesz igazad...

vendég

#1047 Re: Re:

2012-01-02 10:02

#92: - Re:

Ugye most Pozsgay elvtársról IS beszélsz, te idióta? Csak hogy tisztázzuk...ugye ő is bűnös az MSZMP miatt, ha már vezető tisztságviselő volt az előző rendszerben IS?


Vendég

#1048 Re: Re:

2012-01-02 10:16

#209: - Re:

Te teljesen hülye vagy??? Sztem csak magának a Napkirálynak egyedül több van...na persze, nem a nevén, hanem asszonyén, a gyerekekén, az uncsitesóén (tudjuk, cigóknél mindig van jópár purdé...).

 

Vagy neked fizetnek a trollkodásért?


Vendég

#1049 Re: Lusta nép vagytok, igyátok a levét!

2012-01-02 10:19

#210: Fideszre szavazó Magyar Állampolgár - Lusta nép vagytok, igyátok a levét!

Te fidesz-fasz!

Mégis kire szavaztam volna? A szocikból elegem volt nekem is...a fidesz szóba sem jöhetett jóérzésű embereknél...jobbik és lmp nem pálya...mégis kire?????

És az baj, mi is itt szopjuka TI fasz vezéretek ökörségeit.


Vendég

#1050 Re: Re:

2012-01-02 10:21

#219: - Re:

Nem tűnt fel, hogy első szent viktorka is pont ezt teszi, csak kb 10x szorzóval??? Te narancsnyik....